Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Aśku, pani Ania ze Szczekocin nie tylko bardzo wspomogła bazarek imienny dla psiula, ale chce przesłać jakieś dodatkowe wsparcie. Podam Twój numer konta, dobrze?
  2. Zastanawiam się czy jest jakieś miejsce gdzie sunia nie wjedzie swoją "super strzałą"? Chyba nie ma
  3. Zazna - nie może być inaczej Oby jak najszybciej się to stało
  4. Czy Stowarzyszenie będzie dalej odpowiedzialne za sunię i synka, nawet jak trafią już do pani Kasi i do dt?
  5. Może po to los je do Was zesłał żeby Kolesia ośmielić.
  6. Wiesz, jak już wydaje się, że nic nie pomoże, że sytuacja jest bez wyjścia - dzieją się tutaj świetne niespodziewane rzeczy i psiaki są ratowane. Wierzę, że i teraz tak się stanie. Zobacz ile ludzi już zadeklarowało pomoc, mimo że sytuacja wokół jest coraz trudniejsza i coraz ciężej związać koniec z końcem. Ale dobrzy ludzie nawet w trudnej sytuacji pomagają.
  7. Dzielny chłopak! Tyle wytrzymał, tyle zniósł, jak dobrze, że stanęłaś na jego drodze limonko..
  8. Mój Figaro też w upały nie ten sam Serducho już nie to.
  9. Może - tak, jak Jaaga napisała - ludzie wpłacający na Borysa wyrażą zgodę, żeby pieniądze pozostałe po nim przeznaczyć na Rudego?
  10. Świetnie psiaki z Wami mają Pełnia szczęścia! I miejsce fajne do wyszalenia się
  11. Pomyślę kogo by tu jeszcze zapytać, ale nie mam wielkiej nadziei. Jedni znajomi niedawno stracili psa, ale nie dałabym im szczeniaka. Zwłaszcza po tym, do jakiego stanu doprowadzili swojego psa. Serca mają może i dobre, ale głupota robi swoje..
  12. Zapiszcie ode mnie 20 stałej.
  13. Spokojna głowa - Tobie nie oddam na pewno
  14. Tysiu, dzięki, że wciąż Fado leży Ci na sercu To już ponad 3 lata od wyjazdu ze schronu. Wyjechał jako staruszek, a okazał się psem w sile wieku, więc jeśli - odpukać nic się nie będzie działo z jego zdrowiem - jeszcze długie lata przed nim. Nie jest to może życie, jakiego byśmy pragnęły dla wszystkich psów, ale Fado miał tak trudne życie i człowiek tak bardzo go skrzywdził, że to jedyne, co można mu dać. Mam nadzieję, że on jest mimo wszystko szczęśliwy.
  15. Chyba trochę lepiej wtedy wyglądał. Dobrze, że Aska go zabrała, bo chyba zaczynała się już dla niego równia pochyła
  16. Nie mam dostęlu do kompa, na komórce tu siedzę, ale mimo, że to więcej kitraszenia i niewygody - zrobiłam bazar. Ufff.. Niech już się dzieje Pomagajcie tylko w podnoszeniu, bo ja będę z ograniczonym dostępem do czwartku. Tutaj link: IMIENNY Zapraszam wszystkich
×
×
  • Create New...