-
Posts
30270 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Przyszło 30 zł od mdk i 50 zł od Poker - serdeczne dzięki!
-
Aldrumka właśnie mi podrzuciła trochę ciuszków dla dzieci - bardzo pięknie dziękuję już przekazałam Ance
-
Dzięki wielkie
-
Dzięki, podeślę i ten namiar. Z ubraniami dla nastolatków mam właśnie tak samo - moja córcia już po trzydziestce
-
Dzięki, kobiety były już w kilku miejscach, ale chyba niewiele tam znalazły. Największy kłopot mają oczywiście z bielizną, bo tej prawie nigdzie nie ma.
-
Dziękuję Ci bardzo!
-
Rodzina radzi sobie średnio. Bardzo ucieszyli się z przekazanych ubrań (wielkie dzięki też dla Aldrumki), paru zabawek, jakie jeszcze dostałam od znajomej czy dokupiłam, ale okazało się, że nie stać ich na podstawowe rzeczy do życia. Najstarsza pani od kiedy przyjechała nie bierze leków na nadciśnienie, bo ich nie kupiła. Anka zapłaciła jej za leki, bo okazało się, że ma bardzo poważne skoki ciśnienia. Najmłodsze dziecko - chłopiec 3 lata, potrzebował wózka spacerówki, bo jak jeżdżą po mieście czy chodzą gdzieś dalej dziecko nie daje rady. Anka znalazła super ofertę za 50 zł na olx, ale kobiety nie kupiły. Złożyły wnioski o pomoc (choćby w postaci 500+), ale jeszcze nie dostały nic. Rozmawiałam niedawno z Keyutą, myślałyśmy o bonach do jakiegoś sklepu odzieżowego, żeby same mogły wybrać czego potrzebują, ale w sumie to pomyślałam, żeby dać im po prostu trochę gotówki. Same wtedy zdecydują, czego im potrzeba - czy to będzie jedzenie, leki, ubrania czy coś dla dzieci. Co Wy na to? Czy mogę przekazać im tę gotówkę, która tu jest zgromadzona w kwocie 330 zł plus dołożę od siebie jakąś kwotę?
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
agat21 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
To prawda, moment pożegnania zawsze jest strasznie bolesny. I ciężko się pozbierać. Dużo siły życzę Ludziom Moriska. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
agat21 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Bardzo współczuję Mari. On już jest spokojny i zdrowy, z innymi zwierzakami. -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Poszła kaska na 3 miesiące. Szymuś, trzymaj się, już niedługo -
Guciuś wreszcie został zaszczepiony na wirusówki. Była już najwyższa pora, na początku zbyt duże ryzyko było z ładowaniem mu jeszcze dodatkowych atrakcji, ale teraz kiedy wydobrzał już trzeba było. Anecik zapłaciła zbiorowo za kilka psiaków, ale da mi znać ile wyszło za Gucia. A tak w ogóle to nasz hrabia i szlachcic stał się baardzo przytulastą wyższą sferą. Innych psów nadal raczej unika - zwłaszcza przy misce - ale do człowieka przykleił się już zupełnie. Domaga się pieszczot i głasków. Śmiałam się wczoraj do anecik, że on po prostu sprawdza najpierw czy obiekt jest godzien jego uczuć i dopiero jak się przekona, że tak - raczy je okazywać
-
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
A już wiadomo kiedy Szymuś mógłby jechać? Je sli to gdzieś napisane, to przepraszam za gapiostwo -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Makary serdecznie dziękuje Krystynie S, Wiolhelm i Dulskiej za wpłaty -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu