Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ogromne kciuki i myśli najcieplejsze
  2. Brawo Lukuś!!! Rozpoczął wiek męski! To u Was dziś celebracja chyba?
  3. Ooooo, no cudo!! Oczy jak kosmos... Można odlecieć Ale na drugim zdjęciu to mocarna ekipa się zebrała
  4. Będzie jeszcze 40 zł od znajomego, ale to za chwilkę, muszę poczekać na przelew od niego.
  5. Dzięki Kikou za wstawienie rachunku za gryzaki. Pani Kasia prosiła, żeby Grafcio miał co pogryzać sobie w długie zimowe wieczory. Miała ostatnio sporo rzeczy na głowie i jeszcze nie umówiła chłopaka na sanację zębów. Myślę, że już nie będę czekać na ten zabieg, tylko ogłoszę już Grafcia. Nie oczekuję szalonego zainteresowania, ale może jego poczciwy pysio i dobry charakter kogoś zauroczą?
  6. O rany, minus ogromny Wczoraj wieczorem jeszcze znajomy zadeklarował chęć zakupu kilku słoiczków z syropami - ten zakup już pójdzie tylko na Blankę, nie będę już dzielić tego na moje psy. Mam nadzieję, że Mazowszanka nie będzie miała nic przeciwko.
  7. Blanka na pewno jest mądrym i wrażliwym psem. Już samo to, jak wchodzi w nowe sytuacje pokazuje jej mądrość. Potrzebuje chyba odpowiedniej uwagi ze strony człowieka i wtedy wszystko jest super. Trzymam kciuki, żeby znalazła swojego człowieka, i chyba wcale nie musi to być jakiś extra ekspert.
  8. Wierzę, że będzie dobrze. Blanka widocznie miała inny plan na życie i go wciela
  9. Ogromne kciuki za dalszą podróż! I oby wszystko ułożyło się dobrze.
  10. Ze wspaniałych przetworów Mazowszanki rozprowadzonych wśród moich znajomych Grafcio dostaje 60 zł. Dzięki Mazowszanko ❤ Kasę tę razem z trzema moimi deklaracjami (X - XII) oraz 20 zł od dwbem przelewam na konto fundacji Zea, bo niebawem Graf będzie miał zabieg związany z zębami, a w lecznicy jest zapisany jako psiak fundacji i na fundację są wystawiane faktury.
  11. Ze wspaniałych przetworów Mazowszanki rozprowadzonych wśród moich znajomych Fado dostaje 60 zł. Dzięki Mazowszanko ❤ Elu, w poniedziałek powinnaś mieć na koncie.
×
×
  • Create New...