Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dobrze, że nie ma złych skojarzeń ze śniegiem i zima mu nie straszna
  2. Co??! Znowu jakieś zdjęcia?! Jak właśnie leżę sobie w spokoju, to zawsze chorobcia coś!
  3. Świetnie, że się udało anulować zamówienie
  4. O rany, biedaczysko przez rok już u Ciebie? Ależ ten czas leci.. I wciąż ma uraz do ręki ☹ To już długo. Czy w takim razie w ogóle kiedyś się przełamie? Czy nie zależy Ci w sumie i może zostać jak jest?
  5. Czy Guzikowi śnieg przypadł do gustu czy nie bardzo?
  6. Wspaniale, że Finuś już bez plastikowego abażura! Tak też czułam, że będzie mu wygodnie, bo ślepy Makuś nosił go bezproblemowo. Ale to teraz będziesz miała dwa takie miękkie kołnierze jak przyjdzie ten z allegro..
  7. Małgoś, widziałam, że napisałaś o psiaku na wątku u Mazowszanki, nie odezwałam się na razie, bo nie miałam nic na ten moment do zaproponowania, ale w przyszłym tygodniu podeślę grosik, żeby odciążyć Cię z karmą dla niego. Jakbym się zagapiła szturchnij mnie smskiem czy coś. Psisko śliczne i oczywiście nauczone lęku przed człowiekiem - nihil novi sub sole di Polonia! Ale u Was na pewno wyjdzie na ludzi
  8. Wielkie dzięki za potwierdzenie, miałam kłopot z odnalezieniem wątku
×
×
  • Create New...