Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ze wspaniałych przetworów Mazowszanki rozprowadzonych wśród moich znajomych Fado dostaje 60 zł. Dzięki Mazowszanko ❤ Elu, w poniedziałek powinnaś mieć na koncie.
  2. Ze wspaniałych przetworów Mazowszanki rozprowadzonych wśród moich znajomych Guciuś dostaje 60 zł. Dzięki Mazowszanko ❤
  3. Kubrak wielce szykowny, a do tego jeszcze piękne narządy wewnętrzne - no piękny chłopak jednym słowem I rzeczywiście super grzeczny! Mój wariat dostaje histerii na usg, muszą go dwie osoby trzymać
  4. Sprzedałam już sporą część przetworów od Mazowszanki, jeszcze trochę mam na zbyciu, będę sukcesywnie jeszcze szukać chętnych. W tej chwili przelewam już 60 zł dla Blanki z perspektywą na więcej jak uda się sprzedać resztę.
  5. Wiadomość super! Oby Blanka dobrze się odnalazła w nowym miejscu. Ogromne kciuki!
  6. Rewelacyjnie się czyta wieści i ogląda zdjęcia zmienionego Łatusia Ale tylko Onaa wie ile serca i energii włożyła aby doprowadzić psa do tego lepszego stanu. A ile jeszcze do zrobienia.. Trzymaj się Reniu, jesteś WIELKA!
  7. Dramatycznie skrzywdzony pies. Jaką trzeba być kanalią żeby tak zmasakrować stworzenie..
  8. Pierwszy śnieg i pierwsza zima u Grafcia po tych okropnych schroniskowych. Myślę że może teraz polubi tę porę roku? Tym bardziej, że tak elegancko zimą wygląda Kumple chyba zazdroszczą
  9. Jakie gustowne ubranko przywdział Miszek Bardzo mu do twarzy
  10. Czyli stado się właściwie "dotarło" Szkoda, że wciąż taka chudzina, ale on może już taki zostać z wystającymi kosteczkami - ten guz pewnie "żre" mocno energię z Guzika
  11. No milasek jak nie wiem, a oczka na ostatnim zdjęciu to już kompletny wosk na ogniu..
  12. Nie miałam okazji poznać Zebry osobiście, ale dobrych myśli też przesyłam moc. Mam nadzieję, że sytuacja idzie ku dobremu.
  13. Dziewczyny, wiem doskonale co przeżywacie. Stałej na razie nie zadeklaruję, bo nie dam już rady, szczegółów nie będę opisywać, nie o to chodzi i nie chciałybyście pewnie wiedzieć. Sprzedaję znajomym właśnie wspaniałe przetwory, które dostałam od kochanej Mazowszanki, żeby zasilić moje psiaki, część pieniędzy przeleję na Blankę. Za kilka dni będę wiedzieć ile uda mi się sprzedać i ile kasy uzbieram, to podzielę to jakoś.
  14. Finuś poradzi sobie na pewno (już sobie radzi!) i bez wzroku. Szkoda oczywiście, że nie będzie już widział, ale jak to same już doświadczyłyśmy u innych niewidomych psów - to nie jest dla nich najważniejszy ze zmysłów. Na pewno Finuś będzie i tak szczęśliwy.
×
×
  • Create New...