Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Guciński dostał stałą od Alaskan i to od razu za kilka miesięcy Dziękujęmy z Gucińskim bardzo
  2. To prawda, w głębi duszy liczyłam, że jeszcze się podniesie. Pocieszam się myślą, że mimo wszystko życie go cieszy, bo ma apetyt i dużo śpi. Jak dobrze, że jest w tak dobrym miejscu a nie w schronie. Może sobie spać do woli w cieple i spokoju. I z pełnym brzuchem. Starość jest trudna, ale Makuś trafił do wspaniałego domu.
  3. Racja Pies jak złoto! Nie należy takiego złota się pozbywać. I nasz Figaro z nim się polubił, bo Luki był dla niego bardzo przyjazny To szczery chłop po prostu
  4. Makuś niestety już nie chodzi wcale i kikou napisała, że już nie ma co o chodzeniu myśleć W słoneczne dni jest wynoszony na zewnątrz. Dobry ma apetyt i dobrze toleruje pieluszki.. Trochę nie umiem tego skomentować, przybiło mnie. Wstawiam jedną z faktur za karmę, będą jeszcze dwie
  5. O rany! Mam nadzieję, że szybko się zrośnie. Czy cała ręka Cię boli czy możesz jednak coś nią robić? Ja dostawałam szału, kiedy nie mogłam używać ręki. Z gipsem wytrzymałam kilka godzin, po czym w środku nocy byłam na ostrym dyżurze z żądaniem natychmiastowego go zdjęcia.
  6. Łatuś ma już zupełnie inne oczka i wyraz twarzy Nie ma w nim już tej rezygnacji i smutku, jest spokój i postanowienie życia. Bardzo bardzo się cieszę
  7. A może w ogłoszeniu jest jakieś sformułowanie, które ludzi stopuje, a którego nie zauważamy? Bo naprawdę nie rozumiem tej ciszy.. Psiak jest przecież prześliczny!
×
×
  • Create New...