Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Nabierze chęci do życia - zobaczysz. I kondycja też się poprawi, może mięśnie już takie zostaną, ale powrót sił jeszcze nastąpi ogromny, na pewno
  2. Jaśminek kochany! Jak ładnie wygląda Mnie się podoba, że trochę więcej Jaśminka w Jaśminku
  3. Piesio jest prześliczny, wierzę, że nie zagrzeje długo miejsca w hotelu. Pewnie znajdzie dom we Wrocławiu
  4. Moja stała też w drodze Szymuś jest prześliczny i kochany
  5. Wyśliczniał psiunio Nie ten sam. Teraz to kandydat do konkursu piękności
  6. On jest po prostu bardzo zgodny i przyjazny. Pacyfista.
  7. Też tak uważam. Trochę jeszcze czasu musi upłynąć, żeby pies się uspokoił i przekonał do Ciebie, fajnie, że już dobrze mu się kojarzysz z jedzonkiem i czeka na Ciebie. To bardzo dobry początek.
  8. Przepiękna sunia z bursztynowymi oczami Dopiero z bliska je widać Cieszę się, że już w domu. Pierwsza spokojna noc w domu wśród swoich ludzi.. jak pięknie
  9. Grafcio wreszcie zostanie umówiony na zabieg zębowy. Pora mu wyleczyć zębulki. Już jest silniejszy, lepiej odżywiony, powinien dobrze znieść narkozę.
×
×
  • Create New...