-
Posts
30260 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
A ja uważam, że fajnie jak takie rzeczy po przodkach są, ale jak ich nie ma, to też żadna strata. Ważne jest to, jak żyjemy, a nie co mamy w domu czy ogrodzie. Jestem przeciwniczką nadmiernego przywiązywania się do rzeczy i nadawania im jakiegoś magicznego znaczenia. Do dziś pamiętam spotkanie z matką mojego kolegi z pracy wiele lat temu - mądrą, ciepłą i wrażliwą kobietą, która w powstaniu straciła wszystko. Wszystko. Cały dom spłonął. Zawsze powtarzała, że rzeczy to są tylko rzeczy - dziś są, a jutro ich nie ma, a to, co człowiek ma w sobie jest jego największym bogactwem. Może to górnolotne, ale teraz kiedy wojna znowu toczy się tuż obok przypomniałam sobie Jej słowa. To tyle i sorry, że "pod prąd"
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jeśli chcesz sklep stacjonarny, to chyba w Kakadu mają, to jest dmuchany kołnierz Trixie. Możesz też poszukać w internetowych, ale to dłużej pewnie potrwa z wysyłką, i pewnie za przesyłkę trzeba zapłacić. -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Takie kołnierze są chyba w większości sklepów, pytanie czy warto jeszcze kupować, może szybko się zagoi i nie będzie potrzebował długo tego nosić. Taki kołnierz ma tę zaletę, że nie obija się o nic i nie przeraża tak.. -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że biedaczek nie rozumie po co założyli mu jakiś abażur.. Musi się czuć zagubiony. A nie masz takiego miękkiego kołnierza - oponki, co się zakłada zamiast plastikowego kołnierza? To zazwyczaj się lepiej się sprawdza. Makuś taki miał po operacji i dobrze sobie z nim radził. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie!