Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dziękuję Ci za uratowanie kolejnych kur!! To wspaniałe! I nie mów, proszę, że to "tylko kurczak". To jest zawsze osobna wspaniała istota. Zasługująca na wszystko, co najlepsze w życiu. To głupi ludzie dzielą zwierzęta na takie "do kochania i miziania" i na takie, które można traktować jak rzeczy pozbawione uczuć.
  2. Bardzo fajna suńka Pewnie długo na dom nie będzie musiała czekać. Tego jej na nowy rok życzę
  3. O rany To jakaś chora historia. Najpierw nie ma na nią warunków, a potem jak jest zorganizowana pomoc dla niej, to wywiezienie gdzieś?.. Co ci ludzie mają we łbach?
  4. Rewelacyjne wieści na koniec roku
  5. Mnie najbardziej przypomina ONka, ale kiepska ze mnie rasistka, może jest jakaś rasa bliższa Aresowi.
  6. Dobrze, że jej się udało. Piękna psica.
  7. Ja bym była wkurzona w takiej sytuacji, a ona wygląda na całkiem ukontentowaną
  8. Mam nadzieję, że się z Grafciem zakumplują
  9. Też tak mi to wygląda, ale może zdjęcia przekłamują. Chudzinka bardzo biedna też Dobrze, że jadą. Szczęśliwej drogi Aska!
  10. Wielkie kciuki za jutro, a właściwie już za dziś
  11. Pobierają z tego co wiem. I to od dawna.
  12. ooo, fajnie się tak domyślać co to też mogą być za odwiedziny? Kciuki oczywiście przy domysłach są trzymane
  13. Ale fajne gonitwy Widać, że psiątko nadrabia czas zmarnowany na łańcuchu.
  14. Oj, przepraszam za zamieszanie, jakie zrobiłam. Ale chyba dobrze na początku pewne sprawy od razu wyjaśnić. Jeśli braknie kasy Łatce, to dorzucę na transport.
  15. 150 zł dotarło na konto Makusia - jeszcze raz bardzo pięknie dziękuję Ogromna pomoc!
  16. Elu, wpisz moją wpłatę jako stałą już za styczeń. Psinka trafi do hotelu w styczniu, więc grudniowa nie jest potrzebna.
  17. Ale fajnie! Błyskawicznie wszystko się potoczyło. I jak świetnie zakończyło Oby więcej takich zakończeń w nowym roku!
  18. Dobrze, że wet się zgodził A ile kilometrów jest do przejechania do hotelu?
  19. Strasznie drogo ☹
  20. A przed Nowym Rokiem dlaczego nie może być?
  21. A Cukier jest na specjalnych prawach. Leży na łóżeczku przykryty przez babcię (która zawsze była przeciwna psom na łózku!) kocykiem
×
×
  • Create New...