-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Witamy ise:) pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Fakt, oczęta mówia wszystko:) [url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/NEL/IMG_7998_zps395a5f88.jpg[/url] pzdr.
-
Ja tez odnosze takie wrażenie przy moich psach: im więcej ruchu, tym więcej głupawki... Jak to jest? pzdr.
-
No to juz jesteście PO, tak? Jak poszło? wierze, że wsio OK:) pzdr.
-
dobrej drogi i cudownych wrazeń:) Wracajcie szczęśliwi, wypoczęci:) pzdr.
-
U Alicji - jest dobrze:) pzdr.
-
[quote name='agaciaaa'] A baski nie linieją?? [/QUOTE] Różnie. Serek na przykład zrzucał sierść 2 razy. Ale teraz jest juz spokój. Natomiast kicio Rudy Bolek robi to cały rok:( pzdr.
-
Alicja - super:) [quote name='agaciaaa']Widzisz, tyle kciuków musiało pomóc ;) ja też po cichutku proszę o kciuki jutro, w podobnej sprawie ;)[/QUOTE] Będziemy trzymac:) pzdr.
- 78403 replies
-
Trzymamy, zaciskamy i co tam jeszcze chcesz:) pzdr.
- 78403 replies
-
[quote name='Izabela124.']Ok, jak się dowiesz to daj mi znać :) Byłabym zainteresowana takim rysunkiem :)[/QUOTE] Kuż wiem. Cena 50 zł, gdy obrazek zabiera "po koleżeńsku" ktoś zaprzyjaźniony i wysyła z Polski. A normalna cena to 60 zł i to jest z kosztami wysyłki:) Format rysunku to A4. [quote name='Zuza i Noddy']Na razie to właściwie nie mam strony, także to co sobie wstawiłam na fb to mi wystarczy ;)[/QUOTE] Możesz sobie zbierać takie zdjęcia na CD lub kompie i jak juz strona będzie "w ruchu", tylko powoli dodawac:) Ale to Twój wybór:) pzdr.
-
Juz niedługo u Ciebie...:) [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/971689_666689016681340_105352622_n.jpg[/url] pzdr.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Asiaczek replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
O, jacie!!!! Jakie cudne ujęcie:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-UKgolQ65MuI/UejmubNQzqI/AAAAAAAADkw/9fDduKRETMA/s512/CIMG6226.JPG?gl=PL[/url] pzdr.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Gratulacje za wyniki z wystaw:) No i czekam na szczylki:) Pzdr.
-
Cholibka, to ze mna nie jest jeszcze tak źle, bo tez znam wsie imiona moich basków i one na te imiona reagują:) Nawet te najmłodsze:) pzdr.
-
Cudne:) [url]http://i42.tinypic.com/14w66wj.jpg[/url] Pzdr.
-
[B]Iza[/B], nie znam formatu; jak rysunek do mnie dotrze, to zmierze i dam znac. No, chyba, że wcześniej Kinga mi odpowie na FB, to tez dam znac:) Ja zapłaciłam 50 zł i wiem, że obrazek juz ruszył w strone PL, więc wychodzi, że razem z kosztami wysyłki:) Ale profilaktycznie - dopytam:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Alez cudnie ustawily sie kolorami:) [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017689_695624643797250_1627233441_n.jpg[/url] pzdr. -
Kilka fotek z wystawy, ring basenji:) Najlepsza Grupa hodowlana - basenji "Asiaczek FCI" [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3343a_zps5479bc2a.jpg[/IMG] Best of Group - basenji - Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS):) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3381a_zps46e19d86.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3385a_zpsd105a148.jpg[/IMG] BIS VETERAN - basenji - Fela (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) Fela prezentowana przez Martynę:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz255a_zpscef4adf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3369a_zps965a751f.jpg[/IMG] rozpoczety Interchampionat - Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI); suczka prezentowana przez Zuzię (Zuzia & Noddy) :loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz278_zps1a024e1a.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. FURAHA NYOTA Ypsylon [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz140_zps50dac7a0.jpg[/IMG] IDRA Ameba [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz204_zps193dced2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz205_zps66cb688d.jpg[/IMG] I na koniec Grupa Hodowlana: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3343a_zps5479bc2a.jpg[/IMG] pzdr.
-
Cd. Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz278_zps1a024e1a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz279a_zps996ef7a5.jpg[/IMG] Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz283_zps6623d689.jpg[/IMG] Fela (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI), prezentowana przez Martyne E. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz255a_zpscef4adf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3369a_zps965a751f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Kilka fotek z wystawy:) Dadi (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI) - najmłodszy (razem z siostrą) basek na ringu:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz001a_zps57b68c4a.jpg[/IMG] Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) prezentowany przez Zuzię w porównaniu o CACIB:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz113_zps617f3c73.jpg[/IMG] Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) - bog1!!! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3385a_zpsd105a148.jpg[/IMG] Tori (TORNEY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz007_zps2f17bd88.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz169_zps5ad803ff.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Zuzia, jezeli chcesz jakieś zdjęcia wziąć na swoja strone - bierz:) pzdr.
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Asiaczek replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Jaka "psia podusia":) [url]http://imageshack.us/a/img802/3606/c3gn.jpg[/url] coś się kluje w sprawie DS dla Liwki?:) pzdr.