Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Fakt, oczęta mówia wszystko:) [url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/NEL/IMG_7998_zps395a5f88.jpg[/url] pzdr.
  2. Ja tez odnosze takie wrażenie przy moich psach: im więcej ruchu, tym więcej głupawki... Jak to jest? pzdr.
  3. No to juz jesteście PO, tak? Jak poszło? wierze, że wsio OK:) pzdr.
  4. dobrej drogi i cudownych wrazeń:) Wracajcie szczęśliwi, wypoczęci:) pzdr.
  5. U Alicji - jest dobrze:) pzdr.
  6. [quote name='agaciaaa'] A baski nie linieją?? [/QUOTE] Różnie. Serek na przykład zrzucał sierść 2 razy. Ale teraz jest juz spokój. Natomiast kicio Rudy Bolek robi to cały rok:( pzdr.
  7. Alicja - super:) [quote name='agaciaaa']Widzisz, tyle kciuków musiało pomóc ;) ja też po cichutku proszę o kciuki jutro, w podobnej sprawie ;)[/QUOTE] Będziemy trzymac:) pzdr.
  8. [quote name='Izabela124.']Ok, jak się dowiesz to daj mi znać :) Byłabym zainteresowana takim rysunkiem :)[/QUOTE] Kuż wiem. Cena 50 zł, gdy obrazek zabiera "po koleżeńsku" ktoś zaprzyjaźniony i wysyła z Polski. A normalna cena to 60 zł i to jest z kosztami wysyłki:) Format rysunku to A4. [quote name='Zuza i Noddy']Na razie to właściwie nie mam strony, także to co sobie wstawiłam na fb to mi wystarczy ;)[/QUOTE] Możesz sobie zbierać takie zdjęcia na CD lub kompie i jak juz strona będzie "w ruchu", tylko powoli dodawac:) Ale to Twój wybór:) pzdr.
  9. Juz niedługo u Ciebie...:) [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/971689_666689016681340_105352622_n.jpg[/url] pzdr.
  10. O, jacie!!!! Jakie cudne ujęcie:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-UKgolQ65MuI/UejmubNQzqI/AAAAAAAADkw/9fDduKRETMA/s512/CIMG6226.JPG?gl=PL[/url] pzdr.
  11. Gratulacje za wyniki z wystaw:) No i czekam na szczylki:) Pzdr.
  12. Własnie się zastanawiałam, co to takiego jest.... a doczytałam, że Kicio juz za TM.... ["]... pzdr.
  13. Cholibka, to ze mna nie jest jeszcze tak źle, bo tez znam wsie imiona moich basków i one na te imiona reagują:) Nawet te najmłodsze:) pzdr.
  14. Cudne:) [url]http://i42.tinypic.com/14w66wj.jpg[/url] Pzdr.
  15. [B]Iza[/B], nie znam formatu; jak rysunek do mnie dotrze, to zmierze i dam znac. No, chyba, że wcześniej Kinga mi odpowie na FB, to tez dam znac:) Ja zapłaciłam 50 zł i wiem, że obrazek juz ruszył w strone PL, więc wychodzi, że razem z kosztami wysyłki:) Ale profilaktycznie - dopytam:) pzdr.
  16. Alez cudnie ustawily sie kolorami:) [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017689_695624643797250_1627233441_n.jpg[/url] pzdr.
  17. Kilka fotek z wystawy, ring basenji:) Najlepsza Grupa hodowlana - basenji "Asiaczek FCI" [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3343a_zps5479bc2a.jpg[/IMG] Best of Group - basenji - Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS):) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3381a_zps46e19d86.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3385a_zpsd105a148.jpg[/IMG] BIS VETERAN - basenji - Fela (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) Fela prezentowana przez Martynę:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz255a_zpscef4adf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3369a_zps965a751f.jpg[/IMG] rozpoczety Interchampionat - Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI); suczka prezentowana przez Zuzię (Zuzia & Noddy) :loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz278_zps1a024e1a.jpg[/IMG] Pzdr.
  18. Cd. FURAHA NYOTA Ypsylon [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz140_zps50dac7a0.jpg[/IMG] IDRA Ameba [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz204_zps193dced2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz205_zps66cb688d.jpg[/IMG] I na koniec Grupa Hodowlana: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3343a_zps5479bc2a.jpg[/IMG] pzdr.
  19. Cd. Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz278_zps1a024e1a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz279a_zps996ef7a5.jpg[/IMG] Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz283_zps6623d689.jpg[/IMG] Fela (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI), prezentowana przez Martyne E. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz255a_zpscef4adf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3369a_zps965a751f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  20. Kilka fotek z wystawy:) Dadi (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI) - najmłodszy (razem z siostrą) basek na ringu:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz001a_zps57b68c4a.jpg[/IMG] Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) prezentowany przez Zuzię w porównaniu o CACIB:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz113_zps617f3c73.jpg[/IMG] Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) - bog1!!! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3385a_zpsd105a148.jpg[/IMG] Tori (TORNEY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz007_zps2f17bd88.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz169_zps5ad803ff.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  21. Zuzia, jezeli chcesz jakieś zdjęcia wziąć na swoja strone - bierz:) pzdr.
  22. W ten weekend powinnam wyrobic się z fotkami i bazarkiem, tak więc jakis procent by poszedł dla Liska:) Dam znac, jak juz bazarek będzie gotowy:) pzdr.
  23. Jaka "psia podusia":) [url]http://imageshack.us/a/img802/3606/c3gn.jpg[/url] coś się kluje w sprawie DS dla Liwki?:) pzdr.
×
×
  • Create New...