-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Oby tak było, jak piszesz...["]... pzdr.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czy Hopka linieje czy na tych wystających kłaczkach polega jej urok?:) Pzdr. -
No, można się przestraszyc:) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/358400/DSC_6506.jpg[/url] pzdr.
-
Nonono, sporo psiaków:) A co to za staruszek?:) [url]http://img842.imageshack.us/img842/3554/he4z.jpg[/url] pzdr.
-
Alez fajne ujęcie:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-6auSfYKikGc/UfosxgF654I/AAAAAAAAA_4/MO8HkaQlBmg/w829-h552-no/sz9n-Jr_JWzaEik1p5ij1wtMC02MhSKfQN1xEvTdqV-mnaqmTgX6wFvDCvZg8WyWSGgd3-Tfg2gHlA4.jpeg[/url] pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Słyszałam juz kilkakrotnie, że łatwiej zbiera się pieniądze na prywatne konto, bo potem łatwiej jest z niego wypłacać i regulowac należności. A w fundacjach to j3ednak długo trwa.... No i nie ma się wglądu w konto, co nieraz jest powaznym problemem... Pzdr. -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Co tak zamilkłaś? jestescie na jakimś wyjeździe?:) pzdr. -
Wracając do miłego tematu "klocków" duzych i małych, to czasami mam takiego nerwa, że jak posprzatam po psie i nie widze w promieniu 10-15 metrów kosza, to zostawiam w tym miejscu, w którym zebrałam... Trudno. Raz miałam zwróconą uwage, że powinnam wyrzucic do kosza. Więc spokojnie odpowiedziałam, a gdzie ten kosz? Kobitka się rozglądnęła i... odpuściła westchneła i powiedziała"no, tak...". A drugi raz to jedna z mieszkanek osiedla zwróciła mi uwage, że wyrzuciłam woreczek z klockiem do ICH smietnika (w altance smietnikowej). No to grzecznie zadałam pytanie, a gdzie mam wyrzucac? Usłyszałam: nie tutaj:), bo oni za wywóz smieci płaca. Bossssko.... Zgadzam się, że płacą, ale jezeli chca miec czysto na trawnikach, na których bawią się dzieci, to.... coś za coś:) Ale wcale sie tymi uwagami nie przejmuję. Robię swoje i juz. Pzdr.
-
Cudo:) No i piekna prezentacja! [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/cleo%209mies/644238_10151582050170098_89192116_n.jpg[/url] Pzdr.
-
...ale ja juz czuję, że nie biega tak, jak kiedys...:( niestety, i Felka starzeje się. Podejrzewam, że trzeba mysleć o wycofaniu Felki z wystaw... Pzdr.
-
Ja tez będe sprawdzała i napiszę tutaj ewent. na watku wystawy:) Juz teraz dziękuję za chęci:) pzdr.
-
Iza, tez trzymam mocno kciuki i... czekamy na kilka Twoich relacji po powrocie:) Powodzenia! pzdr.
-
Na razie wiem tylko tyle, że wystawa jest 24-25.-9.2013 r. V gr (w tym baski ) sa w niedzielę (25.08.2013 r. Nie ma jeszcze godzin sędziowania, więc nic wiecej nie mogę powiedziec. Według rozpiski na stronie O/Białystok baski nie sa pierwszą rasą do oceny, więc chyba nie będą od 10-tej, ale to tylko takie luźne dywagacje... pzdr.
-
Hahaha.... Prawdopodobnie b ędzie piesek trikolorowy w kl. championów z Litwy albo Łotwy. To po części moja rodzina, więc może uda się porobic pare fotek temu trikolorowi? Bardzo bym była zobowiązana. Właścicielka psiaka to moja koleżanka i stąd wiem, że zgłosiła się do B. pzdr.
-
[quote name='agaciaaa']Felka jak zwykle szaleje w weteranach :) Będziecie w Białymstoku? I jak tak, to w który dzień?[/QUOTE] Niestety, i w tym roku nie bedzie nas w Białym...:( pzdr.
-
[quote name='Riven']Super !!! Będę mogła wymiziać Serka? :loveu:[/QUOTE] Musowo:) Pzdr.
-
Kilka zdjęć z konk. finałowych, z ringu - jeszcze nie mam, ale sa sznase, że będa:) FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - BIS Weteranów:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3771_zps68ee46bb.jpg[/IMG] UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, Naj. Szczenię:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3774_zpsecce1521.jpg[/IMG] I nasza Grupa Hodowlana - IV miejsce:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3782_zpsafba3194.jpg[/IMG] Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Już jesteśmy :) Bardzo dziękuję za odwiedzinki i wpisy :), urlop udany, my wypoczęci. A wieści z wystaw:[B]Split -3Xdoskonała, 3xCAC, 1xr-CACIB i bdb :diabloti:, Zakopane - CWC, CACIB[/B] Upały były ogromne, woda słona, a góry wysokie - to tak w skrócie ;) Zdjęcia oczywiście są. Więcej napiszę jak tu się ogarnę ze wszystkim po powrocie :)[/QUOTE] Gratulacje:) [B]jamnicze [/B]- napisz mi na maila dane do wystaw (data, miejsce, sędzia, klasa), to wstawię na moja www, OK? No i gratulacje! pzdr.
-
Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...
Asiaczek replied to ENDRIUTRACKER's topic in 2013
Poniewaz podczas naszej oceny na ringu padal deszcze, to zdjęc z ringu mamy mało, ale za to jest kilka z finałów... FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - BIS WETERANÓW:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3771_zps68ee46bb.jpg[/IMG] Nasza Grupa Hodowlana - IV miejsce:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3782_zpsafba3194.jpg[/IMG] I mój najmłodszy chłopaczek - UPDATED JUBILEE DADDY Aasiaczek FCI vel Dadik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3774_zpsecce1521.jpg[/IMG] Pzdr. -
Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...
Asiaczek replied to ENDRIUTRACKER's topic in 2013
[quote name='panbazyl']na WIELKI MINUS dopisuję płatne tojtoje.... Tzn jedna pani co "kierowała" tojkami miała chyba w zadku to czym się zajmuje i nie darłą się o kasę, ale pani przy drugim skupisku tojek mocno się dopominała o tą złotówkę.... I nie chodzi mi o koszt ale o sam fakt płatnych (!!!!!!) kibli na wystawie.... Nic tylko zabrać ze sobą miskę (ewentualnie nocnik) i pod namiotem robić tam co aktualnie mamy zamiar robić i wynosić do śmietnika ewentualnie wylewać na trawę. Dużo jeżdżę po wystawach, nawet do tzw "dzikich krajów" i nigdy, ale to nigdy nikt nie kazał płacić za toalety....[/QUOTE] Jezeli dobrze pamiętam, to w ub.r. w Sopocie tez "Tojki" byly płatne. Ale przynajmniej oferowano wode, mydlo i ręczniki papierowe do umycia rak... Dla mnie to dziwne, aby w publicznym miejscu, PO skorzystaniu z toalety, nie można bylo umyc rak... żenada... i nie dotyczy to tylko Sopotu... Pzdr. -
Cd. sopot, 10-08-2013 Dadik (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3774_zpsecce1521.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruSopot699_zps7abebf3f.jpg[/IMG] To zdjęcie "by Doginka", której jeszcze raz dziękuję za piękne ujęcie:) No i nasza Grupa Hodowlana - 4 miejsce:) Ćwiczenia... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMAG0007a_zpsf722b687.jpg[/IMG] ...i juz na ringu... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3782_zpsafba3194.jpg[/IMG] I to na razie wsio. Ewa od Adusi napisała, że maja fotki, ale udostepnią je dopiero po powrocie z Bułgarii:) I to będa fotki z deszczowego ringu, tak więc warto czekac:) pzdr.
-
Mam kilka fotek z sopotu, ale tylko z konkurencji finałowych. Zatem wstawiam:) BIS WETERANÓW - Babka Felka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruSopot650_zpse1c8c2c3.jpg[/IMG] To zdjęcie "by Doginka", bardzo dziękuję:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3753_zpsdde934e1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3751_zps90aff59c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3766_zpsc562c534.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3771_zps68ee46bb.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='Alicja']Ja widziałam :) No pogoda wam faktycznie trafiła się paskudna[/QUOTE] Pogoda była ohydna! Może bym i tak ni eprzezywała tej pogody, gdyby nie fakt, że.... zapomniałam namiotu...:oops: Po takim deszczu mokra bylam do bielizny...bo nawet kurtka, któira miała byc nieprzemakalna, okazała sie przemakalna, hahaha... [quote name='gosiaja']chłopaki się na szczęście nie rozchorowali ;-)[/QUOTE] Moje baski tez nie rozchorowali się, natomiast ja mam pamiątke z sopotuy w postaci "zimna"... no nic, trzeba smarowac:) Mam mój patent: maść z propolisem. Pzdr.
-
obejrzyjcie do końca; bo baski na samym końcu i to może 2-3 sekundy...:( [url]http://www.teletronik.tv/index.php/wydarzenia,8083[/url] pzdr.