-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przywitam się ze Słodziakami i lecę wstawiac fotki u mnie w Galerii:) pzdr. -
Fajna ta Twoja "dziwna sprawa":) [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069280_677007152314998_1937861507_n.jpg[/url] pzdr.
-
Hahaha, a ja myslałam, że im wczesniej dam sygnał, tym lepiej;) No nic, przypomne się w sierpniu:) Bo z Gdynia nam nie wyszło... A mam dla Ciebie parę rzeczy do Twoich robótek;) pzdr.
-
Jeżeli wiadomo, kiedy warkanie, to może ciutke wczesniej dac komendę "waruj"...? I smaczek do pysia za dobre wykonanie komendy...? Nie wiem, ale próbowac trzeba:) pzdr.
-
Pytam może za wczesnie, ale..... Będzie towarzysko w Sopocie 10.08.2013 r. (sobota)? Bo my będziemy:) Będzie nas az 11 sztuk (stan na 23.07.2013 r.)... pzdr.
-
Ja też bym głosowała na "tę w niebieskim dość skromnym wdzianku":) Schabowym nie pogardze, szczególnie, jak ktoś inny doprawil i usmyżył;) Myślę, że w tym przypadku (hodowla pod Łomiankami) ZKwPL zajmie stanowisko. sprawa jesrt zbyt głośna, aby udawac, że "pada deszcz".... Pzdr.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Asiaczek replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jak Hopci dobrze w Domu:) Usmiechnięty pysio, iskry w oczach.... Dom:) PZDR. -
[B]zielona[/B], dawaj następne prace do poogladania:) Masz tutaj wiernych kibiców:) pzdr.
-
[quote name='lourdnes']hej hej .Musze dopiero zrobić nowe fotki. Pogoda sie paskudziła .Tak nam dolało ,że do stajni nie szło wejść- woda powyżej kolan i miałam prawdziwy cyrk.Dobrze ,że mam 2 stajnie. Fakt ,że konie wolą dużą ale w takie oberwanie chmury przynajmniej miały sie gdzie schować.W wiosce ludziom domy zalało i straż interweniowała- w ulewie kopali koparą dół wielkości i szerokości basenu sportowego żeby wode odprowadzać ( szosą płynela rzeka miejscami o wysokości 1 m a poniżej szosy zalewało domy).Masakra była ale chłopaki ze straży walczyli dzielnie :)A teraz po ulewie został bałagan i trzeba ogródek podlewac bo znowu ziemia z suchoty pęka hihi[/QUOTE] Ale Wy razem z zieloną to na górce mieszkacie.... Dobrze pamiętam?:) pzdr.
-
Coś jak babie lato, ale nie do końca, prawda? [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/gory/IMG_2418_zps7ee79025.jpg[/url] wypoczywajcie, korzystajcie z uroków lata i wracajcie pełni wrażeń:) Pzdr.
-
Zobaczie, jaki piekny portret ma Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI), wykonany przez moja kolezankę z Niemiec Kinge Wnuk: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/970978_483858025041306_1627557472_n_zps5c5564fc.jpg[/IMG] [COLOR=#b22222][B]Jak ktos jest zainteresowany - Kinga ze zdjęcia narysuje wsio:) Koty, psy, chomiki, konie... Każdy obrazek kosztuje 50 zł i kwota wpłacana jest na konkretne schronisko. Może ktos się skusi? Kinga ma tez profil na Fb, gdzie można oglądnąć wszystkie jej prace. Warto!!! [/B][/COLOR] pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Nie wiem czy uda mi się wpaść jeszcze jutro więc żegnam się już dzisiaj, papatki :)[/QUOTE] Miłego wypoczynku, wspanialej pogody, duzo wrażeń i .... wracaj do nas z fotkami:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Fajne fotki :)[/QUOTE] a to jeszcze nie koniec [quote name='agaciaaa']No i gdzie ta reszta? ;)[/QUOTE] Oj, chyba jutro, bo dzisiaj to za duzo miałam na głowie...:( Wyjątkowo tak wczesnie, tzn. przed północą, idę spac... pzdr.
-
Ja staram się "malować" nature zdjęciami. Wychodzi mi to z różnym skutkiem, ale staram się. natomiast, aby narysowac/namalowac - to juz nie dam rady. Niby pies ma ogon, 4 łapy i głowe, ale w Twoim wykonaniu ten pies wygląda jak PIES. A u mnie jak rysunek dziecka z autyzmem, hahaha... pzdr.
-
[quote name='Alicja']Lalka to taka delikatniutka dziewczynka , wygląda na spokojną a jak w rzeczywistości jest ??[/QUOTE] Zaczepialska, fiu-bździu w głowie... ale generalnie w domu to spokojna:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Ale przystojniaczek rośnie :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz002a_zpsdec03241.jpg[/URL] Faktycznie modelka :razz: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz032a_zpsaa4e6567.jpg[/URL][/QUOTE] Koźlaczek-Przystojniaczek:) Sue chyba lubi byc fotografowana...;) Pzdr.
-
No tak:) A to jeszcze nie wszystkie. Reszta będzie ppłd. Pzdr.
-
Cd. 14.07.2013, CACIB-Warszawa [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz033a_zps54f94c38.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz032a_zpsaa4e6567.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz033a_zps54f94c38.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz278_zps1a024e1a.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. 14.07.2013, CACIB-Warszawa Pora na aktorke Sue, czyli SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI. Ta sunia, to potrafi pozować:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz028a_zps8438ae18.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz029a_zps32e3230a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz279a_zps996ef7a5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz025_zpseebdd3fc.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 14.07.2013, CACIB-Warszawa Pora na Torinkę (TORNEY Asiaczek FCI). tori byla prezentowana przez Zuzię, w ramach cwiczeń przed inna wystawą:0 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz160_zpsa6f0a3ff.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz169_zps5ad803ff.jpg[/IMG] No BIS PUPPY:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3352a_zps0b80d434.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd., 14.07.2013, CACIB-Warszawa Pora na dziewczyny. Tradycyjnie, zaczynamy od najmłodszej i najmniejszej, czyli Lalka (UPGRADED JUBILEE LIGHT AsiaczekFCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz017_zps8cf79ee9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz018_zps91e7b55e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz004_zpseae16f6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz007_zps2f17bd88.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 14.07.2013, CACIB-Warszawa Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz091_zps4ebc0984.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz098a_zps4487df51.jpg[/IMG] i OBAJ DOROŚLI CHŁOPCY, CZYLI OJCIEC I SYN W PORÓWNANIU O CACIB:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/DSC05543-Kopiaa_zps4b21a570.jpg[/IMG] cDN. pZDR.
-
Nie mam za wiele teraz czasu wolnego, ale postaram się wstawic tyle fotek, ile zdążę:) Na początek - najmłodszy Dadik czyli (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI):loveu: - mały koźlaczek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz001a_zps57b68c4a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz002a_zpsdec03241.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Obraz063a_zps34100b99.jpg[/IMG] Nastepny - Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz075a_zpsa85e8c13.jpg[/IMG] Zuzia z Lansem, podczas porównania o BOS:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/RotationofObraz113_zps3abd2437.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
No to zycze przyjemnych wakacji, ale poprosimy o jakieś zdjęcia z tych przyjemności:) pzdr.
-
Cudo!:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-LwSZlA0kLD4/Uc8iAqw4T8I/AAAAAAAAFGE/GeR9JBUi_5s/w830-h556-no/DSC_4049.JPG[/url] pzdr.