-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Tez czytałam te info na Fb, makabra... To juz kolejna "hodowla", nawet nie mogę napisac pseudo, bo pod szyldem ZKwPL.... Może ta informacja trochę obudzi sąd w Puławach iw reszcie ustali datę posiedzenia pod egida nowego sedziego...? Ta sprawa z Puław dotyczy hodowli whippetów pani Agnieszki Nakoniecznej. Pare dni temu powstał wątek na FB, gdzie zalogowanych jest ponad 500 albo i więcej osób. Okazało sie, że w PL tak naprawde to nieduza garstka osób wiedziała o sprawie toczącej sie p-ko AN. A co smieszniejsze, zeznawać niektórzy nie chcieli, bo ... no, własnie, dlaczego...? Ale na FB to hohoho, jacy to oni prawomyslni! a oklaski - tak uczciwie mówiąc - za wszczęcie całej sprawy należa się jednej osobie - pani Eli Piotrowskiej. Nam, składającym zeznania (w liczbie ok. 15, może więcej osób), pozostaje w miare dobre samopoczucie. Ciekawam, jak zakończą sie te 2 sprawy i kiedy: - yorki pod Łomiankami - whipety u AN... Pzdr.
-
To działo się wczoraj... [url]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,dziesiatki-yorkow-stloczonych-w-piwnicy-makabryczna-hodowla-pod-warszawa,93620.html?categoryId=2[/url] Koszmar zwierzat, smród....nawet nie umiem tego skomentowac... Pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']No to czekam na fotki :)[/QUOTE] Cholibka, no ni eudało mi ise wczoraj wstawić zdjęć...:( Może dzisiaj? pzdr.
-
Może dzisiaj uda mi się wstawic fotki z wystawy w W-wie. Tak więc zapraszam wieczorkiem:) pzdr.
-
[B]zielona[/B], niedługo otworzysz Galerię na Dogomanii swoich obrazów:) Są piekne! A może bys tak jakiegos swojego baska namalowała, co? Ja to się nadziwić nie mogę, jak to ludzie mają talent w swoich łapkach.... U mnie w Rodzinie, to moja siostra ma wsie talenta plastyczne; mnie nic nie zostawiła, buuuu..... i dlatego tak bardzo doceniam talent u kogos:) Brawo!!! pzdr.
-
[quote name='DONnka']Melduję się ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :) Śledziliśmy losy Miry na fb i czekaliśmy na watek na dogo Oczywiście przegłosujemy wsparcie finansowe dla dziewczynki, ale myślę, że to tylko formalność ;) Takie przypadki to nasz target :) Czytam, że najbardziej potrzebne są pieniążki na leczenie Możemy przeznaczyć na ten cel 200 zł Będę potrzebowała na taką kwotę rachunek z lecznicy wystawiony na SMON - dane do rachunku mogę podać na PW Od siebie mogę założyć Mirze i prowadzić wątek na forum owczarek.pl[/QUOTE] Jak dobrze, że i Skarpeta owczarkowa pomoże Mirce:) Ja - tak, jak pisałam na ogólnym watku - moge wpłacić małe co nieco w sierpniu; w lipcu nie dam rady. No i chyba pod koniec lipca/na poczatku sierpnia będe robiła bazarek, więc jakis procent może byc na Mirkę:) Tyle moge pomóc. Ale Mirka jest tak piękną suką (ciekawe, dlaczego ktoś jej się pozbył...?), że wierzę, że szybciutko znajdzie DS. I jeszcze z tak wspanialym charakterem:) pzdr.
-
Bardzo dobrze - mniej problemów:) Napisz nam, kiedy ta sterylka będzie, to my bedziemy mocno trzymac kciuki, aby wsio poszło sprawnie i bez komplikacji:) pzdr.
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Asiaczek replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mam nadzieję zamknąc mój bazarek i ten następny, na który juz mam sporo rzeczy, będzie w jakiejś części dla Liwki - zgodnie a moja wczesniejsza obietnicą:) pzdr. -
[quote name='Latira']Nala już zgłoszona do Sopotu także będziemy na 100% ;) W najbliższym czasie postaram się o jej nowe zdjęcia. A i nie jest już jedynakiem w domu, bo adoptowałam niedużego mieszańca ze schroniska i świetnie się dogadują :)[/QUOTE] Brawo za decyzję odnośnie psiaka ze schronu:) [quote name='OzzyPI']Mamy założoną galerię: [URL]http://www.dogomania.pl/site/gallery/d/9559/[/URL] oraz wątek, gdzie się trochę rozpisałam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245389-Ozzy-Podenco-D[/URL] Zapraszamy![/QUOTE] Zaraz tam zajrze:) BTW - ja myslałam o takiej Galerii "normalnej" na watku Grupy V przy swojej rasie. Bo w tej Galerii to tylko same zdjęcia. Ni ema gdzie się wpisywac...:( No to widzimy się w Sopocie:) pzdr.
-
Mała Krówka:) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/uzi%204lata%2011mies/DSC07893dogo.jpg[/url] pzdr.
-
Kiepska sprawa z tym psiakiem. Może warto byłoby sie skontaktować z najbliższym TOZEM...? tylko ja zupelnie nie orientuje sie, gdzie jest miejscowość, z której przebywasz i jaki jest najbliższy TOZ... A może ktos z Twoich kolegów mógłby zaopiekowac sie psiakiem na stałe? wiem, wiem, beznadziejna sprawa...:( pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Nasze dogomaniackie Gwiazdeczki:) https://lh5.googleusercontent.com/-MpMBE40xcBY/UeEp8jAJsqI/AAAAAAAALm8/1JQDAwi_pEY/s512/DSC_7194.JPG I tez zapytam: co to za Rude cudowności?:) pzdr. -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jak dla mnie, to skórka zdarta z Tatusia:) pzdr. -
[quote name='[email protected]']Jeszcze co do kontaktu z odziałem radomskim. Odradzam. Nic to nie da. Lepiej pisać do Głównego. Bo Radom ją o wszystkim informuje. Piszę to z całą odpowiedzialnością, bo słyszałam na własne uszy, jak p. Rutkowski kłamał przed sądem, że był na kontroli u niej i że było ślicznie. Sędzia mało ze stołka nie spadł pewnie (ze śmiechu), bo miał już odmienne dowody i zdjęcia, Byłam przy tym zeznaniu p. Rutkowskiego i tez o mało z ławki nie spadłam.... Jakies takie pokretne, niejasne, no i w ostatecznym rachunku - kłamliwe było jego zeznanie. Malutki przykład: Pan mówił, że był chyba o godz. 9-tej czy 10-tej na kontroli (rano!) i że na posesji było slicznie (to byla zima, ze sniegiem), żadnych sladów kup ani sików psich.... Czyli oznacza to, że o tej godzinie żaden z psów nie zotal wypuszczony na poranne załatwienie swoich potrzeb. Czyli - ide dalej - narobił w klatce.... Poza tym dowiedziałam się, że karmienie psów kasza to nic złego, sic! Tak twierdzi "kynolog" Rutkowski z Radomia... skąd ten człowiek się wziął....?!?!?! pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Alicja']Gratulki :) A co było pysznego w bufeciku ??[/QUOTE] Smażone drobiowe polędwiczki, kiełbaska pieczona w piekarniku, papryczka surowa, pomidorki w róznych odmianach, orzeszki nerkowca, inne słodycze... no i picie:) Było nawet winko różowe:),które wypiliśy po wygraniu BOG przez serka:) [quote name='zielona']To Asiaczki sie pięknie spisały[/QUOTE] Dziękowac:) [quote name='*anusia&ajlu*']1 foto z finałów widać, że byłyście na bosaka :D [URL]https://plus.google.com/photos/108827159579973556670/albums/5900984163477812161/5900984211323173266?hl=pl&q=Your trial download should start&pid=5900984211323173266&oid=108827159579973556670[/URL][/QUOTE] Fakt, widać:) Dzięki! [quote name='Ania!']Jeszcze ode mnie gratulacje :multi:[/QUOTE] Dziękować! pzdr.
-
Hahaha, jakie techniki oswajania psa z wodą:) No i różne techniki pływania:) pzdr.
-
[quote name='malibo57']I z Domkiem Awuni udało mi się pogadać - miło i serdecznie:) Awunia ma się dobrze, tylko podczas szaleństw na plaży naciągnęła sobie więzadło w jednej łapce. Nie jest to wielka kontuzja, ale konferujemy, czy nie wysłać Awuni na laser do dr Bałucińskiej - zaraz posyłam namiary. Zabiegi ewentualnie po powrocie znad morza, nad które Awunia corocznie uczęszcza z dużym upodobaniem.[/QUOTE] Tak czy siak - ma fajny i ciekawy urlop:) Awa, oczywiscie! pzdr.
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Asiaczek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
Na sam tytul bardzo się ciesze, ale też mam obawy, czy moja weteranka będzie jeszcze w na tyle dobrej kondycji, aby ja prezentować na ringach. przynajmniej jeszcze 3 razy (tak jak sobie tutaj piszemy...):) pzdr. -
[quote name='Korenia']Simbik ma 7 dogów plus mieszankę dobermana z bokserem, jej można pytać jak wygląda zabawa :evil_lol:[/QUOTE] Ale Simbik to chyba mieszka w domu a nie w bloku. No i psy tam mają swoje pomieszczenie/pomieszczenia:) Dodatkowo, maja ogród no i tereny do biegów:) pzdr.
-
No, zaciskamy:) A Ty, chyba odliczasz, co?:) pzdr.
- 78403 replies
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
Asiaczek replied to Riven's topic in Foto Blogi
No i jak bylo na wystawie?:) pzdr. -
W trawce też padła:) http://i41.tinypic.com/2ez36tt.jpg pzdr.
-
[quote name='[email protected]']Polecam zdjęcia na Facebooku na mojej stronie: Elżbieta Piotrowska. Zamieszczam tam m.in. apel o upowszechnianie zdjęć i podejmowanie kroków na rzecz poprawy warunków w hodowli AN. Ela Piotrowska N&N - bez obaw:0 Pani Ela Piotrowska jest tutaj i sama prosi o upowszechnianie zdjęć:) pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kurcze! Teraz to można zwalic winę na ślepote ludzi na czas wakacyjny/urlopowy... ale co z tego...?:( pzdr.