Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Tez czytałam te info na Fb, makabra... To juz kolejna "hodowla", nawet nie mogę napisac pseudo, bo pod szyldem ZKwPL.... Może ta informacja trochę obudzi sąd w Puławach iw reszcie ustali datę posiedzenia pod egida nowego sedziego...? Ta sprawa z Puław dotyczy hodowli whippetów pani Agnieszki Nakoniecznej. Pare dni temu powstał wątek na FB, gdzie zalogowanych jest ponad 500 albo i więcej osób. Okazało sie, że w PL tak naprawde to nieduza garstka osób wiedziała o sprawie toczącej sie p-ko AN. A co smieszniejsze, zeznawać niektórzy nie chcieli, bo ... no, własnie, dlaczego...? Ale na FB to hohoho, jacy to oni prawomyslni! a oklaski - tak uczciwie mówiąc - za wszczęcie całej sprawy należa się jednej osobie - pani Eli Piotrowskiej. Nam, składającym zeznania (w liczbie ok. 15, może więcej osób), pozostaje w miare dobre samopoczucie. Ciekawam, jak zakończą sie te 2 sprawy i kiedy: - yorki pod Łomiankami - whipety u AN... Pzdr.
  2. To działo się wczoraj... [url]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,dziesiatki-yorkow-stloczonych-w-piwnicy-makabryczna-hodowla-pod-warszawa,93620.html?categoryId=2[/url] Koszmar zwierzat, smród....nawet nie umiem tego skomentowac... Pzdr.
  3. [quote name='Izabela124.']No to czekam na fotki :)[/QUOTE] Cholibka, no ni eudało mi ise wczoraj wstawić zdjęć...:( Może dzisiaj? pzdr.
  4. Może dzisiaj uda mi się wstawic fotki z wystawy w W-wie. Tak więc zapraszam wieczorkiem:) pzdr.
  5. [B]zielona[/B], niedługo otworzysz Galerię na Dogomanii swoich obrazów:) Są piekne! A może bys tak jakiegos swojego baska namalowała, co? Ja to się nadziwić nie mogę, jak to ludzie mają talent w swoich łapkach.... U mnie w Rodzinie, to moja siostra ma wsie talenta plastyczne; mnie nic nie zostawiła, buuuu..... i dlatego tak bardzo doceniam talent u kogos:) Brawo!!! pzdr.
  6. [quote name='DONnka']Melduję się ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :) Śledziliśmy losy Miry na fb i czekaliśmy na watek na dogo Oczywiście przegłosujemy wsparcie finansowe dla dziewczynki, ale myślę, że to tylko formalność ;) Takie przypadki to nasz target :) Czytam, że najbardziej potrzebne są pieniążki na leczenie Możemy przeznaczyć na ten cel 200 zł Będę potrzebowała na taką kwotę rachunek z lecznicy wystawiony na SMON - dane do rachunku mogę podać na PW Od siebie mogę założyć Mirze i prowadzić wątek na forum owczarek.pl[/QUOTE] Jak dobrze, że i Skarpeta owczarkowa pomoże Mirce:) Ja - tak, jak pisałam na ogólnym watku - moge wpłacić małe co nieco w sierpniu; w lipcu nie dam rady. No i chyba pod koniec lipca/na poczatku sierpnia będe robiła bazarek, więc jakis procent może byc na Mirkę:) Tyle moge pomóc. Ale Mirka jest tak piękną suką (ciekawe, dlaczego ktoś jej się pozbył...?), że wierzę, że szybciutko znajdzie DS. I jeszcze z tak wspanialym charakterem:) pzdr.
  7. Bardzo dobrze - mniej problemów:) Napisz nam, kiedy ta sterylka będzie, to my bedziemy mocno trzymac kciuki, aby wsio poszło sprawnie i bez komplikacji:) pzdr.
  8. Dzisiaj mam nadzieję zamknąc mój bazarek i ten następny, na który juz mam sporo rzeczy, będzie w jakiejś części dla Liwki - zgodnie a moja wczesniejsza obietnicą:) pzdr.
  9. [quote name='Latira']Nala już zgłoszona do Sopotu także będziemy na 100% ;) W najbliższym czasie postaram się o jej nowe zdjęcia. A i nie jest już jedynakiem w domu, bo adoptowałam niedużego mieszańca ze schroniska i świetnie się dogadują :)[/QUOTE] Brawo za decyzję odnośnie psiaka ze schronu:) [quote name='OzzyPI']Mamy założoną galerię: [URL]http://www.dogomania.pl/site/gallery/d/9559/[/URL] oraz wątek, gdzie się trochę rozpisałam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245389-Ozzy-Podenco-D[/URL] Zapraszamy![/QUOTE] Zaraz tam zajrze:) BTW - ja myslałam o takiej Galerii "normalnej" na watku Grupy V przy swojej rasie. Bo w tej Galerii to tylko same zdjęcia. Ni ema gdzie się wpisywac...:( No to widzimy się w Sopocie:) pzdr.
  10. Mała Krówka:) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/uzi%204lata%2011mies/DSC07893dogo.jpg[/url] pzdr.
  11. Kiepska sprawa z tym psiakiem. Może warto byłoby sie skontaktować z najbliższym TOZEM...? tylko ja zupelnie nie orientuje sie, gdzie jest miejscowość, z której przebywasz i jaki jest najbliższy TOZ... A może ktos z Twoich kolegów mógłby zaopiekowac sie psiakiem na stałe? wiem, wiem, beznadziejna sprawa...:( pzdr.
  12. Nasze dogomaniackie Gwiazdeczki:) https://lh5.googleusercontent.com/-MpMBE40xcBY/UeEp8jAJsqI/AAAAAAAALm8/1JQDAwi_pEY/s512/DSC_7194.JPG I tez zapytam: co to za Rude cudowności?:) pzdr.
  13. Jak dla mnie, to skórka zdarta z Tatusia:) pzdr.
  14. [quote name='[email protected]']Jeszcze co do kontaktu z odziałem radomskim. Odradzam. Nic to nie da. Lepiej pisać do Głównego. Bo Radom ją o wszystkim informuje. Piszę to z całą odpowiedzialnością, bo słyszałam na własne uszy, jak p. Rutkowski kłamał przed sądem, że był na kontroli u niej i że było ślicznie. Sędzia mało ze stołka nie spadł pewnie (ze śmiechu), bo miał już odmienne dowody i zdjęcia, Byłam przy tym zeznaniu p. Rutkowskiego i tez o mało z ławki nie spadłam.... Jakies takie pokretne, niejasne, no i w ostatecznym rachunku - kłamliwe było jego zeznanie. Malutki przykład: Pan mówił, że był chyba o godz. 9-tej czy 10-tej na kontroli (rano!) i że na posesji było slicznie (to byla zima, ze sniegiem), żadnych sladów kup ani sików psich.... Czyli oznacza to, że o tej godzinie żaden z psów nie zotal wypuszczony na poranne załatwienie swoich potrzeb. Czyli - ide dalej - narobił w klatce.... Poza tym dowiedziałam się, że karmienie psów kasza to nic złego, sic! Tak twierdzi "kynolog" Rutkowski z Radomia... skąd ten człowiek się wziął....?!?!?! pzdr.
  15. [quote name='Alicja']Gratulki :) A co było pysznego w bufeciku ??[/QUOTE] Smażone drobiowe polędwiczki, kiełbaska pieczona w piekarniku, papryczka surowa, pomidorki w róznych odmianach, orzeszki nerkowca, inne słodycze... no i picie:) Było nawet winko różowe:),które wypiliśy po wygraniu BOG przez serka:) [quote name='zielona']To Asiaczki sie pięknie spisały[/QUOTE] Dziękowac:) [quote name='*anusia&ajlu*']1 foto z finałów widać, że byłyście na bosaka :D [URL]https://plus.google.com/photos/108827159579973556670/albums/5900984163477812161/5900984211323173266?hl=pl&q=Your trial download should start&pid=5900984211323173266&oid=108827159579973556670[/URL][/QUOTE] Fakt, widać:) Dzięki! [quote name='Ania!']Jeszcze ode mnie gratulacje :multi:[/QUOTE] Dziękować! pzdr.
  16. Hahaha, jakie techniki oswajania psa z wodą:) No i różne techniki pływania:) pzdr.
  17. [quote name='malibo57']I z Domkiem Awuni udało mi się pogadać - miło i serdecznie:) Awunia ma się dobrze, tylko podczas szaleństw na plaży naciągnęła sobie więzadło w jednej łapce. Nie jest to wielka kontuzja, ale konferujemy, czy nie wysłać Awuni na laser do dr Bałucińskiej - zaraz posyłam namiary. Zabiegi ewentualnie po powrocie znad morza, nad które Awunia corocznie uczęszcza z dużym upodobaniem.[/QUOTE] Tak czy siak - ma fajny i ciekawy urlop:) Awa, oczywiscie! pzdr.
  18. Na sam tytul bardzo się ciesze, ale też mam obawy, czy moja weteranka będzie jeszcze w na tyle dobrej kondycji, aby ja prezentować na ringach. przynajmniej jeszcze 3 razy (tak jak sobie tutaj piszemy...):) pzdr.
  19. [quote name='Korenia']Simbik ma 7 dogów plus mieszankę dobermana z bokserem, jej można pytać jak wygląda zabawa :evil_lol:[/QUOTE] Ale Simbik to chyba mieszka w domu a nie w bloku. No i psy tam mają swoje pomieszczenie/pomieszczenia:) Dodatkowo, maja ogród no i tereny do biegów:) pzdr.
  20. W trawce też padła:) http://i41.tinypic.com/2ez36tt.jpg pzdr.
  21. [quote name='[email protected]']Polecam zdjęcia na Facebooku na mojej stronie: Elżbieta Piotrowska. Zamieszczam tam m.in. apel o upowszechnianie zdjęć i podejmowanie kroków na rzecz poprawy warunków w hodowli AN. Ela Piotrowska N&N - bez obaw:0 Pani Ela Piotrowska jest tutaj i sama prosi o upowszechnianie zdjęć:) pzdr.
  22. Kurcze! Teraz to można zwalic winę na ślepote ludzi na czas wakacyjny/urlopowy... ale co z tego...?:( pzdr.
×
×
  • Create New...