Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Tak czy siak - to dobre wieści:) Dziękuje! pzdr.
  2. Moja koleżanka, która tez jedzie na sobotę do sopotu jest umówiona z p. Andrzejem na info jutro, czyli we wtorek (6.8.2013). Pzdr.
  3. Chociaż można zrobic zapis w Regulaminie hodowlanym (w ustalonym trybie zmian), że w przypadku chartów, takie pozwolenie jest wymagane do wglądu przy rejestracji psa lub poświadczona kopia.... To nawet niegłupie:) pzdr.
  4. Jak nic nie piszecie, to pewnie sprawa z DS dla Liwki sie rypła...:( pzdr.
  5. No tak, ciagle zapominam o wegetarianach... A ja dzisiaj będe robiła ten rpzepis, ale z kiełbaska (najpierw obsmażę ja na patelni, niech pusci smaczek:)). I to będzie obiad dla mnie na 2-3 dni:) pzdr.
  6. CACIB-Sopot/PL, 10-08-2013 sędzia:Zdenka Jilkova (CZ) [FONT=sans-serif]Psy kl.sz 1102. UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, Naj. Szczenię. kl.mł.[/FONT] [FONT=sans-serif]1103 - COLLISTAR Ballada o wędrowaniu - dosk.1, CAJC [/FONT] [FONT=sans-serif]kl.o 1104. Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, BOB. [/FONT] [FONT=sans-serif]KL.CH 1105. OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, r.CACIB. [/FONT] [FONT=sans-serif] [/FONT] [FONT=sans-serif]Suki [/FONT] [FONT=sans-serif]kl.sz[/FONT] [FONT=sans-serif]1106. TAMEY Asiaczek FCI - abs. 1107. TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1. kl.mł.[/FONT] [FONT=sans-serif]1108. Nirse O'CAPUCCINO - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, BIS JUNIORÓW 4. [/FONT] kl.p [FONT=sans-serif]1109. ALUDRA Risum Tenatis FCI - abs. [/FONT] [FONT=sans-serif]kl.o[/FONT] [FONT=sans-serif]1110. ADHARA Risum Tenatis - dosk.2. 1111. SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS. [/FONT] [FONT=sans-serif]kl.ch 1112. LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, r.CACIB. kl.w 1113. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj.Weteran. BIS WETERANÓW 1!!! Grupa Hodowlana Asiaczek FCI - 4 miejsce:) BIS JUNIORÓW - Rade DAKIC/SRB BIS WETERANÓW - Zdenka JILKOVA/CZ [/FONT] Pzdr.
  7. Ozzik w swoim naturalnym przebraniu;) [url]http://images54.fotosik.pl/13/55b4ea0c7dad08bd.jpg[/url] pzdr.
  8. Cudności:) [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998228_701251326567915_1683752682_n.jpg[/url] pzdr.
  9. [quote name='bety']Cześć Asiaczki. Pzdr[/QUOTE] Hej:) Wieki całe... [quote name='agaciaaa']Mmmm narobiłaś mi apetytu!!! Muszę sobie zapisać i wypróbować :) Portrecik cudo![/QUOTE] Ja dzisiaj będe robiła, popoludniu. Ale nie wiem, z czym zjem tę potrawę: czy z makaronem czy z ziemniakami czy z makaronem sojowym...? Nie mam koncepcji;) pzdr.
  10. Co do skakania, to moj Koźlaczek-Przystojniaczek czyli Dadik, czasami jak cos robię w kuchni, to usiłuje wskoczyc na szafke... Fakt, jeszcze nigdy mu sie to nie udało i bardzo dobrze! Pzdr.
  11. Jakis potwór się z wody wyłania... [url]https://lh6.googleusercontent.com/-07Mke5ZogWU/UfACm6Llp9I/AAAAAAAABtI/k-BgJvOw6uI/w640-h510-no/DSC_0267.JPG[/url] pzdr.
  12. Taka symbioza jest super:) Psy psychicznie ni eucierpialy, że jest nowy członek stada, a Młody jeszcze tak do końca nie zdaje sobie sprawy, że sa psiaki. Chociaż....?:) pzdr.
  13. Ta informacja o składkach to juz tam 'wisi" bardzo długo i na pewno nie można jakoś szczególnie łączyc stanowiska w/s sytuacji w Łomiankach ze składkami:) Poza tym obie informacje są oddzielone od siebie. Zbieg okoliczności - moim zdaniem:) pzdr.
  14. Mnie juz sie chyba jednak troche myli ile i gdzie .... Tak, chodzi mi o M.Sz. 25 mówisz...? Może i tak, zaraz poprawię:) pzdr.
  15. ZAglądamy i pamiętamy, ale przy tych upałach to.... mnie się nic nie chce...:( pzdr.
  16. A ile jeszcze lary powinien zrzucic? [url]http://i169.photobucket.com/albums/u214/fauka/do4_zps8be0face.jpg[/url] Maleństwo juz za kilka dni w Waszym domku:) Czekamy tutaj z niecierpliwością na njusy i zdjęcia!!!! Na pewno jej nie zagłodzisz, będzie dobrze:) Pzdr.
  17. [quote name='Dżdżowniś']No i już po wizycie. Dostałyśmi mikro upust na szczepionke. Pani doktor stwierdziła że Gryzelda zasługuje na szczepienny kombajn, a nie zwykłą wścieklizne przy czipowanku. i tak mamy wieloskładnikową tylko bez Laptospirozy z racji Gryzeldowego uczulenia. Mamy pamiętać przy ewentualnych powtórzeniach szczepień żeby omijać składnik który najczęściej wywołuje wstrząsy :) Jest oczywiście czip przy ktorym zaworek puścił ale tylko troche i mamy jeszcze na smaczki. [COLOR=#ff3366][SIZE=4][FONT=book antiqua][B]Asiaczku dziękujemy tzn Gryzelda (: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Cieszę się, że uzbierane z bazarku pieniądze tak rzetelnie zostały wydane i.... udokumentowane:) Nie mnie dziękować, lecz osobom, dzięki którym mogłam przelac na Gryzię te parę złotych:) Ale w zamian poprosze kilka fotek Gryzi:) Umowa stoi? pzdr.
  18. Hm, sama jestem ciekawa, ile psów było u AN, bo ona sama nawet w sądzie nie potrafiła dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Dodatkowo, sedzia nie naciskał. Ciekawe, dlaczego...? 25 psów zostało na czas kontroli wywiezionych do innej hodowczyni (informacja potwierdzona podczas przesłuchania w SR w Puławach). Zostało ok. 50-60. to ile było razem...? Dodatkowo, ile jest teraz.... Pzdr.
  19. Wiem, że podczas upałów ani nie chce się siedziec w kuchni ani gotować ani.... jeść:) W jednej z gazet znalazłam ciekawy przepis na.... ekonomiczne chili con carne. Zrobilam z małymi przeróbkami i.... wyszło swietne! Tak więc - nastepny przepis sprawdzony i zaakceptowany:) Oto on: 2 papryki (ja daję czerwoną i żółtą) oliwa/olej 2-3 cebule 3-4 zabki czosnku puszka pomidorów bez skóry puszka czerwonej fasoli 30 dag mortadeli oregano kminek mielony sól, pieprz, jarzynka, ostra papryka makaron, makaron sojowy, ryż. Z kaszą nie pasuje chyba... .................................... Cebulę pokroic w piórka, zeszklic na oliwie/oleju, dodać przecisnięty czosnek. Paprykę pokroić, dodac do cebuli i czosnku. Mortadelę obsmażyc na patelni, dodać do papryki i cebuli. dodać kminek, sól, pieprz, papryke ostra, jarzynke, oregano Pomidory z puszki wylać na patelnię - niech troche odparuje. Dodac czerwona fasolę z puszki (na końcu, aby się nie rozgotowała!). Dusic az warzywa będa miękkie, szczególnie papryka. Ugotować makaron, ryż, co tam kto lubi... Dla mnie - super szybkie danie, można eksperymentowac ze składnikami i ich ilością. Tak więc dla większej ilości gosci - danie jak znalazł:) A, można tez jeść bez żadnych dodatków w postaci makaronu czy ryzu. Tak po prostu z miseczki, róniez fajnie smakuje:) Kto spróbuje? pzdr.
  20. Mocno zaciskam za Mietka i wierzę, że takie piękne zdjęcia i opisy psiaków pomogą poznajdywac domy dla nich:) pzdr.
  21. wiecie ci? Jak czytam o tych nieczytelnych tatoo, to mnie aż krew zalewa! Ludzie pieniądze wzięli za wykonanie tatoo, a właściciela g....o obchodzi, czy ten tatoo jest czytelny czy nie. To tak lubi wywalac swoje pieniądze w błoto...?!?!?! Jak u mnie paniusia zrobiła byle jaki tatoo, to ja larum podniosłam i od razu pismo wysmarowałam do mojego Oddziału, że takie lewe tatoo jakas pani polecona przez Oddział wykonuje! Oczywiscie, o żadnej poprawce bezpłatnej nie bylo mowy, hahaha.... az tak dobrze to nie ma. Pani stwierdziła, że za sam dojazd to ona wybuli prawie 50 zł do mnie (ciekawe, jaki przelicznik zastosowała....). Podziękowałam i porobiłam obrych pare razy taki negatywny PR, ze ode razu zmalała liczba chcących u niej tatuować. Nie, żebym byla złosliwa, co to, to nie:diabloti:.... Pzdr.
  22. [quote name='Wercia40']Hej :) Byłyśmy dzisiaj na spacerku z Wiki i Lisą :) Mam pare zdjęć :) Na początek : [/QUOTE] No i gdzie dalszy ciąg fotek?:) pzdr.
  23. Ciekawe, kiedy te foteczki będa... pzdr.
  24. [quote name='Dżdżowniś']Mamy z Gryzeldą rezerwacje na wizyte u wetki naszej w poniedziałek. Będzie szczepienie i czipowanko (: zapewne zaworki puszczą.[/QUOTE] To może najpierw (jak cczas pozwoli) jakis dłuższy spacerek dla Gryzi? Pzdr.
  25. Zrobione:) pzdr.
×
×
  • Create New...