Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [B]Iza [/B]- dzięki:) pzdr.
  2. A ten link działa? https://www.facebook.com/events/623893194296690/624730274212982/?notif_t=plan_mall_activity Pzdr.
  3. Cudne ujęcie, brawo:) [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/46516_692637387429309_1450322279_n.jpg[/url] pzdr.
  4. Mam nadzieję, że u Słodziaków wsio w porządku:) A jakiś odzew z ogłoszeń? pzdr.
  5. Jak tam radzi sobie golutka Bibi? Ciekawa jestem, jak odrasta:) pzdr.
  6. Jak mijają wakacje? Jakis wyjazd się szykuje a może juz był...?:) pzdr.
  7. Oby te ogłoszeni abyły skuteczne:) Zaciskam! pzdr.
  8. Bo teraz to byl pisemny teoretyczny, tak? A kiedy praktyczny?:) pzdr.
  9. Pozazdrościc Syriuszkowi:) Tyle się naczekal i.... doczekal się Psiego Raju:) pzdr.
  10. Asiaczek

    ......

    Tak, to przykre. Może jednak jakas "rozmowa dyscyplinujaca" dałaby dobry skutek? To przykre i smutne, że przez czyjeś zaniedbanie musisz zmieniać swoje plany hodowlane i czujesz się zawiedziona.... pzdr.
  11. [quote name='Amusia']https://www.facebook.com/events/623893194296690/624155877603755/?notif_t=event_mall_comment utworzyłam wczoraj wydarzenie, proszę o udost. Nie jestem hodowcą psów ale chodzi o moją ukochaną rasę i o znęcanie się. Nie przejdę obojętnie. Juz 538 osób jest zapisanych, że "weźmie udział". Może nie aktywny, może zapisali się z ciekawości, niemniej sprawa nie umrze bez echa... Pzdr.
  12. Dzięki:) No tak. Zapisac sędziego na "czarną listę" i juz. Niemniej szkoda czasu i atłasu, jak mawiała moja Babcia... Pzdr.
  13. Nonono, całkiem dobrze mu idzie pływanie:) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC03995_zps4134ed35.jpg[/url] Pzdr.
  14. Przypominam, że mamy [B]wolne miejsca w busie jadącym z W-wy do Sopotu,[/B] raczej na niedzielę ale chyba tez i na sobotę. ale o szczegóły transportu prosze dopytywac [B]Endriu Tracker:[/B]) pzdr.
  15. OK, ja tez )na dzisiaj - powinnam byc:) pzdr.
  16. Ponawiam: poprosze o dane do przelewu, bo nie mogę rozliczyc bazarku.... Poniżej link do mojego bazarku i gdy kwota 75 zł będzie na koncie rumby - prosze o potwierdzenie:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=21091328#post21091328[/url] pzdr.
  17. [SIZE=3][B]Z mojego bazarku chcę przelać kwote 75 zł na Rumbę.[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url] [COLOR=#ff0000]Poproszę o dane do przelewu.[/COLOR] Dla wyjasnienia. Pierwotnie kwota miała byc przelana dla slepego Maciusia. Ale kolezanki od Maciusia stwierdziły, że Maciejka jest zabezpieczony i proponuja przekazac tę kwotę jakiejś innej biedulce. No to padło na Albinkę, która w międzyczasie znalazła DS:) Tak więc trzecią w kolejności jest Rumba i to dla niej przeleję kwotę 75 zł, po otrzymaniu danych do przelewu:) pzdr.
  18. [quote name='ewelinka_m']Cuda się zdarzają!! Nasza Albinka po 3 latach szukania domu, po dramatycznej walce o jej życie, 2 transfuzjach, krwotoku, zatorze w rdzeniu kręgowym, naświetlaniach, rezonansie.. konsultacjach w Katowicach, a nawet Brnie ...długim i kosztownym leczeniu, które ogółem kosztowało nas blisko 15 tys.... dziś POJECHAŁA DO WSPANIAŁEGO DOMKU! Kolejny raz warto było!! ale bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady! Ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w los Albinki!! To dzięki zaangażowaniu tylu osób znowu się udało :) :calus: [/QUOTE] Ło matko! Ale mi się poplątały deklaracje bazarkowe....:) Najpierw kwota 75 zł miała iśc dla ślepaczka Maciusia - ale koleżanki opiekujące ise Maciusiem stwierdziły, że Maciejka jest zabezpieczony finansowo i proszą o przekazanie tej kwoty innej biedulce. No to padło na Albinkę. A teraz doczytuję, że Albonka ma DS!!!! Tak więc kwota 75 zł przelana zostanie na Rumbe: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230465-Bezdomna-kulejąca-z-nowotworem-i-guzem-Rumba?p=21090078&posted=1#post21090078[/url] Pzdr.
  19. [quote name='Martika@Aischa']Asiu ja nie wiem czy się ciocie ze mną zgodzą ale sądzę że jak najbardziej tak ;) nasz Maciuś w tej chwili jest zabezpieczony finansowo a na dogo tyle bied potrzebujących wsparcia więc bardzo proszę przekaż pulę bazarkową zebraną na Maciusia na innego psiaczka w wielkiej potrzebie. Taki prezent od Maciejki dla innego psiego przyjaciela :)[/QUOTE] Zgodnie z moją wczesniejszą deklaracją - kwotę 75 zł miałam przelac na Albinkę, która..... w międzyczasie znalazła DS!!!!!! Tak więc te kwotę przeznaczam dla Rumby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230465-Bezdomna-kulejąca-z-nowotworem-i-guzem-Rumba[/url] Pzdr.
  20. [SIZE=3][B]Z mojego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url] przelałam 75 zł dla Gryzi i bardzo proszę o potwierdzenie na watku, gdy juz kaska będzie na Twoim koncie, OK?[/B][/SIZE] pzdr.
  21. Pytanie do 1/2 M&S: czy zdrówko pozwoli Ci byc w piatek na Sekcji? To bym przyniesła te 2 butelki z płynem;) pzdr.
  22. ... 25 lipca.... to jeszcze ciut ponad tydzień... Pamiętamy, zaciskamy:) pzdr.
  23. Takie zabawy Olbrzymów robia wrażenie:) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/laciate%20lato2013/DSC07600dogo.jpg[/url] a czy moge poprosic o foteczki Opki? Pzdr.
  24. Łeeeeee, fajna ta kanapka:) [url]http://3.bp.blogspot.com/-BG7-gKSmUj8/UbYU1jhF1_I/AAAAAAAAA6Y/K5SihdWUBb0/s1600/_DSC9253.jpg[/url] Pzdr.
×
×
  • Create New...