Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Moja ostatnia sterylka to chodziła w zielonym kubraczku w czarne łapki:) http://i42.tinypic.com/o94jh2.jpg pzdr.
  2. Każdy ma wolny wybór: zostac czy odejść. ale jak odejść, to przynajmniej daj znać, ze odchodzisz, abysmy nie musieli czekać nadaremno na Ciebie:) pzdr.
  3. [B]Alicja[/B], pamiętam, jak mieszkalismy w Gdyni, to na podwórko wychodziło się TYLKO na bosaka. Nie bylo żadnych szkiel , psich/kocich kup w piaskownicy.... Jakies dziwne to były czasy:) pzdr.
  4. dodatkowo, [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Zuzia + Ofik zdobyli BOG 2!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Juz dopisałam do mojego wczesniejszego postu:) Brawo Młodzież:) pzdr.
  5. Ooooooo, Doginka, pięknie dziękuję:) Sporo tych foteczek Asiaczkowych sie znalazło, dziękuje fotografowi:) pzdr.
  6. Nonono, jakie zmiany w domu i zagrodzie:) ...ale cieszysz się, co?:) pzdr.
  7. Jakie piękne umalowane oko:) [url]http://img11.imageshack.us/img11/6633/uo1p.jpg[/url] Pzdr.
  8. Cudne:) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/laciate%20lato2013/DSC08024dogo.jpg[/url] Pzdr.
  9. Oj, jak mówią, że za drogo, to odpowiadaj: jedyny taki egzemplarz na świecie;) pzdr.
  10. Takie łazienki - fajna rzecz:) Ale osobiscie wole jednak moja, niedużą, ale za to z duuuuża wanną:) A w takiej, jak na zdjęciach, to zrobiłabym pokój, hahaha... pzdr.
  11. Uhhhhhhh...... ależ Tic zapyla:) Maleństwo z dopalaczem:) pzdr.
  12. Smieszny jest z tymi swoimi uszkami: rak klapie prawe, raz lewe a raz stoja obydwa:) Powodzenia! pzdr.
  13. No ciekawa jestem, jak tam przymusowa kąpiel mineła... a może przy tych upałach, to rinus sam z siebie wygrzeczniał i doszedł do wniosku, ze chłodna woda w upał nie jest taka zła...?:) pzdr.
  14. No to Alicja pewnie wpadnie do Wwy, prawda?:) Pzdr.
  15. Lisek odwiedzany i na pewno nie będzie zapomniany:) pzdr.
  16. Cudne to białe znaczenie:) [url]http://i39.tinypic.com/mlld91.jpg[/url] pzdr.
  17. Ja tez nie zazdroszczę wystawiania psów w taki skwar... ciekawe, jaka pogoda będzie za tydzień/dwa tygodnie, bo wtedy tez sa "nasze" wystawy... Mnie stroj tez się podobał, bo na bosaka fajnie się biegało/chodziło, tak chłodno i przyjemnie było:) pzdr.
  18. CAC-Będzin, 28-07-2013 r. sędzia: Blanka Borowiec/PL PSY kl.sz 482. GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata - w.o.1, Naj. Szczenie. kl.p 483.CHITUNDU African Elite FCI - ? kl.ch OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [B]BOS, BOB, res.BOG!!!![/B] SUKI kl.p 485. KALI Hanacek - dosk.1, CWC, [B]BOS.[/B] Gratuluję uczestnikom tej "plażowej wystawy"! pzdr.
  19. ...jednak kolesiostwo.... przykro mi to czytac, bo jestem członkiem ZKwPL od 1988 r. I widziałam zmiany na gorsze (choćby np. badania genetyczne...) i zmiany na lepsze. ale ciagle jestesmy w tyle w sensie ochrony zwierzat. Wierze jednak, że to się zmieni, bo - faktycznie - ani sprawy AN ani jorków z hod. Jorex/Yorex nie da się zamieść pod dywan. i dlatego z wielkim zaciekawieniem i niecierpliwościa czekam na Zebranie. Wierzę, że we władzach nie siedzą tylko sami znajomi jednej lub drugiej hodowli, a jezeli tak, to niech lepiej sie nie przyznają do tego, bo wstyd... pzdr.
  20. W taki dzień to tylko gorące informacje mogą byc! [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Na wystawie CAC-Będzin - Zuzia z Ofikiem-Torcikiem - BOB!!!![/B][/SIZE][/COLOR]:loveu: A dodatkowo i[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] res. Best of Group!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Brawo, brawo, brawo!!! super!!!! w taki upał to ja im nie zazdroszczę:) Pzdr.
  21. Piękne! [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935086_697703640256017_1774491128_n.jpg[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...