Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Bewarka']Proszę Państwa, będziem się wozić. Zdałam. :D Dzięki za trzymanie kciuków! Jeeejejeje[/QUOTE] No to pięknie! A kto pozyczy autko, abys mogła się doskonalic?;) pzdr.
  2. Może chłopak czyms się zdenerwował? Albo zmiana wody, karmy... Najwazniejsze, że już jest lepiej:) pzdr.
  3. No to ja w takim razie wysylam PW:) pzdr.
  4. Asiaczek

    Galeria Bejki

    Miłego wypoczynku i w górach i nad morzem:) Pamiętaj o nas:) pzdr.
  5. [quote name='Alicja']Portret widziałam na FB też, cudeńko :loveu:[/QUOTE] Dodatkowo Kinga część zarobionych pieniędzy przekazuje na schroniska w Polsce (a mieszka w Niemczech!). Pzdr.
  6. Cd. 14-07-2013. CACIB-Warszawa. No i jeszcze "ministerstwo dziwnych kroków sie kłania":) Sami zobaczcie! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz317_zpsf74d2454.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz090_zps7caec31b.jpg[/IMG] A tutaj: przyklapnąc uszka....? [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz127_zpsc9b49bc3.jpg[/IMG] ...czy jednak postawic?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz128_zpscdfd061b.jpg[/IMG] Zuzia: cos miałam zrobić, ale co?! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz136_zpsde0b3d0b.jpg[/IMG] A juz wiem: wystawic psa!:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz137_zpsc5364460.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  7. Cd. 14-07-2013, CACIB-Warszawa Mam jeszcze kilka fotek portretowych Lansa czyli RICH BOY Asiaczek FCI: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz328_zps86640ae8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz327_zpsd96c1bf9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz323a_zps2d9beb18.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz320_zps0558cf7a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  8. Cd. 14-07-2013, CACIB-Warszawa No i przechodzimy do konkurencji Best of Group. Do tej konk. został zakwalifikowany Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS). Tak oto się prezentował na tzw. Grupie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3379a_zps20e23132.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3381a_zps46e19d86.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3388a_zps5ea3a614.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3385a_zpsd105a148.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  9. Cd. 14-07-2013, CACIB-Warszawa. Cd. Grupy Hodowlanej [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz358a_zpsf728d797.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz346_zps8907c718.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz345_zpsf8274398.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz319_zpsc3d1dd42.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  10. Cd. 14-07-2013, CACIB-Warszawa No i jestesmy juz przy konkurencjach finałowych. Tak oto prezentowała się nasza Grupa Hodowlana w składzie: Ja + RICH BOY Asiaczek FCI Alicja S. - + SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI Martyna E. + FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI Zuzia + LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz339a_zps0f7bf12e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3335_zpsb13d9d62.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3343a_zps5479bc2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3339a_zpsd0910d9a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3337a_zps370c21cc.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  11. Cd. CACIB-Warszawa, 14-07-2013. Babka Felka czyli FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI Zdjęcie z ringu. Felka prezentowana przez martynę E. - bardzo dziekuję za pomoc i piekna prezentacje Babci Feli:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz255a_zpscef4adf7.jpg[/IMG] I od razu wstawię zdjęcia z BIS Weteranów, gdzie Fela zajęła 3 miejsce:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRe-exposureofRotationofObraz448_zpsd6a8b4e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3362a_zps779711f6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3363a_zps7ef0f0b0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3369a_zps965a751f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  12. Cd. CACIB-Warszawa, 14-07-2013 Następna część zdjęc z wystawy. Dzisiaj zaczynamy od Erki (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI):) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz220a_zps915e11ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz241a_zpsc596b0ff.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz283_zps6623d689.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz271_zps7d1b46f3.jpg[/IMG] I porównanie o BOS:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC05618a_zps27f1edb4.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. Gratuluję narodzin i pozdrawiam wsie mamusie:) A te malce sa cudowne:0 [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1070105_191773170984343_1701883036_n.jpg[/url] pzdr.
  14. Jaki usmiech:) [url]http://images36.fotosik.pl/537/e16bf474bd25afc6gen.jpg[/url] A będziecie z Eriskiem na Klubowej we wrzesniu? pzdr.
  15. Nie licz na to, że zrozumie... przynajmniej ja bym nie liczyła:) A może Wspólnota by coś pomogła? Jaka rozmowa...? pzdr.
  16. Nie "zamuła" a skupienie:) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_8554_zps7edde923.jpg[/url] U mnie tym liniejącym jest..... kot rudy Bolek. Moge go czesac, skubać, głaskać i furt na rękach i w rękach mam pelno jego sierści.... Pzdr.
  17. Hmmmmm, nie lubię takiej miesięcznej "systematyczności".... Ale ciesze się, że więcej niż 1 zdjęcie się pojawiło:) pzdr.
  18. [quote name='Alicja']:cool2: oj odliczam i ogarnia mnie coraz większe zwątpienie ....[/QUOTE] A gdzie optymizm?:) A na sąsiada to może pomoże SM...? Lub Policja. Dzielnicowy...? pzdr.
  19. Rudzielec wymiata:) Piekny! Jak wszystkie Twoje kicie:) https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/229030_564460573592554_231819801_n.jpg pzdr.
  20. Nie ma sprawy:) Niewielka kwota, ale przynajmniej na 1 szczepienie starczy lub na odrobaczenie...? albo po prostu na smaczki dla Gryzi:) Ty najlepiej wiesz, jak te kwote wykorzystać:) Pzdr.
  21. No to zyczymy następnych 11 lat w dobrym zdrowiu, z miseczką pelna smakołyków:) STO LAT!!! pzdr.
  22. Kurcze, co ślepemu po oczach....?:) ale dzięki, juz się przywitałam na watku Ozika:) pzdr.
  23. Witamy się i my i od prazu sorki, że tak późno, ale.... gapa dwa razy traci.... Bo weszłam w pierwszy podany link (w ogólnej Galerii PI), a na drugi link juz nie kliknełam...;( Pzdr.
  24. Ja rozumiem. Wakacje, kazdy chce odpocząc:) Niemniej pozostaję "wierząca" co do naszego spotkania:) Pzdr.
×
×
  • Create New...