Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Hm.... myslenie jajkami - fajne okreslenie:) pzdr.
  2. Ooooo, a ja myslałam, że przeczytam tutaj jakąs dobrą wiadomość...:( pzdr.
  3. Asiaczek

    Hiro

    Jeszcze raz gratuluje:) pzdr.
  4. No to dzisiaj ja odkurze i przewietrzę:) pzdr.
  5. Noooo, gratulowac Mistrzowi:) [url]http://i43.tinypic.com/r7m0zp.jpg[/url] pzdr.
  6. Naoglądalam się ciepłych fotek z Egiptu i teraz ni emogę patrzec na pogode za oknem, buuuuu.... Pzdr.
  7. Alez cudne zdjęcie:) [url]http://images64.fotosik.pl/195/c8cae45f3562ac45gen.jpg[/url] pzdr.
  8. A jak teraz wygląda ćhłopak?> Juz ise zaokrąglił? pzdr.
  9. Biegaj sobie za TM, Tobi:) ["] pzdr.
  10. No własnie, co z tym kotem?:) pzdr.
  11. I tak byłas b.delikatna w rozmowie z pania od polskiego.... Ja tam się żadnych makabryczności nie doczytałam w opowiadanku o lisciu.... dziwna ta pani... pzdr.
  12. Cd. Tulln, 28-09-2013 Serek [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6199a_zpsff8cac0e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6383_zps40c4f1ac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6262_zps9f97f927.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6447_zps343212f9.jpg[/IMG] i Torinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6345_zps7f7cfae6.jpg[/IMG] Pzdr.
  13. Kilka zdjęc z wystawy w Tulln (28.09.2013 r.) Ofik: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6152a_zps9c1c63c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6163a_zpsa561d65e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6162a_zps10adff41.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6332_zps0e5127d0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  14. Wiesz, tutaj ogromna role odgrywają finanse. Nie wiem, za jaką cene i czy w ogóle uda mi sie w grudniu pojechac do 2xCACIB w Wels/Austria. zobaczymy, może zbierze się grupa, to zawsze taniej będzie... pzdr.
  15. Tez się cieszę:) To juz 3 austriacki wniosek Serka na Championa Austrii, a pierwszy dla Torinki. Moze uda nam sie zrobic Młodziezowego Championa austrii...? zobaczymy:) pzdr.
  16. CACIB-TULLN/AT, 28.09.2013 sędzia: Henrik Soeborg/DK PSY kl.puppy EBENEZER OBANGI KASHORE - w.o. UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o. (UWAGA: sędzia nie przydzielał lokat w kl.szczeniąt!) kl.mł. FENNEK-FRAZER SHADOWS OF THE CONGO - bdb1 kl.p MOMBA TONGA BRAVO - dosk.1, CAC kl.o OFI CHILD OF THESTARS Asiaczek FCI - bdb1 kl.ch BUNDUSTAR African Elite FCU - bdb3 BANGO XIMBIR EWO - dosk.2, r.CAC Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, [B]BOB!!! Bundessieger Tulln 2013[/B] SUKI kl.mł. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, [B]Najlepszy Junior, Bundesjugendsieger Tulln 2013!![/B]! (na BIS Młodzieży nie zostalismy) kl.p OLABISI CHINUE BADIRI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, [B]Bundessieger Tulln 2013 [/B] kl.o AMATO PAOLO BONARIA BRIDA - bdb 2 AMATO PAOLO ADINA ASINARA - bdb 1 Pzdr.
  17. Nasze wyniki z Tulln: Zgłoszono 12 basków, sedzia: henrik Soeborg/DK [COLOR=#ff0000][B]Dadik (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI)[/B][/COLOR] - [COLOR=#800080][B]wybitnie obiecujacy[/B][/COLOR]; sędzia nie przyznawał lokat w kl. szczeniąt i teoretycznie na BIS Puppy powinnam pójśc z Dadikiem. Ale, moje kolano poczuło sie przez ostatnie kilka tygodni mocno przeciążone i wolałam zostawic moje siły na BOG... ale o tym za chwilę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [COLOR=#ff0000][B]Ofik (OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI)[/B][/COLOR] -[COLOR=#800080] bdb[/COLOR]; [COLOR=#ff0000][B]Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS)[/B][/COLOR] - [B][COLOR=#800080]DOSK.1/3, cac, cacib, bos,[SIZE=4] BOB!![/SIZE][/COLOR][/B]! [COLOR=#800080][B]ZWYCIĘZCA TULLN 2013, BUNDESSIEGER TULLN 2013!!!! [/B][/COLOR] Na BOG było nas chyba ponad 25 zwierzątek i sędzia do pierwszej.... ósemki zdecydowanie wybrała duże i puchate: samojed, AM, SH, chow-chow i chyba walhund i cos jedszcze. Na golasy i pierwotniaczki nawet nie spojrzała na ringu honorowym, bo - na ringu przygotowawczym, to kazdego psa dokładnie pomacała, kazała pobiegac itp. [COLOR=#ff0000][B]Torinka (TORNEY Asiaczek FCI) [/B][/COLOR]- [COLOR=#800080][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Tulln 2013 (BUNDESJUGENDSIEGER TULLN 2013).[/B][/COLOR] Gdyby ktos chciał stawkę - mam katalog moge zrobić skan:) Pzdr.
  18. M&S chyba sa w drodze powrotnej do domu z wystawy w Tulln/Austria. Chyba te ostatnie sukcesy to im w głowach zakwitna, hahaha.... Ale niech się same pochwalą:) pzdr.
  19. [quote name='Izabela124.']I jak, i jak?[/QUOTE] Powyżej masz nasze wsie wyniki:) pzdr.
  20. Tak na szybko nasze wyniki z Tulln: Zgłoszono 12 basków, sedzia: henrik Soeborg/DK [COLOR=#ff0000][B]Dadik (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI)[/B][/COLOR] - [COLOR=#800080][B]wybitnie obiecujacy[/B][/COLOR]; sędzia nie przyznawał lokat w kl. szczeniąt i teoretycznie na BIS Puppy powinnam pójśc z Dadikiem. Ale, moje kolano poczuło sie przez ostatnie kilka tygodni mocno przeciążone i wolałam zostawic moje siły na BOG... ale o tym za chwilę:) [COLOR=#ff0000][B]Ofik (OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI)[/B][/COLOR] -[COLOR=#800080] bdb[/COLOR]; nie za bardzo wiem, dlaczego taka ocena, ale jeżeli dobrze udało nam sie odczytać bazgriły sekretarki ringowej, to chyba za nadgarstki....:(A Ofik pokazał się cudnie: uszka pięknie stały, namarszczenie OK. Może ciutke za wolno biegł...? Tego się nie dowiemy... [COLOR=#ff0000][B]Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS)[/B][/COLOR] - [B][COLOR=#800080]DOSK.1/3, cac, cacib, bos,[SIZE=4] BOB!![/SIZE][/COLOR][/B]! [COLOR=#800080][B]ZWYCIĘZCA TULLN 2013, BUNDESSIEGER TULLN 2013!!!! [/B][/COLOR]Ponieważ lubię biegac po równym (ze wzgl. na moje kolano), to dobrze mi się biegało, Serek wczesniej wybiegany, załatwiony;), tez fajnie sie wystawiał. W porównani o CACIB [okonał pieska, który dosyc duzo ostatnio wygrywa na różnych wystawach a prezentowanego przez zawodowego handlera w zielonych trampkach. Kto "siedzi" w kynologii, ten wie, o kim mówię:) A sam piesek, prezentowany przez niego - mnie nie zachwyca. Nie ta głowa, nie te lędźwie, chociaż ruch OK. Ale jakby bał się handlera; parę razy jakoś tak dziwnie ise zachował... Na grupie było nas chyba ponad 25 zwierzątek i sędzia do pierwszej.... ósemki wybrała zdecydowanie wybrała duże i puchate: samojed, AM, SH, chow-chow i chyba walhund i cos jedszcze. Na golasy i pierwotniaczki nawet nie spojrzała na ringu honorowym, bo - na ringu przygotowawczym, to kazdego psa dokładnie pomacała, kazała pobiegac itp. [COLOR=#ff0000][B]Torinka (TORNEY Asiaczek FCI) [/B][/COLOR]- [COLOR=#800080][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Tulln 2013 (BUNDESJUGENDSIEGER TULLN 2013).[/B][/COLOR] Torka fajnie się zaprezentowała, widze, że z wystawy na wystawe jest lepiej. Jednak moja metoda małych kroków nadal działa:) Na BIS Młodzieży juz nie zostaliśmy. Wolałam wczesniej wyruszyc do domu; do W-wy ruszylismy ok. 17.30, a w domu bylam o 2 nad ranem. jechało nam się cudnie, bo spry kawał trasy przejechalismy jeszcze za dnia, a w PL to jechalismy jakąś nowa otwartą trasą S1 czy jakos tak. Mówię Wam - jechalo się jak po maśle:) Bardzo dziękuje tutaj Sarze G., Zuzi L., Ewie I., M&S za towarzystwo podczas wystawy, pomoc przy wyprowadzaniu psów i pomoc w robieniu fotek:) Całuski!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pzdr.
  21. [quote name='Izabela124.']Zaciskam kciuki![/QUOTE]Spocznij:) [quote name='Kaaasia']:thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] Spocznij:) [quote name='Joanna-F']Cudne psy! :lol: Zakochałam się ostatnio w tej rasie, myślę że za parę lat takie cudo się u mnie pojawi ;)[/QUOTE] To miłe, witaj w mojej Galerii:) [quote name='Alicja']Gratki , gratki , gratki :cool2:[/QUOTE] Czyzbys znała wyniki z Tulln...? pzdr.
  22. Trzymajcie za nas kciuki: Ofik, Serek, Dadik i torinka jadą do Tulln/Austria:) Wasze kciuki - jak zawsze - sa baaaardzo potrzebne:) pzdr.
×
×
  • Create New...