Jump to content
Dogomania

resurgam

Members
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About resurgam

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Multi Champion Pan Tadeusz PERO 8.12.2008- 10.04.2020 (URAL Resurgam & DUMKA Akacjana) Mieliśmy ogromną przyjemność posiadania i prezentowania PERO na wystawach w Polsce i zagranicą oraz ogromną satysfakcję z jego osiągnięć, mnóstwa pochwał, uzyskanych tytułów oraz wspaniałego charakteru. Nie byliśmy przygotowani na jego odejście……….
 2. Przykre jest to, że na zebraniach oddziałowych nikt nie podejmuje tego tematu, a przecież powszechnie wiadomo, ze dużą część budżetu każdego oddziału ZKwP stanowią pożytki z organizacji wystaw. Czyli także i nasze opłaty, niezależnie od corocznych opłat członkowskich i innych, jak rodowody itp.
 3. O osobach starszych nie pomyślałam. Ale to prawda. Szkoda że w innych krajach też organizujących wystawy można psy zgłosić na dwa sposoby: przez Internet i listem. Przecież to takie PROSTE. Mnie bardziej chodziło o wskazanie sposobu na pozyskanie kasy od nas, przy bardzo drogich opłatach za wystawy oraz o wskazanie, że odbiega to od regulaminu wystaw psów rasowych- obowiązki organizatora.
 4. Myślę, że refleksja ta odnosi się do wielu wystaw ostatnio organizowanych przez ZKwP. Na wystawę w Starej Miłosnej przeważająca większość psów zgłoszona została za pośrednictwem www.wystawy.net. W ten sposób wszyscy, którzy tak zgłaszali swoje psy, potwierdzenia ich przyjęcia otrzymali na adres e-mailowy. Mało tego w ten sposób otrzymano również numerki startowe. Tak więc, płacąc za wystaw w Polsce coraz więcej, każdy jej uczestnik na swój koszt musi wydrukować potwierdzenia, a na dodatek numery startowe. Pytanie moje jest więc takie: za co płacimy tak dużo, skoro niektóre koszty prz
×
×
 • Create New...