-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Shilomaniak']Powitać medalistki, medalistów i układ choreograficzny. Się wczasowaliśmy z Shilą , więc nie uczestniczyłem w fotografowaniu , ale masz tyle fotek z tych pięknych chwil ku pamięci , że wystarczy. Gratki dla potworków prześlicznych i dla Ciebie.[/QUOTE] No własnie:) O dziwo, zauważyłam, że jakos Was nie było... pzdr.
-
Mój przelew poszedł - 20 zł. To jest moja stała od wrzesnia dla Rustiego. Niestety, więcej nie moge, inne psiaki tez potrzebują kaski:( Pzdr.
-
Dzięki, Korenia:) Widziałam to ogłoszeni ena F|B ale byłas szybsza:) Pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Bardzo miło ogląda się fotki :)[/QUOTE] A mnie jak przyjemnie wrócic do tamtych chwil....:) pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Po BOG-u to i czas na BIS'a:) Oczekiwanie na werdykt sędziego z rosji pana Nikolay SEDYKH:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz700_zps46c5b5e6.jpg[/IMG] I jest!!!!! Trzecia lokata na BIS'ie!!!! tutaj troche zasłania nas rozbrykany amstaf... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz720_zps1f584d05.jpg[/IMG] .... ale na tym zdjęciu juz nas dobrze widać:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1234564_10151947905644451_893815545_n_zpsa1e326ba.jpg[/IMG] I nasza radość... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz727_zps3bc834c0.jpg[/IMG] ...oraz nasze sobotnie zdobycze:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz733_zps90aaf885.jpg[/IMG] Oraz ciekawski basek na koniec:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz595_zpscb9806f1.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 BOG... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz674_zps24611575.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz678_zps69175df2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz693a_zps09905bf3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz692a_zps159985ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz689_zps9ef02787.jpg[/IMG] Alez radość!!!!!!!!! Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14-09-2013 Grupa Hodowlana... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz576_zpsdd50d619.jpg[/IMG] No i.... pudło z lokata II!!!! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz588_zps3f4443ac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz587_zpsa736f0d8.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Nadal nasza Grupa Hodowlana w różnych układach choreograficznych:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz575_zps6a297c89.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz565_zpse08ec5e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz566_zpsa8b3edb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz559_zpsc36eaf8c.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Nasza Grupa Hodowlana... Lekki rozgardiasz... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz538_zps5db27704.jpg[/IMG] ...ale juz za chwile porządeczek jak w wojsku:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz552_zps4e92aeac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz550_zps13603ba7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz549_zpsc8e026a4.jpg[/IMG] Torinka ze mną Erka z Alicją S. Felka z Martyną E. Sue z Zuzią Tamisia z Olą P. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz546_zps8fd2b4f6.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 r. No i czas na ostatnie porównanie na ringu - porównanie o Zwycięstwo Rasy Torinka - Najlepszy Junior Ofik - Najlepszy Pies Erka - Najlepsza suka Felka - Najlepszy Weteran:) Torinka z Martyną E. Erka ze mną [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz389_zpsc0b50bb0.jpg[/IMG] Erka ze mna Ofik z Zuzią [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz393_zps61a26748.jpg[/IMG] Zuzia z Ofikiem Felka z Renatą od pomków:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz391_zpsf1950589.jpg[/IMG] I Najlepsza suka + BOB (Erka) i Najlepszy pies (Ofik) z Zuzią + Pan sędzia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz435a_zpsfcdeb9b3.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 r. Tym razem Felkę pokazywała Zuzia - sami zobaczcie, co dziewczyny wyczyniały na BIS Weteranów:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz637_zpsbb6bcbdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz638_zps702d357a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz641_zps173cb785.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz646_zps75ca4d2e.jpg[/IMG] Brawo, brawo, brawo!!!! Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Czas na nasza emerytke Felkę (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI):) Babka Felka prezentowana przez Martyne E. - brawa dla obu dziewczyn za piekne pokazanie sie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz361_zpsa3058209.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz372_zps867490f2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz374_zpsd15ac6f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz376_zps0643973d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz380_zps89dfa337.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Biegamy... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz302_zps4a240dbe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz350_zps2c127a5f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz339_zpsffb69b37.jpg[/IMG] ..i stójka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz325a_zpsd8ac329e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14-09-2013 Nadal Erka... i nadal na stoliku. tym razem pani asystent bada... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz288_zps3b496865.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz290_zps6ace8801.jpg[/IMG] I wreszcie bieganie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz292_zpsba2a7669.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz297_zps6d6dc85e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 a teraz - Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) Wnikliwe badanie na stoliku. Marsowa mina sędziego nie wróży nic dobrego:( [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz262_zpsaf59294b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz264_zps3befcdf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz277_zpsd7d0b822.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz274_zpsb70f6ca1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Nadal Sue z Zuzią:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz250_zpsf7f96fc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz246_zps8be994ca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz348_zps13b87e85.jpg[/IMG] U piękna stójka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz322a_zpse4aca6b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz315a_zps12da3282.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 A teraz Sue (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) Sue prezentowana byla przez Zuzię i musze przyznac, że poszło im wysmienicie:) chyba Sue zyskała nowego handlera;) Oczekiwanie na wejscie na ring... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz198_zps34eba40c.jpg[/IMG] Juz na stoliku... Ciekawe, czy sue tez ma taki usmiechnięty pyszczek, jak Zuzia i pan sędzia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz218_zpsa75f21df.jpg[/IMG] POkazujemy tyły... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz244_zps73fe6c08.jpg[/IMG] ...i przody... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz246_zps8be994ca.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz245_zps3b5ad596.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 a po ocenie, to trzeba odreagowac i.... postraszyc białaska, jaka to z niej groźna pannica;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz233_zpsc503504b.jpg[/IMG] A tutaj to BIS Juniorów. Tutaj, juz nie było tak kolorowo, jak na BIS Szczeniąt i dlatego tylko 1 zdjęcie, hahaha [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz547a_zpsddbcedcd.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Torinka na ringu umie równiez robic takie smieszne hopki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz204a_zps653d912d.jpg[/IMG] ...ale umie tez - jak się postara - ładnie pobiec:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz206_zps4be83d16.jpg[/IMG] Jeszcze stójka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz186_zps87d3ff9b.jpg[/IMG] I.... Najlepszy Junior!!!!!! Juhu!!!! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz215_zps838971fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz217_zpsb75c72f6.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Torinka (TORNEY Asiaczek FCI) CzegoPan sędzia szuka u torinki pod brzuszkiem? [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz146_zps375557e5.jpg[/IMG] Brrrrr..... znowu te zębiska:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz157_zpsc10540e9.jpg[/IMG] Troche zalekniona stójka;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz183_zps46c1785d.jpg[/IMG] ...i bieg! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz162a_zps991b95ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz167_zps059bae95.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='Zuza i Noddy']Ale mam wyczucie czasu, weszłam akurat na zdjęcia. Niezłych mieliśmy tych fotografów, bo fotek sporo, bardzo się ciesze. Niektóre wyszły na prawdę ciekawe :D[/QUOTE]Wszystkie fotki z soboty i niedzieli zgram ci na CD i przekaże na wystawie. to juz umówione:) [quote name='Izabela124.']Fajna fotorelacja i opisy fotek :)[/QUOTE] Przy dziewczynach będzie ostrzej;) pzdr.
-
Nie ma co się bać.Lekarze zrobią swoje i juz. Nikt tam bez przyczyny trzymac ciebie nie bedzie, oszczędności, hahaha... Pzdr.
- 78403 replies
-
Wyniki z Klubowejwystawy V gr., 15.09.2013 r. sedzia Esa Ruotsalainen/FIN PSY kl.mł. NEVILLE Sumbarsky pramen - bdb 1 kl.o LEXUS Tulas - bdb 3 NORDIC Logones S.N. (FCI) - dosk.1, CWC, Zwyc, Klubu 2013, BOB NORIS Wodna goplana - dosk.2 kl.ch DRZEMLIK Zbyszkowisko FCI - bdb 1 JASKIER Logones - bdb 3 Wolf Kees Firestorm Comet - bdb 2 kl.w Friendly Malinako's BOLERO - dosk.1, Najlepszy Weteran SUKI kl.baby YVETH Mag Force - w.o.1, Naj. BABY kl.mł. RÓZGA Logones S.N. (FCI) - dosk.1, Mł.Zwyc. Klubu 2013, Naj.Junior. kl.p ZUZIA Mag Force - dosk.1, CWC kl.o AYA Wolf's Family - dosk.1, CWC. kl.ch BAJKOWA Zbyszkowisko - Dosk.1, cwc, zWYC. kLUBU 2013 kl.w UNGA Tulas - dosk.1. Pzdr.
-
OK. Za chwilę się za to zabiorę a potem spadam do mojej pracy:) pzdr.