-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
M&S juz napisała wsio, ja tylko potwierdzę, że to prawda, dodam, że oceniała nas pani K. fiszdon i że pogoda dopisała o tyle, że nie padało i że jestem zmęczona i padam na nos. Zatem ide spać:) a, zdjęc jest mnóstwo. tomek i tym razem ise postarał....:) Pzdr.
-
Dzisiaj jedna z naszych ostatnich wystaw, ale nie ostatnia - Radom. Są zgłoszone 3 baski: Dadik, Torinka i Serek. Trzymajcie za nas kciuki... Może w przyszłym tygodniu będe miała więcej czasu na opisanie moich wrazeń, emocji i wyników z 2 wystaw w W-wie. No i dojdzie Radom.... Pzdr.
-
E, tam.... pisz. Toż to wiedza dla potomnych:) pzdr.
-
Dziękować:) Ja, niestety, nie robiłam fotek, więc nie wiem, zbyt dokładnie, co jest na tych zrobionych przez innych... pzdr.
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Asiaczek replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Witamy sie i my w piąteczek:) pzdr. -
Super:) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/368231/DSC_7546.jpg[/url] Pzdr.
-
A ja powiem cos baaaardzo niepopularnego: koniec lata, kochani, niestety...:( pzdr.
-
[quote name='M&S'] Na wystawie klubowej dokonuje się przeglądu psów występujących w danej grupie FCI i w odróżnieniu od wystaw krajowych, czy międzynarodowych są konkurencje, które maja wyłonić np. najlepszego reproduktora, sukę hodowlaną, najlepszą hodowlę. I dlatego w zależności od konkurencji w jakiej się występuje musi być odpowiednia ilość prezentowanych psów. [B]Te pary, to pies i suka w rękach jednego właściciela walczące o tytuł najlepszej hodowli.[/B][/QUOTE] Nie tak do końca... Bo pies i suka moga byc z różnych hodowli, ale musza mieć jednego właściciela. Najlepsza Para - parę stanowia wystawiane na tej konkretnej wystawie pies i suka tej samej rasy, będące własnościa tego samego właściciela. Najlepsza hodowla to zupelnie inna konkurencja:) Aniu, a jak u Was było z ocenami? Znasz je? Możesz je podać? pzdr.
-
[quote name='FredziaFredzia']O kurczę, Asiaczki poszalały na klubówce! A możesz mi Asiu powiedzieć jak wiesz, BISy weteranów całe?[/QUOTE] 1 - ? 2 - basenji 3 - szpic wilczy 4 - ? Ale może się dowiem dzisiaj na Sekcji. Pzdr.
-
[quote name='Don_Vito']Gratualcje! :loveu: Asiaczki są THE BEST! :loveu:[/QUOTE] Dziękowac:) [quote name='FredziaFredzia']O kurczę, Asiaczki poszalały na klubówce! A możesz mi Asiu powiedzieć jak wiesz, BISy weteranów całe?[/QUOTE] Chyba mam je na fotce, sprawdzę:) [quote name='M&S']Wszystko się zgadza:evil_lol:[/QUOTE] Ufffff...... Pzdr.
-
A, juz łąpie. Dzięki:)
-
Wariatki:loveu: Pzdr.
-
Hahaha, wiedziałam, że tak powiesz;) pzdr.
-
A co to za cudny Misio?:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/IMG_4346.jpg[/url] Ś;liczne "toto":) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz265.jpg[/url] pzdr.
-
Lucynka:) [url]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1208979_212945245538288_1346074194_n.jpg[/url] Pzdr.
-
Mam jeszcze 1 miejsce wolne do Tulln na 28 wrzesnia (bez noclegu) sobota. Pzdr.
-
Gratulacje dla białasków:) I mam takie pytanie: co oznacza "II BOS" lub "III BOS"? Nie kojarze tego tytułu/oceny...:( pzdr.
-
[quote name='Riven']Wow Asiaczku GRATULACJE !!!!![/QUOTE] Dziekowac:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Ale poszaleliście, szok, ja też kiedyś tak chcę :D Gratuluję baaaaaaaaaardzo!!!!!![/QUOTE] Trzeba wierzyc, że tak będzie:) Pzdr.
-
Zgadza się, szał:) pzdr.
-
Klubowa V gr., 15.09.2013, zgłoszono 23 basenji. sędzia: Esa RUOTSALAINEN/FIN Reproduktor - Ewa Szeliga-Szeremeta Suka hodowlana - Oleg Yanchev/RU Hodowla - Barbara larska Para Hodowlana - Esa Routsalainen BIS Juniorów - Barbara Larska BIS Weteranów - Ewa Szeliga Szeremeta PSY kl.sz UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FI - w.o.1, [COLOR=#00ff00][B]Naj.Szczenię[/B].[/COLOR] kl.mł. COLLISTAR Ballada o wędrowaniu - dosk.1, CAJC, [B][COLOR=#800080]Młodziezowy Zwyc. Klubu 2013!!![/COLOR][/B] GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata - dosk.2 TOUCH OF RAZZ ROMEO RED - dosk.3 kl.p AHTI PRINCE OF Burudika - dosk.1, CWC kl.o Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.2. RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#00ff00][B]BOS[/B][/COLOR][COLOR=#800080][B], Zwycięzca Klubu 2013!!!![/B][/COLOR] TAJI HODARI FLIES TO LOANGO - bdb.3 kl.ch BUNDUSTAR African Elite FCI - dosk.2 OFI CHILD OF THESTARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC. SUKI kl.sz FURAHA NYOTA Ypsylon - abs. UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI - w.o.1, kl.mł. Nirse (FCI) O\CAPUCCINO - bdb2 TAMEY Asiaczek FCI - abs. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, [B][COLOR=#00ff00]Naj.Junior[/COLOR][/B], [COLOR=#800080][B]Młodziezowy Zwyc. Klubu 2013!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]BIS Juniorów 3!!!![/COLOR][/B] kl.p ARINITI PRINCESS OF Burudika - dosk.1, CWC kl.o ASHTI PRINCESS OF Burudika - dosk.2 SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#00ff00][B]BOS[/B][/COLOR], [COLOR=#ff0000][B]BOB!!![/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B]Zwycięzca Klubu 2013!!!![/B][/COLOR] kl. ch LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.2 Msumari's AZA ALOUA - abs. Obsidion AUTOBOT TICCA - dosk.1, CWC kl.w FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk.1, [COLOR=#00ff00][B]Naj.Weteran.[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]BIS Weteranów 2!!!![/B][/COLOR] Dodatkowo Felka otrzymała piekne upominki (puchar + smaczki) dla Najstarszej suki Wystawy Klubowej:) [B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B] - [COLOR=#ff0000][B]Najlepszy Reproduktor w rasie 2013 Najlepszy Reprooduktor Klubu 2013[/B][/COLOR] [B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [/B]- [COLOR=#ff0000][B]Najlepsza Suka Hodowlana w rasie 2013 II Suka Hodowlana Klubu 2013[/B][/COLOR] [B]Hodowla "Asiaczek"[/B] -[COLOR=#ff0000][B] Najlepsza Hodowla w rasie 2013 II Hodowla Klubu 2013[/B][/COLOR] [B] Kanibaru FROMAJE FRAIS + TORNEY Asiaczek FCI[/B] - [COLOR=#ff0000][B]Najlepsza Para Hodowlana w rasie 2013. [/B][/COLOR] To chyba wszystkie wyniki z Klubowej. Wyniki spisane z kart ocen, więc nie powinno byc żadnej pomyłki. Bardzo dziękuję Alicji S. Lansikowi, Zuzi Ligockiej za zgłoszenie swoich pupili na te wystawę, za dobrą kondycję psów i za piękne wyniki:) dodatkowo dziekuję Zuzi za cudne poprowadzenie Sue do Zwycięstwa Klubu i do Zwycięstwa Rasy. To byla sama przyjemnośc patrzec, jak ja wystawiasz:):placz: Martynie E. tez bardzo dziękuje za pomoc w konkurencjach hodowlanych. :loveu: Całuje Was mocno.
-
CAC-Warszawa, 14-09-2013 sędzia: Oleg Yanchev/RU Grupa Hodowlana - Jan Gajewski BIS Szczeniąt - Zygmunt Jakubowski BIS Weteranów - Petra Junehall/S BOG - Oleg Yanchev/RU PSY kl.sz UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, [COLOR=#ff0000][B]Naj.Szczenię, BIS Szczeniąt 1!!![/B][/COLOR] kl.mł. COLLISTAR Ballada o wędrowaniu - dosk.1, CAJC, kl.o Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC kl.ch OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS.[/B][/COLOR] SUKI kl.sz FURAHA NYOTA Ypsylon - abs. kl.mł. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Naj. Junior[/B][/COLOR] kl.o SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]nowy Champion Polski!!![/B][/COLOR] kl.ch LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS, BOB, [SIZE=4]BOG 1, BIS 3!!!![/SIZE] [/B][/COLOR] kl.w FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI- dosk.1, Naj. Weteran, BIS Weteranów 3!!! [COLOR=#ff0000][B]Grupa Hodowlana "Asiaczek" - II miejsce!!![/B][/COLOR] Bardzo cieplo dziękuję Alicji S., Zuzi L., Martynie E. Za pomoc na ringu i przy prezentacji Grupy Hodowlanej. Jestescie Kochane:):loveu::loveu::loveu: Pzdr.
-
CAC-Warszawa, 14-09-2013 sędzia: Oleg YANCHEV/ru psy kl.sz UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, Naj.Szczenię, BIS PUPPY 1 kl.mł. COLLISTAR Ballada o wędrowaniu - dosk.1, CAJC. kl.o Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC kl.ch OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOS. SUKI kl.szcz FURAHA NYOTA Ypsylon - abs. kl.mł. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Naj.Junior. kl.o SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, nowy Champion Polski! kl.ch LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI- dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS, BOB, BOG 1, BIS 3!!!![/B][/COLOR] kl.w FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj.Weteran, BIS Weteranów 3. Grupa Hodowlana "ASiaczek" - II miejsce. pzdr.
-
Alez maraton mieliscie.... Ja po dwóch dniach w w-wie (czyli prawie na miejscu) jestem padnięta)... Gratulacje dla Sajdi; szkoda, że zabrakło tego ostatniego CAC'a,,,:( pzdr.
-
Dla nas sobotnia wystawa byla bardzo udana:) Oto nasze wyniki: UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1., Naj.Szczenię, [COLOR=#ff0000][B]BIS Szczeniąt 1 !!!!! [/B][/COLOR] Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS.[/B][/COLOR] TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Naj.Junior. [/B][/COLOR] SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]skończyła Championat Polski!!![/B][/COLOR] LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS, BOB, [SIZE=4]BOG 1, BIS 3!!!![/SIZE][/B][/COLOR] FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, [COLOR=#ff0000][B]Naj.Weteran, BIS Weteranów 3!!![/B][/COLOR] Hodowla "Asiaczek" -[B][COLOR=#ff0000] II miejsce:) w konkurencji Najlepsza Hodowla. [/COLOR][COLOR=#000000]Bardzo dziękuję Alicji S., Martynie E., Zuzi L. za pomoc na ringu i przy prezentacji hodowli:) jestescie Kochane! pzdr.[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR] [/B]