-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Porównanie o BOS w psach:) W rolach tytułowych - Ofik i Serek. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz124_zpsa9797d50.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz142_zpsf449be0e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz135_zpsbf04ace6.jpg[/IMG] Bardzo podoba mi się to ujęcie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz132_zps300070d0.jpg[/IMG] Dodam tylko, że Najlepszym psem został Ofik!:loveu: Na razie tyle. Suczki wstawię może dzisiaj wieczorem... Pzdr.
-
CD. CAC-Warszawa, 14.09.2013 I na koniec tej porcji chłopakowych fotek - Porównanie o BOS w psach - Ofik i Serek:) Biegamy sobie [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz114a_zpsce437b89.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz116a_zpsa70b6a4d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz119_zps2cc4e97c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz123_zps6b45c77c.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Nadal Ofik:) ciekawe ujęcie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz416a_zpse8eaeb5f.jpg[/IMG] Widok od tylu;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz100_zpsb638543e.jpg[/IMG] No i porzadna stójka na trawie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz126ab_zpsacc61035.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz125a_zpsc962e7a5.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC- Warszawa, 14.09.2013 Ofik-tofik:) Co mnie dotykasz? [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz076_zps533eede1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz087_zps30dc2dc5.jpg[/IMG] No, i tak masz stać! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz098_zpsc3e7f4f7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz097_zps4de9b570.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz099_zpse712cfc0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 A teraz nasz champion - Ofik 9OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI) Gotowy do oceny! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz073_zps819e95ce.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz074_zpsccc92f44.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz075_zps5a10875e.jpg[/IMG] Biegamy, ni ema lekko... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz070_zps1e0fa99f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz068_zps943a8fa6.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 I jeszcze troche Serka:) Nadal stoimy do opisu [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz063_zpsf9d728b9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz066_zps7e585a52.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz127a_zpsb9ef1fff.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz128a_zpsd40ad48a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Nadal Serek... Powrót [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz053_zps6f8233c9.jpg[/IMG] Bieg po okręgu [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz050_zps27914cda.jpg[/IMG] I stójka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz056_zps84453383.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz058_zpsdfc59ffd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz060_zpse72a7707.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Serek... Serek wzięty w 3 ognie... biedaczyna;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz039_zps6f123e08.jpg[/IMG] Uffff, juz koniec stania na stoliku. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz040_zps9cec39db.jpg[/IMG] Jakaś hopka (tylne nózki o tym świadczą;)) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz044_zps13d6c707.jpg[/IMG] ciut lepiej... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz043_zpsb66b6962.jpg[/IMG] No i juz całkiem dobrze biegamy;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz045_zpsc2e4584b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 r. A teraz będzie multum fotek Serka (Kanibaru FROMAJE FRAIS), bo aż 20! Doczekał się, chłopaczyna...:) Sędzia sprawdza namarszczenie czoła i wyraz oczu. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz037_zps26f2bde8.jpg[/IMG] "Nu, pogodzi!" [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz038_zpsec7181a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz033_zps6e09defd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz034_zps0e1780ce.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 r. BIS Szczeniąt - Dadik w roli głównej:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz633_zpsbbe71648.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz629_zpsbf6b77c4.jpg[/IMG] Dadikowi z lekka zabulgotało w gardle, ale... gad nie zaśpiewał z radości... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz625_zps2838d73f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 I od razu wstawię fotki z BIS Szczeniąt, to będę miała spokój z Dadikiem:evil_lol: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz619_zps66f8c6fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz605_zps24e90f3e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz596_zps38f2254b.jpg[/IMG] Puchar jest, ale gdzie pies...? [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz624_zps1d434275.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Warszawa, 14.09.2013 Nadal Dadik, juz po ocenie, zapraszający do zabawy białaska... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz229_zps35cd3a0d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz226_zps1799300b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz227_zpsc2a4f761.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz228_zps590fe891.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Nie wiem, kiedy wstawię te wszystkie fotki, które mam do wstawienia. Szczególnie, że na DGM znudziło mi sie wstawiac po 5 zdjęć. Na FB to wstawiasz, ile chcesz jednym kliknięciem...:( No nic. Zaczynam od zdjęć z Krajowej w w-wie (14.09.2013). Po kolei, zaczynam od Dadika (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI) - w.o.1, Naj.Szczenię, BIS Szczeniąt 1:) chyba bym sie bała takich zębów, gdyby nie to, że to mój mały Dadik;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz001_zps111a83ce.jpg[/IMG] Patrzymy sobie w prawo... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz009_zps6b2d1f57.jpg[/IMG] Patrzymy sobie w lewo... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz005_zpsdca4b2c2.jpg[/IMG] Czasem poprosimy o smaczka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz013_zpse6977819.jpg[/IMG] W przerwie oceny zaprosimy do zabawy białaska:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz224_zps95b0ec7d.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Hej.... mam taka prośbę: podaj mi rozmiar i ewent. wstaw zdjęcie tej obróżki z firmy Lord. Tej, takiej charciej... No i jaka byla jej cena? pzdr.
-
Ja mogę wstawic oceny wilczych, bo te akurat mam:) Rzeknij tylko słowo...:) pzdr.
-
Witaj:) Dobrego dnia, nawet słoneczka u nas wychodzi:) pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dopiero teraz, ale moja stała za wrzesień poszła - 20 zł. Nie wiedziałam, że Dropsik ma juz DS, ale cieszę sie niezmiernie:) Teraz kolej na Lizaczka, cudnego psiaczka:) pzdr. -
Dopiero teraz:), ale moja stała dla Rino za wrzesien poszła - 20 zł. pzdr.
-
[quote name='Kaaasia']Gratki :multi:[/QUOTE] [quote name='Alicja']:bigcool: BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='jamnicze']Piękne wyniki, brawo, brawo :klacz::klacz::klacz:[/QUOTE] Dziękuję wsiem za miłe słowa:) pzdr.
-
Poproszę o nr konta do wpłat dla Rustiego. [B]Deklaruję 20 zł/miesięcznie.[/B] Chciałabym wpłacić jeszcze we wrzesniu:) Pzdr.
-
CAC-Radom, 22.09.2013 sędzia: Katarzyna Fiszdon/PL PSY kl.sz UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, Naj.Szczenię kl.ch kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS. BOB, BOG 3 suki KL.MŁ. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1. BIS Par Hodowlanych dla Serka i Torinki !!!!:) Pary Hodowlane - Jan Robak BOG - Katarzyna Fiszdon Mam mase fotek, ale za to nie mam czasu... Pzdr.
-
Pewnie, że ładny wynik, plusy sa w zdecydowanej większości:) pzdr.