Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [QUOTE]Wchodzi pięknie i schodzi po schodach,[/QUOTE] a ile jest tych schodków jesli więcej znos i wnoś psa jak długo możesz ważne dla profilaktyki urazu stawów :razz: gratulacje!!
  2. superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4342/p1070350sm8.jpg[/IMG]
  3. on miał ekologiczną siłownię - mój miły na razie ćwiczy tylko mózg ...
  4. Wyglądasz jak zawsze uroczo :) moja droga :) [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4593/31maj138oo6.jpg[/IMG]
  5. Ida jak zawsze super urocza :)
  6. zapchali mnie :) [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/13maj/vips13.jpg[/IMG] ale pełnia szczęścia na psyku :)
  7. co za miłosć ... [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries3/2142.jpg[/IMG]
  8. Bardzo spodobała mi sie ta fotka - straszny słodziak, ale była koszmarnej jakości to troszkę ja poprawiłam :) [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9567/74f60c72f6f841a1vz8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. ale masz mega kreta :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-2-3.jpg[/IMG]
  10. Asiaczek biedactwo to twoje prawo nie tłumacz sie każdemu sie zdarza :razz: miłej nocki :)
  11. trzymam kciuki taks Colon C znam i cenię :razz:
  12. Piekne ja uwielbiam irysy i bujony (chyba źle napisalam) nostalgia z ogrodu babci :cool3:
  13. Sabinko wpadam podglądam ale mało pisze wogóle więc wiedz, ze jestem tak czy owak :buzi:
  14. oj nie ma sprawy ... wiesz najlepiej jeśli masz taka możliwość zadzwoń najpier by nie jechac bezcelowo do apteki i zapytaj dokładnie czy mają itd ...
  15. lek jest z tego co wiem na receptę...
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Justa :evil_lol: Squ one sa poprostu puszyste (serio mają kawał futer) fakt Luna mogłaby ciut schudnąć, ale jak nie karmić kota poschroniskowego (ale naprawdę je niewiele chyba w tym wieku juz ma gorszą przemianę materii) Waler waży ile trzeba moi weci potwierdzą :cool3: M10M Walery jest na niepełnej dawce RC urinary + dostaje (nie codziennie) kefirek, jogurcik ), warzywka jakie lubi, czasem surowego kuraka lub gotowanego :razz: dopełnienie tego RC (mógłby jeść na okrągło ale jestem twarda) Luna je niewiele teraz suche K9 i poskubie czasem coś surowego oraz łyknie jogurcik :) raz na kilka tygodni dostają żółtko i tuńczyka w zalewie naturalnej :) ufff tak po krótce :razz:
  17. Patka

    zakoceni.pl

    moje bliźniaki :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8571/21776145fs8.jpg[/IMG][/URL]
  18. nie słabą tylko słabszą :) tak widziałam :cool3: pisze tu np o głowie, przedpiersiu na to zwraca sie także mocno uwagę przy terierach typu bull ...
  19. ja podczas biegunki podawałam tez lakcid żeby troszkę ten brzusiu obronić :razz: pamiętaj o dokładnym rozdrobnieniu i nie za rzadkie powodzenie
  20. poza tym foty fotami (a można zrobić z pokraki cudo) a pies na żywo to innaaaa bajka :razz: i faktycznie dla mnie najważniejsze chyba u każdej rasy psychika i ruch bo nawet pies słabszy anatomicznie ze wspaniałym ruchem i psychiką ma wielkie szanse zwojować więcej ( a przede wszystkim więcej wnieść do rasy) od tego "niemal idealnego"
  21. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    staramy sie jak możemy dobrze podlizać - Rudolfina jest w tym mistrzem szczególnie po balsamie lub kremie do nóg :evil_lol: Giovani słabość aparatu i szybkość Rudolfiny udaremniają próby zrobienia porządnych fot .. :razz:
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    cofnij się troszku jest kilka :) tu w galerii dawkujemy by wam monitorki nie popękały :evil_lol: a poza tym spróbuj cos sensownego złapać nie co twoja gwiazda ringów :cool3: moja panienka to podlotek pokazać sie jeszcze nie umie :razz:
  23. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Giovani chyba własnie o staffika chodziło :razz: Eventing Star małe przejęzyczonko nastąpiło ... tak mnie sie wydaje :p moje szczeniaczki :cool3: [CENTER][U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1617/11zg5.jpg[/IMG][/URL][/U] [/CENTER]
  24. tak ale są takie tylko wielgaśne te naturalne nie są dobre bo faktycznie odłamki moga uszkodzić jelitko ...
×
×
  • Create New...