-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
[QUOTE]Wchodzi pięknie i schodzi po schodach,[/QUOTE] a ile jest tych schodków jesli więcej znos i wnoś psa jak długo możesz ważne dla profilaktyki urazu stawów :razz: gratulacje!!
-
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4342/p1070350sm8.jpg[/IMG]
-
on miał ekologiczną siłownię - mój miły na razie ćwiczy tylko mózg ...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wyglądasz jak zawsze uroczo :) moja droga :) [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4593/31maj138oo6.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ida jak zawsze super urocza :)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Patka replied to bigos's topic in Foto Blogi
zapchali mnie :) [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/13maj/vips13.jpg[/IMG] ale pełnia szczęścia na psyku :) -
co za miłosć ... [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries3/2142.jpg[/IMG]
-
Bardzo spodobała mi sie ta fotka - straszny słodziak, ale była koszmarnej jakości to troszkę ja poprawiłam :) [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9567/74f60c72f6f841a1vz8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
ale masz mega kreta :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-2-3.jpg[/IMG]
-
Asiaczek biedactwo to twoje prawo nie tłumacz sie każdemu sie zdarza :razz: miłej nocki :)
-
trzymam kciuki taks Colon C znam i cenię :razz:
-
Piekne ja uwielbiam irysy i bujony (chyba źle napisalam) nostalgia z ogrodu babci :cool3:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko wpadam podglądam ale mało pisze wogóle więc wiedz, ze jestem tak czy owak :buzi: -
oj nie ma sprawy ... wiesz najlepiej jeśli masz taka możliwość zadzwoń najpier by nie jechac bezcelowo do apteki i zapytaj dokładnie czy mają itd ...
-
lek jest z tego co wiem na receptę...
-
Justa :evil_lol: Squ one sa poprostu puszyste (serio mają kawał futer) fakt Luna mogłaby ciut schudnąć, ale jak nie karmić kota poschroniskowego (ale naprawdę je niewiele chyba w tym wieku juz ma gorszą przemianę materii) Waler waży ile trzeba moi weci potwierdzą :cool3: M10M Walery jest na niepełnej dawce RC urinary + dostaje (nie codziennie) kefirek, jogurcik ), warzywka jakie lubi, czasem surowego kuraka lub gotowanego :razz: dopełnienie tego RC (mógłby jeść na okrągło ale jestem twarda) Luna je niewiele teraz suche K9 i poskubie czasem coś surowego oraz łyknie jogurcik :) raz na kilka tygodni dostają żółtko i tuńczyka w zalewie naturalnej :) ufff tak po krótce :razz:
-
moje bliźniaki :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8571/21776145fs8.jpg[/IMG][/URL]
-
nie słabą tylko słabszą :) tak widziałam :cool3: pisze tu np o głowie, przedpiersiu na to zwraca sie także mocno uwagę przy terierach typu bull ...
-
ja podczas biegunki podawałam tez lakcid żeby troszkę ten brzusiu obronić :razz: pamiętaj o dokładnym rozdrobnieniu i nie za rzadkie powodzenie
-
poza tym foty fotami (a można zrobić z pokraki cudo) a pies na żywo to innaaaa bajka :razz: i faktycznie dla mnie najważniejsze chyba u każdej rasy psychika i ruch bo nawet pies słabszy anatomicznie ze wspaniałym ruchem i psychiką ma wielkie szanse zwojować więcej ( a przede wszystkim więcej wnieść do rasy) od tego "niemal idealnego"
-
staramy sie jak możemy dobrze podlizać - Rudolfina jest w tym mistrzem szczególnie po balsamie lub kremie do nóg :evil_lol: Giovani słabość aparatu i szybkość Rudolfiny udaremniają próby zrobienia porządnych fot .. :razz:
-
cofnij się troszku jest kilka :) tu w galerii dawkujemy by wam monitorki nie popękały :evil_lol: a poza tym spróbuj cos sensownego złapać nie co twoja gwiazda ringów :cool3: moja panienka to podlotek pokazać sie jeszcze nie umie :razz:
-
Giovani chyba własnie o staffika chodziło :razz: Eventing Star małe przejęzyczonko nastąpiło ... tak mnie sie wydaje :p moje szczeniaczki :cool3: [CENTER][U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1617/11zg5.jpg[/IMG][/URL][/U] [/CENTER]
-
tak ale są takie tylko wielgaśne te naturalne nie są dobre bo faktycznie odłamki moga uszkodzić jelitko ...