-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
[QUOTE]najlepsze hasło jakie widziałam! :-D swoją drogą Gratulacje potomka![/QUOTE] dziękuję 2 krotnie :lol: staramy sie rozwijać ;)
-
Giovani ale panienka ma linie ostro trenowała chyba :razz: fiu fiu
-
carolinascotties :calus: tyle sie dzieje i chyba dobrze inaczej nie mogłabym myśleć o nikim innym ...
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
[QUOTE] Uff, bo głupio mi się zrobiło bardzo,że taka gapa jestem.[/QUOTE] przestań :mad: nie ma tu mowy o zrobieniu sie głupio ... ale pogoda chłodna sie robi to dobrze odnośnie operacji tylko żeby nie padalo -
olbrzymie gratulacje :multi: oj żeby Rudoflinie w połowie dobrze tak szło jak Zoście :razz:
-
w sortowni i samochodach dostawczych klimy nie ma przy tej pogodzie tym bardziej preparat moim zdaniem musi byc przewożony w lodówce ...
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Ver rozumiem twoje zakręcenie ja po wszystkim długo wracałam do siebie, bo ja ten typ ludzia ze bardzo zimna krew w kryzysie a potem przeżywam potwornie ... Lilith tyle przeżyła ze teraz wszystkie psy do 2010 mają mieć lekko i łatwo :cool1: ja wierzę ze będzie dobrze a kobiety w ciąży jak ci pisałam prorocze są :cool3: -
oj mnie sie też plaża marzy :p pływałam pewnie jedyny raz w tym roku 3 dni temu :placz: a te wakacje już mam zaklepane i opłacone lot na poródwkę i z powrotem z bonusowym bagażem podręcznym :evil_lol: padł strzelają plikami :evil_lol: [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/4880-2/DSC04909.JPG[/IMG]
-
moje ulubione jajka w locie :razz: zapomniałam dodać tfu tfu słodkość sama :loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4113/rudy0420070623yt8.jpg[/IMG]
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
e tam wystarczy juz to odrobaczenie Lilith nosiła preventic wiec była bezpieczna od pasożytów :razz: [B]będzie dobrze [/B]Rudolfina to "młodsza siostra" Lilith kiedyś na długi zimowy wieczór mogę opowiedzieć Tobie całą historię ale teraz macie inne zajęcia ... teraz możesz liczyć ze Lilith na pewno czuwa nad Wami, a ja dzięki niej poniekąd mogę Wam choć troszkę pomóc ... Rudolfinę można zobaczyć klikając na Link :razz: -
Ja jestem pierwsza :evil_lol: to znaczy bardziej Rudolfina bo ja sie już niemal w kadrze nie mieszczę :razz:
-
sama słodycz :loveu: [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/7843/laraxw4.jpg[/IMG]
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Milo mi ze jakoś mogłam pomóc nawet niechcący :cool3: [QUOTE]A moja Jasiolnica chyba czuje, że coś się wokół niej dzieje, bo próbuje zachowań, na które jej nie pozwalamy i robi to z taką słodką minką. Cwaniara moja zawsze próbuje wykorzystać sytuację:knuje:[/QUOTE] oj czują czują :cool1: Rudolfina dziś byłą na przeglądzie i cały dzień fochy strzela :diabloti: ale cóż poświeciłam sie i tylko chrząkałam na nią :p -
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Niemożliwa jesteś :evil_lol: -
u nas TORUŃ jak dzwonie do jakiejś korporacji mówię ze będę z psem niewielkim przed kolano :) i biorę koc - miła pani oddzwania i mówi że juz pan jedzie :razz: na początku zawsze maja strach w oczach ale potem jest lepiej :cool3: Lilith jeździła ze mną z przodu na podłodze na maxa odsunięte przednie siedzenie spokojnie sie wygodnie układała albo z tylu na kocyku :cool1: na postoju zawsze znajdzie sie także normalny kierowca chyba Toruń w miarę jest przyjazny a korporacji sporo :) Tylko ja nie biorę taxi mercedes bo maj skórzane siedzenia :diabloti:
-
ja nadal polecam Białogórę :razz: w fotoblogach jest tona zdjęć z tego cudnego i przychylnego psom miejsca ...
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
hej nie przesadzaj z ta higieną nic sie nie stanie Lilith miała kocie włosy w strupku :lol: bo Waler z nią sypiał po kilku dniach ona sypiała ze nami było mi łatwiej wstawać (zdemontowaliśmy ramę od łóżka - potrzeba matką wynalazku) dzięki tfu tfu brzuszek to już wieloryb :) Lilith też dostała szybciej cieczki ona wogóle była zaburzona od małego szczyla na tle hormonalnym długa historia ... -
ta fota jest boska Janusz vel Kaszpirowski :lol: - "czujcie sie senne bardzo senne" [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1452/brzuchytd7.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
ulvhedinn jak macica poszła sobie może zdarzyłyście i sie nie rozwiną jest taka szansa! -
Asztir zapytaj gdzie On sie nie szlaja :evil_lol:
-
ale maja dobrze bo tak naprawdę to pies jak sie wyszaleje z kumplem :)
- 78403 replies
-
ale super fotki pięknie sie parka wybawiła :multi:
- 78403 replies