-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
alu ja ci Kogoś mogę dać ;) będziesz miała parkę
- 78403 replies
-
gosikf & dogs dlatego pisała o naturalnych środkach nie powodujących takich skutków ubocznych ...
-
zależy jaki włos ma pies ... nie tylko wyczesywanie, ale i suplementacja jest niezbędna ja podaję oliwę z oliwek, siemię lniane i to: [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=1958[/url]
-
e jak grzeczny to poręczniej w kagańcu i na smyczy wpakować go do autobusu :) taki kontener musi spełniać wymogi pies musi móc sie w nim swobodnie obrócić sprawdzony kaganiuszek to jest to ... gosikf & dogs a poza tym odnośnie Twojego psa może spróbuj podać mu herbatkę z imbirem lub pastylki homeopatyczne na chorobę lokomocyjna biedaczysko męczyć sie musi strasznie ... :shake:
-
w Toruniu za bagaż do pewnych wymiarów nie ponosisz dodatkowych opłat a wiadomo że najczęściej przewozi sie w tych kontenerach w komunikacji małe psy i koty
-
ale śliczne fotki :multi:
-
W Toruniu każdy pies ma kaganiec (ja dotąd sporo jeździłam i każdy przestrzega) jak jeździ komunikacją miejską jedyne psy bez kagańców to szczeniaki oraz psy w kontenerach i specjalnych torbach ...
-
dag ty to masz dobrze ale my też nie możemy narzekać wczoraj Rudolfina miała 2 "babysitersów" też mi posprzątali w znienawidzonej kuchni :razz: ale ja sie ąłdnie odwdzięczam oglądają sobie najnowsze filmy na płaskim dużym monitorku :razz:
-
MAM NADZIEJę że biegają sobie razem najważniejsze, że bez bólu ... dziękuje i takze jest mi bardzo przykro z powodu Waszej straty ..
-
Vectra EWA BęDZIE ZE SWOIM FRANIEM :razz:
-
ale ten czas leci wielkie buziaki dla Gabrysi dużego teraz 100% aniołka :)
-
cały czas niezmiennie Białogóra psy mile widziane takze takie jak moje ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10131&highlight=bia%C5%82og%C3%B3ra[/url]
-
[QUOTE] Prawdziwa Matka Staff-ka[/QUOTE] :cool3: naocznie juz sie nie ukryje :razz: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6320/pict1207jo6.jpg[/IMG] Kasia alż one szybko rosną dopiero co się wykluły ...
-
ale czernidełko super :razz: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6030/szug18iy1.jpg[/IMG][/URL]
-
o nie tylko Ty :evil_lol:
-
boska fotka - jak czarne owieczki na rzeź :evil_lol: [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y23/wfh85/5P1010053.jpg[/IMG] Rudolfina podroślak :cool3: z Walerym sennie .... [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3213/ruda0204081pl9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
tęsknimy za nią bardzo ... ciężko bez niej ... ale kiedy przypomnę sobie jak cierpiała ... rozumiem że chciała już odejść ... :-(
-
Witam śliczne stadko ale maja raj :multi:
-
Tajdzi fiu fiu :razz: moje trio :) [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8538/ruda0204045pj8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Alu co racja to racja super mordzie :razz:
-
[QUOTE][B]Patka[/B], jakie dobre Bogi Ciebie tutaj sprowadziły, co? Cieszę się ogromnie!!![/QUOTE] sprowadzają, ale pisać rzadko pozwalają :) ja też sie ciesze ze Ty sie cieszysz :) Żelka jest boska :lol:
-
e tam okocim palone :razz: a kiedyś było akie piwo perła uwielbiam te ciemne i słodkie :cool3:
- 78403 replies
-
Lilith była niesamowicie odporna na ból, przez pół roku do zdiagnozowania biegała z naderwanym więzadłem krzyżowym :shake: podczas chorby weci nie mogli wyjśc z podziwu ... a kiedy była zdrowa o matko zaliczała wszystkie futryny czasem drzewo 50 kg kumpla otrząsała sie i biegła dalej ... do czasu była pancerna ... Co do Rudolfiny na razie podczas zabaw nic ja nie rusza :p ale jest panikarą moze z wiekiem jej przejdzie :evil_lol:
-
świetne foty ale sie uśmiałam :lol: niania cudowna tylko lekko nie nadążała, ale cóż któż zdoła za staffikiem :razz:
-
Asiaczku z przyjemnością oglądałam foty super relacja :cool3: