Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. oj wyję z rozpaczy i jeszcze do tego te ślicznie pasujące Akicie :cool3: tak ten piasek ta szerokość plaż auuuuu [SIZE=1]p.s moja mała staffinka Rudolfina właśnie ustawia małą 3,5 m akicie z piekła rodem już super sie bawią :)[/SIZE]
  2. Niedobrzy :) chyba wiem gdzie :) oj jak ja tęsknie za Białą .... wstaw jakieś fotki na pocieszenie :)
  3. [QUOTE]mam doswiadczenie ze zwierzakami mialem okolo 30 chomikow ( tak sie namnozyly)[/QUOTE] oj to chyba żaden p[wód do dumy, bo raczej był to chów wsobny ...
  4. nie bo ze szczeniakiem dwa razy więcej roboty ... kiedyś też szczeniaczki takie milusi a teraz juz bym sie nie zdecydowała .... Rorinus koalicja z mamą przecież mozecie jechać razem :)albo dogadać sie z hodowca po dro9dze na wystawę może ktos Wam podwiesić jest link do transportu dla chcącego nic trudnego a ja mam wrażenie ze Ty byś chciała z dostawa do domu a skoro nie masz tyle zapału by szukać i pojechać to wątpię czy podołasz wychowaniu 9porządnemu0 żywego srebra jakim jest york!
  5. ośrodek Torpo?? Białe z drewnianymi belkami? bardzo tfu tfu dziękuję :)
  6. ja jechałam i tow ciąży :) no tak ale każdy ma inne podejscie lepiej potem leczyć i latać po lecznicach ... fajny odchowany półroczniak ja bym sie targowała ;) [url]http://www.allegro.pl/item201795974_york_z_rodowodem_okazja_.html[/url] to jest porządnie opisana aukcja! [url]http://www.allegro.pl/item205338013_yorkshire_terrier_york_z_rodowodem_pieski.html[/url] moim zdaniem jak sie chce to sie znajdzie! zajrzyj do tematu zbieramy na yorki tam dziewczyny sa zorientowane gdzie są rodowodowe psy w przystępnych cenach :)
  7. [FONT=Book Antiqua][SIZE=5][B]In, Vectra, Casia - superrrrr foty!!![/B][/SIZE][/FONT]
  8. wszystkie piękne ale to .... cudowny!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/79/808ea06903666b82.jpg[/IMG][/URL]
  9. Bardzo sie cieszę ze sie podobało my w tym roku już sie chyba nie dokulamy chyba ze cud sie zdarzy ale dzidziuś w brzuszku podpowiada mi ze nie chce taki kawałek jechać :( ... weihaiwej w jakim miejscu biwkowaliscie dodam, że w sierpniu będzie masa grzybów i jeszcze może na jagody sie załapiecie :) basiulka22tychy myślę, że i Safi będzie zachwycona a z taka mordą oczaruje każdego :)
  10. [FONT=Arial Black][SIZE=6][B]wielgaśne gratulacje[/B][/SIZE][/FONT] :multi:
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    A to moja juz prawie nie szczeninką z młodziutką Atillą Beliz Cosa Nostra :razz: moja biedna migawka :p (ale za mocne baterie w psich dupkach też były ....) buziaczki zapoznawcze ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/52/29907325xp7.jpg[/IMG][/URL] a potem było na calego ... oczywiście na łóżeczko ... co to za szynka daj kawałek .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/812/obraz092pt7.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]Ewa kuźwa przyjedź z tym aparatem ... [/SIZE]
  12. fiu fiu ale foty :) nagie brzuszki w cenie :razz:
  13. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    znów 5= :) wielgaśne gratulacje :razz:
  14. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    na 100% jest cudowny Rudolfina ma ponad 7 mieszków i tez nie da sie jej foty porządnej zrobić :evil_lol: ale tu nieżzły samcuszek sie szykuje :) [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/9854/1109qo2.jpg[/IMG]
  15. ło jeżu ile tam tych kijanek :crazyeye: mauśka pełen relax :cool1:
  16. wiska oj ja bym "MILEGO MOTORNICZEGO' DELIKATNIE mówiąc ZRóWNALA Z ZIEMIą :angryy:
  17. dostawowy za to trudniej podać i trafić we właściwe miejsce ...
  18. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    słodkości :loveu: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8961/10002ae3.jpg[/IMG] :loveu:
  19. a co z robisz z reszta takie maluchy wcale nie rozchodzą sie jak świeże bułeczki ... jednak nie doczytałaś jednorazowe krycie jest szkodliwe dla suki ... jak tak bardzo ja kochasz to ją wysterylizuj a małe nie będą kopia matki ...
  20. Jomi i pamiętaj popytaj hodowla hodowli nie równa sprawdź czy psy sa przebadanie z zakresu dysplazji warto czasem zapłacić trochę więcej a cieszyć sie zdrowym przyjacielem ... zerknij :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=65[/url] pytaj
  21. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    AMFI no wiesz :lol: byś zobaczyła jej 'muszelkę" w cieczce to dopiero było wydarzenie .... :evil_lol: ale cudniaczek, a jak ma piękny krawacik jak Rudolfina :razz:
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Asztir no te łapki :loveu: a to moja żabka marchewkowa :razz: [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5821/obraz069zn8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. pierwsze co zrobic pobrać zeskrobiny jeśli to nużyca czytać to i stosować!: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=554&start=0[/url]
  24. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    cudniątka tfu tfu :)
×
×
  • Create New...