Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. jesli zdecydujecie sie na usunięcie listwy to od razu zróbcie sterylkę! wclae z gojeniem tak źle nie jest mimo ze to rozległa rana gorzej wygląda niż sie goi .... w razie czego sluże pomocą ... a jest taki temat o guzie sutka polecam lekturę ...
  2. czy to posłanko aby nie za małe :evil_lol:
  3. Powiem tak biopsja nie daje 100% wiarygodności bo guz może być złożony z rożnego typu komórek 100% daje tylko wycięcie razem z cała listwą .... u nas podejrzewaliśmy włókniaka a okazało sie, że jest to jeden z najbardziej złośliwych guzów ... najlepiej niech sukę zbada dobry specjalista zrobi badania krwi i zadecyduje ... zerknij do tematu polecanych wetów ... poza tym lecznica krakvetu też jest bardzo chwalona ...
  4. jezu kolczasty ale ma brzuchatka :crazyeye:
  5. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Amfi Bardzo dziękuję ktoś wreszcie docenił jej "anielskość" :cool3: :evil_lol:
  6. piękna panna :) wszystkiego naj naj :multi:
  7. pies guma boski jest mówiłam Ci to juz Alu ile tysięcy razy :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/aa4413752e0c9225.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nawet w sezonie mozna dla siebie taki pusty kawał mieć :)
  9. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    uuu jeden będzie w kolorze rudolfiny ale cudeńka smoki grubiutkie :multi: Alojzyna Twoje to juz smoczyska tfu tfu cudne :razz:
  10. jeny jak tam jest piękne :loveu: normalnie nie mogę oglądać ... [SIZE=1]tesknimy za Lil strasznie, a jak patrzę na te foty to jeszcze bardziej :([/SIZE]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    kasiamaria do kogo skierowany był ten post i jakiego kota chodzi bo jest ich tu sporo??
  12. Andevil wiem ale jak ktoś ma go na miejscu to nie ma problemów z tego co wiem :)
  13. czy dostaje suplementy na stawy i regenerację ??
  14. co do fotek w pełni zgadzam siez Rodzinka buldożera :)
  15. ja zrobiłabym tak [B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4361527"]pupibed[/URL] z allegro jest z wawy przejedź sie może zrobi ci wymiar na zamówienie ja polecam legowiska od niego super są :) [/B]
  16. genialna fota !!!! [U][IMG]http://i202.photobucket.com/albums/aa179/port-erin/szug2.jpg[/IMG][/U]
  17. najlepiej zrobić tak ze zacząć spłacać raty jak tylko sie urodzi ... chciałabym ludziom wierzyć i też dac komuś psie szczęście na raty ale ostatnio coraz częściej mnie zawodzą ... chyba lepsza opcja jest współwłasność lub warunek hodowlany ale tu tez trzeba kompromisu i lepiej juz znać tą osobę lub jakiś wywiad ;)
  18. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Rudolfina zamyślona .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3387/70896073gz5.jpg[/IMG][/URL]
  19. gaduły i tyle a ja bym psie czarności zobaczyła :razz:
  20. no w końcu świniaczek na właściwym miejscu jeszcze tylko kółeczka i idealna na spacerek ... :evil_lol: ;) Śliczna uśmiechnięta panienka swoja drogą :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/371/950bc77137aa4c6a.jpg[/IMG][/URL]
  21. Paulinka18 no ja też żaba przecież TY młódka jesteś :cool3:
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ach ten franczesław boski jest ....
  23. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    wejherstaff ale słodkości taki aniołek .... teraz mój aniołek :razz: usmiech :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8924/65673459zo4.jpg[/IMG][/URL] a tu z 3,5 miesięcznym labkiem który ja zamęcza ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1838/11sn5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...