-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
jesli zdecydujecie sie na usunięcie listwy to od razu zróbcie sterylkę! wclae z gojeniem tak źle nie jest mimo ze to rozległa rana gorzej wygląda niż sie goi .... w razie czego sluże pomocą ... a jest taki temat o guzie sutka polecam lekturę ...
-
czy to posłanko aby nie za małe :evil_lol:
-
Powiem tak biopsja nie daje 100% wiarygodności bo guz może być złożony z rożnego typu komórek 100% daje tylko wycięcie razem z cała listwą .... u nas podejrzewaliśmy włókniaka a okazało sie, że jest to jeden z najbardziej złośliwych guzów ... najlepiej niech sukę zbada dobry specjalista zrobi badania krwi i zadecyduje ... zerknij do tematu polecanych wetów ... poza tym lecznica krakvetu też jest bardzo chwalona ...
-
jezu kolczasty ale ma brzuchatka :crazyeye:
-
Amfi Bardzo dziękuję ktoś wreszcie docenił jej "anielskość" :cool3: :evil_lol:
-
piękna panna :) wszystkiego naj naj :multi:
-
pies guma boski jest mówiłam Ci to juz Alu ile tysięcy razy :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/aa4413752e0c9225.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Nawet w sezonie mozna dla siebie taki pusty kawał mieć :)
-
uuu jeden będzie w kolorze rudolfiny ale cudeńka smoki grubiutkie :multi: Alojzyna Twoje to juz smoczyska tfu tfu cudne :razz:
-
jeny jak tam jest piękne :loveu: normalnie nie mogę oglądać ... [SIZE=1]tesknimy za Lil strasznie, a jak patrzę na te foty to jeszcze bardziej :([/SIZE]
-
kasiamaria do kogo skierowany był ten post i jakiego kota chodzi bo jest ich tu sporo??
-
Andevil wiem ale jak ktoś ma go na miejscu to nie ma problemów z tego co wiem :)
-
czy dostaje suplementy na stawy i regenerację ??
-
co do fotek w pełni zgadzam siez Rodzinka buldożera :)
-
ja zrobiłabym tak [B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4361527"]pupibed[/URL] z allegro jest z wawy przejedź sie może zrobi ci wymiar na zamówienie ja polecam legowiska od niego super są :) [/B]
-
genialna fota !!!! [U][IMG]http://i202.photobucket.com/albums/aa179/port-erin/szug2.jpg[/IMG][/U]
-
najlepiej zrobić tak ze zacząć spłacać raty jak tylko sie urodzi ... chciałabym ludziom wierzyć i też dac komuś psie szczęście na raty ale ostatnio coraz częściej mnie zawodzą ... chyba lepsza opcja jest współwłasność lub warunek hodowlany ale tu tez trzeba kompromisu i lepiej juz znać tą osobę lub jakiś wywiad ;)
-
Rudolfina zamyślona .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3387/70896073gz5.jpg[/IMG][/URL]
-
gaduły i tyle a ja bym psie czarności zobaczyła :razz:
-
no w końcu świniaczek na właściwym miejscu jeszcze tylko kółeczka i idealna na spacerek ... :evil_lol: ;) Śliczna uśmiechnięta panienka swoja drogą :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/371/950bc77137aa4c6a.jpg[/IMG][/URL]
-
a ja powiem dzień[B] dobry Alu ale taki naprawdę dobry :cool3:[/B]
- 78403 replies
-
Paulinka18 no ja też żaba przecież TY młódka jesteś :cool3:
-
ach ten franczesław boski jest ....
-
wejherstaff ale słodkości taki aniołek .... teraz mój aniołek :razz: usmiech :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8924/65673459zo4.jpg[/IMG][/URL] a tu z 3,5 miesięcznym labkiem który ja zamęcza ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1838/11sn5.jpg[/IMG][/URL]