-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Kati szkoda ale tyle fajnych miocików może jednak my zaryzykowaliśmy mimo masy przeciwności i strasznie sie cieszymy ze Rudolfina jest z nami bo jak nie teraz to może za trzy lata a bez psa byśmy uschli .... ostatnio też koleżanek namówiłam na sunię z Cosa Nostry - super maluszek :)
-
MSMIMI no właśnie :cool1: Ewa Ty wiesz co ja myśle ja nie oglądam :razz:
-
pusia1969, Burchardt podziwiam was macie takie maleństwa co jedzą ociupinkę i chcecie dawać taki shit jak purina dog chow :crazyeye: jest tyle o niebi lepszych karm niż TO i wcale nie tak droższych ... a jak purina to tylko proplan [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_201_202_205_206_217&products_id=5240[/url] ja bosha nie cenie jest kilka lepszych karm w podobnym przedziale ;)
-
napisz prywatną wiadomosc do Alicjarydzewska ma dużą wiedzę :) w temacie
-
wiesz może też nie do końca modne ludzie odkryli ze pies nie musi sie dusić dławić na obroży może swobodnie spacerować, a przy większych rasach łatwiej psa na szelkach opanować, ja namawiam ludzi na szleki ki kto raz spróbuje juz do obroży nie wraca ceniąc komfort psa ... a modne raczej nie bardziej dostępne ja pierwsze szelki mojej suki sama szyłam :)
-
[QUOTE] Nie będę z Wami polemizowałą - prawda - nieprawda. Ja posłuchałam madrych i z autorytetem wetów i szelek nie ubierałam.[/QUOTE] ma to twój wet potwierdzone badaniami (ja sie nie chcę kłócić ale nie ma żadnych badań u wszystkich ras które twierdzą że szelki w okresie wzrostu szkodzą) wiele razy na róznych forach "przerabiałam ten temat" .... wiesz odnośnie zaufania ma ograniczone do wetów niektórzy nadal twierdzą ze suczka raz powinna mieć małe itp ... ja mam 2 teriera typu bull szelki są wręcz zalecane ze względu na delikatna krtań oraz nie obciążanie narządu ruchu ... gro psó które znam dużych ras także molosów noszą od szczenięctwa szelki i maja piękne łokcie i przedpiersie ... [QUOTE]gdyz mogą spowodować nieprawidłowy rozwój kośćca - zeber i klatki piersiowej. Po zakończeniu wzrostu nie ma żadnych przeciwwskazań.[/QUOTE] masz racje gdy są źle dobrane i skrojone oraz za wąskie ...
-
[QUOTE]Nie zaleca sie szelek w okresie rozwoju i wzrostu psa. Mogą przynieść niestety wiecej szkody niż pożytku.[/QUOTE] nie prawda :eviltong:
-
ale rośnie mały rudaske :multi:
-
ale fajowskie pręguski :multi: jak Rudolfina :cool3:
-
GOLD CHARGER BULDOŻER kwalifikacja na CRUFT'07 !!!!!!
Patka replied to bongobongo's topic in Galeria
[I][SIZE=7][B]olbrzymie gratulacje !!!![/B][/SIZE][/I] -
Kati gratulacje dawaj Link do hodowli niech popodziwiam :multi:
-
ja wiem co robie w 2 połowie sierpnia :evil_lol:
- 78403 replies
-
Rybcia nie podawaj codziennie prasowanych kości co za dużo to niezdrowo!
-
ja powiem tak ma wetów którzy rozłożyli na raty szukali tańszych równie skutecznych rozwiązań - chcieć to znaczy móc ... zawsze dają zniżki jak widza ubogiego człowieka który chce jednak zadbać o przyjaciela ... to młodzi ludzi sami zapewne maja długi, ale potrafią kierować sie sercem ... Rozumiem blow kiedy nasza suka umierała nie mieliśmy siły rozpaczać 9ona widziała to i tym bardziej cierpiała) u weta śmialiśmy sie przez łzy że mamy [córkę frenkesztaina] może wydać sie komuś z boku to okrutne, ale chyba ten kto takiej tragedii nie przechodził nie zrozumie - poza tym każdy cierpi inaczej ... co do kosztów sklepy internetowe zmniejszyły mi koszty żywienia i akcesoriów, prewencja i spor czytania także, bo jak tylko coś widzę lecę do weta i wolę podać szybko leki niż potem kurować miesiącami silnie chorego psa ... wiem że co włożysz w psa za młodo zaprocentuje jego zdrowiem w późniejszym wieku ...
-
bo asty to prawie jamniczki - śliczne, krótki włos, nie za duze i "wyglądają" :shake: mój znajomy od 3 lat ma takiego co babcia go jak wnusia wychowywała - wszystko mu było wolno - jak z dumą podkreślała, a jak mial 10 mieszków pokazał jej ząbki i kobita mądra poszukała mu domu ...
-
wielkie gratulacje jak tam myszka ;)
-
Iza uśmiałam sie wyobrażam sobie moja staffinke przebraną za Yorka albo yorka 15 kg :razz: Lubię wszystkie teriery, a o dziwo te dwie rasy to rodzinka :) Rudolfina ma swojego narzeczonego takiego niecałe 2 kg, ale bardzo sprawnego i świetnie zsocjalizowanego z innymi psami różnych gabarytów :razz: ja sobie nie wyobrażam jak takiemu maleństwu można pozwalać zaliczać schody ...
-
Boskie foty uroczo mu w oliwce :razz:
-
czy Twoja suczka ma rodowód? uprawnienia hodowlane? nawet jeśli nie koszt odchowania szczeniąt jest dużyyyy jesli Twój tatko żydzi na wtea to możesz zapomnieć o szczeniakach suka w ciazy je sporo i musi jeśc dobrze jeśli8 nie chcesz wyniszczyć jej i żeby urodziła zdrowy miot (tym bardziej powinno ci zalezec jeśli chcesz szczeniaka po niej - choc bardziej opłaci Ci sie kupić niz odchować przez 2 miesiące miot) Miot moze liczyć 6-10m szczenią od 4 tygodnia takie maluchy musisz dokarmiać i to nie kleikiem a mięskiem i dobra karmą starterem potem choć jedno szczepienie przed sprzedażą im zapewnić a suce porządną karmę i witaminy ... i zakładamy ze poród obejdzie sie bez komplikacji ... a krawy wyciek to może byc zapalenie pęcherza lub początki ropomacicza ... żadnego z tych nie można lekceważyć ... masz jeszcze jakieś pytania .... a takie jednorazowe krycie szkodzi i to bardzo ....
-
Noś noś !! Moja staffinka wazy teraz 15 kg ma 7,5 miesiąca i dalej jest znoszona ze schodów wchodzić powolutku kilka schodków moze sama :) wiesz nie mów chop moze kiedyś kasa i praca pozwolą na kilka wystawek :) moze sie wciągniecie ;) kto to wie ;)
-
[QUOTE] Za te pieniądze co poszły od szczeniaka na moje szczęście to bym sobie domek kupiła. Domku nie będzie ale za to psiak ma szanse jeszcze sobie pożyć.[/QUOTE] skąd ja to znam :p moze nie domek ale sporo innych rzeczy ... ale droga u was ta obsługa wet :diabloti:
-
a co Ty takim rankiem na forum robisz ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]Nie wiem dlaczego ale ona zawsze uroczo wygląda z niufem :evil_lol:[/quote] a wiesz Pysiu cos w tym jest :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE][B]tylko uważaj, żeby rosnący w wyniku tego mózg, nie zaczął napierać na kości czaszki, bo wiesz jak to się moze skończyć :diabloti: jak u dobermanów :evil_lol:[/B][/QUOTE] :p o tym nie pomyślałam .... musze sie pilnowac ... [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-2-10.jpg[/IMG] Por!!! Lilith miała takiego nawet 2 jej ukochane potem nastąpiła era marchewki tez polecam! :) Niestety Rudolfina swoja juz zjadła :diabloti: i muszę kupić nową chyba wezmę dwie od razu dla tego psuja ....