Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Witaj dam Ci odnośnik do innego forum, a raczej forumowiczki, która ma AST po takim zabiegu nick kasiaNDM, forum [url]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/index.php[/url] wyszukaj ją i napisz priva moze coś podpowie powodzenia :razz: i na pewno polecam wątek o kwasiku vekl bonharen
  2. ależ jestem uroczy :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img486.imageshack.us/img486/5130/3af2621f5e621454td2.jpg[/IMG][/URL]
  3. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale on przystojny Rudolfina wzdycha :) a moze to z upału :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/326/770173200fd04c00.jpg[/IMG][/URL]
  4. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    moja dama stała sie kobietą ostatnia fota w szczeniakach chyba :) z futrzakami :) i ukochaną marchewą :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8538/ruda0204045pj8.jpg[/IMG][/URL] zbliżenie ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2064/ruda0204085yc2.jpg[/IMG][/URL]
  5. naturalna (nie ta biała) kość jest jak najbardziej ok tylko dużaaa wtedy masz pewność ze psu nic nie zaszkodzi bo nie ma siły odgryść połknąć ...
  6. [QUOTE]Traumeel S jest boski[/QUOTE] zgadzam się :multi:
  7. odkleszczujcie sie i pilnuj myszki :razz:
  8. Patka

    Lordette

    ale lala fiu fiu :razz:
  9. super relacja wielkie gratulacje :multi:
  10. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Tomo nie dziwię sie Panu Foresta tylko upomnij go że po zdjęciu gipsu dopiero zacznie sie jego robota dobrze że ciepło najlepsza rehabilitacja to pływanie... sliczne te maluszki :razz: miło powspominać :) normalnie gwiazda ringu [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/368/505dcde3f4d0207a.jpg[/IMG][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Aneczko ale Ci loczowscy urosli super koty :) [QUOTE][I][B]Pati nowe psie dziecko macie?:cool3:[/B][/I][/QUOTE] juz takie fizycznie podrośnięte to dziecko ale mentalnie :p
  12. Patka

    Jak szukać ... ?

    jenki dziękuję :oops: Agnieszka K. też tak przeglądałam i szczeniaka można nawet za połowę kupic trzeba tylko chcieć :)
  13. świętokradztwo jak można zostawić własna odchowaną myszkę ...
  14. nadal trzymamy kciuki :multi:
  15. Patka

    Metamorfozy

    przepiękna :loveu: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8306/s5001421bh3.jpg[/IMG] wielkie brawa dla Was :multi: śliczna śliczna śliczna !
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Anetko nie mamy czasu na galerie malo ostatnio bywam na forach wogóle :oops: Jowita Poznań boski duecik uśmiałam się :lol: Kara :loveu: [CENTER][IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/vipsp19.jpg[/IMG] [LEFT]Nie mam jednego psa Lilith od 2 miesięcy jest w psim raju - strasznie mi jej brak nawet mimo towarzystwa Rudolfiny ... :-( [/LEFT] [/CENTER]
  17. ale miłość :loveu: Beatko cudowne :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d23627386bf9bd5c.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/305/d23627386bf9bd5cmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale śliczniochy :loveu: Forest podejrzewam zerwał więzadło?? niestety mam na tym polu spore doświadczenia jak coś pomogę ... przykro mi taki maluszek :-(
  19. brawo dla dziewcząt :multi: a "szczeniaczki" wielce urocze :razz:
  20. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ależ ona rasowo pozuje aż sie Rudolfina zawstydziła :cool3:
  21. piękne wiosenne zielone foty :multi:
  22. Patka

    zakoceni.pl

    ale boski team :)
  23. Patka

    zakoceni.pl

    i czarne owce sie zdarzają moje 2 kotka i kocur lubią czesanko :razz:
×
×
  • Create New...