Witaj dam Ci odnośnik do innego forum, a raczej forumowiczki, która ma AST po takim zabiegu nick kasiaNDM, forum [url]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/index.php[/url]
wyszukaj ją i napisz priva moze coś podpowie powodzenia :razz:
i na pewno polecam wątek o kwasiku vekl bonharen