Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Ale taką kość? [url]http://psiraj.pl/sklep/images/img_mn/trixie_2698m.jpg[/url]
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Luna wybaczyła :evil_lol:
  3. kurka to problem a zobacz jak zareaguje na wafelki ryżowe jak odchudzaliśmy Lil dostawała jak widzieliśmy głod w oczach takie wafelki i kość prasowaną z jelit wołowych mega dużą by ciężko było szybko zjeść ...
  4. taks dobrze prawi :cool3: dużo wypełniaczy warzywnych i konsekwencji panci :razz:
  5. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    rozczaruje wams wystawa jest 20 :razz: Blaira cud ze łepek jej nie przeważył ;) [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8918/princessfx5.jpg[/IMG]
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Walery ma swoje za uszkami, ale ogólnie to wielki "miłośnik" :) Czoko Luna ma juz 10 wiosen spora galeria jeszcze z Lilith jest tutaj jeśli masz ochotę i czas :) [url]http://walery5.pupile.com/[/url]
  7. Fiu fiu jaka nowa fryzura :razz:
  8. [QUOTE] z zaprzyjaznionego miesnego dostaje raz w tyg cielece i wolowe okrawki( takie wielkie platy miesa z chrzastakami i tluszczykiem)[/QUOTE] kurka marzy mi sie taki mięsny :cool3:
  9. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Blaira jesteś niezastąpiona pogratuluj Cescikowi nowych dzieci Franek z Ewa wyklepali ;) zjawisz sie w Toruniu??
  10. Patka

    zakoceni.pl

    a ktoś tu chciał Walera :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2977/aviad4.jpg[/IMG][/URL]
  11. zmęczyłam porannie staffika nie wiem jak to możliwe ale stalo sie 1 h na spacerku porannym wystarczyła :razz:
  12. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Eventing Star wielkie gratulacje to prosze daj nam link hodowli będzie łatwiej :)
  13. Asiaczku to co wpadniecie do Torunia :razz:
  14. Patka

    zakoceni.pl

    ło matko ale upodobania :lol: Parę fot Rudolfiny jest tu :) [url]http://www.dogomania.pl/gallery/30/1/4351.html[/url]
  15. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Fotki nie wychodzą, upały doskwierają :p Rudolfina przysypia :cool3: i pozdrawiam wszystkie szczeniaczki oraz tatusiową Rodzinkę Buldorzerów oraz Mamusiową Porterinów (nie ma jak być lizusem ;)) [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4917/aviji6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. Moja suka chorowała długooo ... 4 lata była jednak młoda nie dożyła wieku Twojej psinki ... zmiana karmy chyba sie szykuje ... :razz: albo więcej wypełniaczy ...
  17. dosłownie i w przenośni :lol:
  18. Morti_ task ma 100% racje - wszystko pod okiem dobrego weta - skąd jesteś tu dogomaniacy także mogą polecić Ci specjalistę ... aaa zapomniała o najważniejszym spadek wagi i pływanie - to czyni cuda! Ulaa moja sucz tez nie umiała pływać, ale sam ruch w wodzie i brodzenie przynosiło ulgę :cool3: co do ludzkich leków dobraliśmy do wagi Lilith dostawała 1 tabletkę (zapobiegawczo z tego co pamiętam) dziennie atrtronu C + wit C ważyła 24 kg
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Justa nawet za dobrze wyżera im z misek i musze pilnować z Walerym sypiają razem regularnie choć są zazdrosne ociupinkę o siebie ...
  20. Alu ok ludzie sie za nami oglądają taką wielka ma muszelkę :evil_lol: podejrzewam ze Ozzy byłby zachwycony :evil_lol: melise kazali mi pić i odpoczywać juz potrafię :diabloti:
  21. ja też wolę podawać "made by natura" czyli surową szyję z indyka, kurze łapki tylko sparzone wrzątkiem, moja Lilith kochała świńskie surowe ogony i nogi raz na jakiś czas ... troche tych smakołyków sie uzbiera ;) z 'kupnych" tylko wędzone uszy i prasowane kości oraz niezbędnie żwacze wołowe - tanie i skuteczne ;) Obecnie dla mojego malca najlepsza zabawą jest kong wypełniony serkiem topionym z karmą lub surowa marchewka bądź jabłko i wole podać to niż "chipsy psie" :cool3:
  22. wystarczy wyszukać w google :cool1: pełno wzorów gotowych do pobrania
  23. [QUOTE][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] Witam ...zrobiłam sobie wolne na odstresowanie;-)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] ja jakoś mam wolne a 'odstresowanie" mi nie wychodzi ... ciekawe dlaczego melisy pić nie mogę ...:shake: Rudolfina ciecze i do tego lekkie zapalenie pęcherza ma ... same dobre ale Pani wet ja pochwaliła ze ładne ma nadgarstki i jest szczupła i ... spokojna (ale to od upału)
  24. poczytaj topiki o zerwanym więzadle itp sporo tam napisane także o zwyrodnieniach ... Moja suka silne zwyrodnienie + zerwane więzadło przyjmowała [B]traumeel S[/B] + [B]Reumaphyt +[/B] [B]tran[/B] w kapsułkach + preparat z glukozaminą - psi artroflex ma dobry sład jest drogi (szczególnie u dużego psa) ja stosowałam ludzkie leki najlepszy skład ma ARTHRON Complex (+ dodaj wit C lepiej sie wchłania) ale teraz przerzuciłam mojego szczeniaka (profilaktykę) na nowo odkryty preparat [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=8329[/url] świetny skład ma wszystko co trzeba i więcej :) - wiem ze takie skojarzone leczenie działało nie tylko na moja sukę :) nie podawaj sterydów tylko lekarz o malej wiedzy je stosuje (brak świadomości zę jest przewaga szkody niz korzysci) jest szeroka gama niesterydowych leków przeciwzapalnych... i co ciekawe (ostatnio ganiona w mediach) maść końska przy psach krótkowłosych tez sie bardzo sprawdza ja raz dziennie wcierałam w nadgarstki i kolanka mojej Lilith pies biegał bez bólu ... ostatnia rzecz to podanie dozylnie wlewu kwasu [SIZE=-1][B]hialuronowego[/B][/SIZE] (o nim szeroko mozesz przeczytać tu na dogo bądź na forum molosy) trzymam kciuki za skuteczne leczenie powadzenia
×
×
  • Create New...