-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Ver przestań normalnie sie wzruszyłam a babom w ciąży za bardzo nie wolno ... trzymamy za Was wielkie kciuki :buzi: -
[QUOTE]Miamuśne te wasze szczeniątka-niech się zdrowo chowają.[/QUOTE] dziękujemy tfu tfu odpukać :) Harpagon ale słodziaszki :multi:
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
[QUOTE] Musisz sie trzymac teraz nie dla siebie ,dla Twojej dziewczynki - nie pokazuj jej ,ze cos jest nie tak.Psiaki to czują .[/QUOTE] też o tym pisałam !! My mieliśmy przeżuty do 2 listwy a płuca i wyniki były ok silne sa dziewczyny ... będzie dobrze :multi: -
dzasta gdzie tam zaglądam do galerii i słabo poważny staffik tam mieszka :)
-
tez mam taka :p nawet dwie :razz: dobra dobra zamiast mnie docenić (kobieta w ciąży sie namęczyła) to "mi sie nie chciało" ;) lepiej zobaczcie Rudolfine na szczeniakach i pokłamcie ze urocza jest :)
-
ale lala :) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2132/sukaxq8.jpg[/IMG][/URL] co do rządzenia ... kto tu jest terierem typu bull ... ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/2461/kremfv8.jpg[/IMG][/URL] ale czasem potrafię :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7546/dep2xc3.jpg[/IMG][/URL]
-
nie mogłam sie powstrzymać dla mnie ta fota jest super kadr sie nie udał, ale troszku 5 min go przesunęłam odrobinę i nadałam ostrości - fotka bomba!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5926/nutaijadzja013yt7.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Pociesze Cie uczciwie Lilith miała jedne z najzłośliwszych guzów i go pokonała !!! psy sa naprawdę silnymi stworzonkami szybko wykryliście to najważnijesze :multi: ale razem z listwą zrobicie sterylke tak inaczej to nie ma sensu ... proszę nie daj sie namówić na [U]nie usuwanie[/U] całej listwy naprawdę radziłam sie wielu wetów [U]usuwaj wszystko[/U] zobacz jak łączą sie sutki po co sukę narażać na dalsze operacje!! będzie dobrze a jeśli płuca są zaatakowane moim zdaniem i moich wetów nie daj już suki ciąć ... ale jeśli coś sie dzieje bardzo złego w krwi też wyjdzie ... -
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
dokładnie sa momenty że myślisz matko ale dziura co my z tym zrobimy a tu po tygodniu pies jak nowy :) gadaj to dobrze robi człowiekowi :razz: -
ależ słodziak :loveu: i jaki model sie zapowiada :multi: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8213/21016dq2.jpg[/IMG]
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
[QUOTE]Wtedy miałam bardzo duzo rozterek czy zrobiłam dobrze ,bo sunke moją naraziłam na taki bol.....ale teraz wiem ,ze dałam jej tym sznanse na zycie .[/QUOTE] gdybym miała probować jeszcze raz tez bym próbowała ... :-( -
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
tnij cała listwę ... zerknij ... [url]http://www.vetserwis.pl/ntw_gruczolu_pies.html[/url] znam ten ból o Lilith bardziej niż o siebie dbaliśmy .... nie martw co sie rozejdzie to i zjedzie :) to jest jak teraz patrzę najmniejszy problem tzw przeciekający pies - czarny humor ale tak trzeba prawda resuruss :razz: -
super panienka :) [CENTER][IMG]http://dag.dagmonia.com/dogo/linda_okno2.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
nie to nie jest tak inwazyjne rana sie pokrywa ... moja suczka była pięknie zszyta ślad to kreseczka od paszki do paszki :) badanie histo po operacji to podstawa :cool3: prawda im szybciej wytniesz i wykryjesz większe szanse nam sie prawie udało ... ale to juz inna historia nie martw sie i nie denerwuj a przynajmniej stara pies jest duzo spokojniejszy przy spokojnym właścicielu :) trzymam kciuki !!!
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
dużo podkładów my mieliśmy ręczniki, prześcieradła oraz ręczniki papierowe najczęściej z rany sie sączy krew nie od razu (u nas i w wątku czytałam ze w 2 dobie jak pies sie "rozchadza") do przemywania Rivanol polecam także pastę szczególnie jak są problemy z jedzonkiem ładnie wzmacnia psa ... [url]http://animalia.pl/produkt.php?id=3180[/url] nasza sucz nie nosiął ani kaftana ani kołnierza ale byłam cały czas z nią ... za bardzo także rana sie nie interesowała ... ver naprawdę przeczytaj ten topic (a raczej 2 w jednym) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46572[/url] życzę aby wszystko obyło sie bez komplikacji -
[QUOTE]Tigra je zabiera jak ktos wchodzi do domu i biega z nim po mieszkaniu i nie chce oddac hehehe[/QUOTE] Rudolfina bierze buta gościa i tez z nim paraduje :p
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/d8195f6e8b6cef7e.jpg[/IMG][/URL] piekna jak zawsze ja tez rzadko bywam, ale też z innej przyczyny .... Domino jednak myślę, że juz nigdy nie będzie tak samo ...
-
zazdroszczę tej świni Rudolfina jest uczulona na wieprza i na zabawki w całości ostatnia marchewka wytrzymała 2h :diabloti: ona zresztą wszystko by żuła ... Lilith uwielbiała te "góralskie" kapcie :evil_lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/2/7197a078337531d0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
sliczny pojazd :) a Wy jaie maciupkie przy nim :) ale równie śliczne :) [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7839/img0193ju8.jpg[/IMG]
-
z opóźnieniem ale Alu wiesz dlaczego ostatnio :( ale bardzo szczerze i z podwójnego serducha wszystkiego naj :multi: :cunao: potańcowałabym z Wami :)
- 78403 replies
-
faktycznie jak śmiałam idealne :) [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7251/spi14ov0.jpg[/IMG]
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
Patka replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
jak miło na Was popatrzeć :) [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2438/wys089yg7.jpg[/IMG] -
czasem nie wiadomo co gorsze dla mnie alergia najgorsza bo jak jakiś mały gnojek w sierści to wiesz na czym stoisz najważniejsze ze sie goi :multi: Rudolfina tez sie czochra wiemy ze to pylki trzeba ja w hexodermie kąpusiać nie znosi stania ...
-
ALU SLICZNY gołąbek :cool3: fajnie ze pan go odratuje :) Moi rodzice raz pozwolił na balkonie wychować mlode zasrały im calusieńki balkon ale fajnie bylo podglądać jak sie rozwijają ...
- 78403 replies