-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
no własnie na tą 5 + czekałam :cool3:
-
e ja nawet teraz :razz:
-
Kasia no wiesz wychodzi coś za korzystnie - piesinka gratis ;) ale zaczynam offować ;) Asztir, bo ja wiem nie zawsze chyba ...
-
mnie sie rzucił siusiak na twarz :evil_lol: potem 5 ;) (coś ta piątka ostatnio wszystkim sprzyja) ale słodziak :) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1175/sliczniestoui10km4.jpg[/IMG][/URL]
-
kasia124, a ja nie ... takim psóm z wada uleczalną też trzeba dac szansę i ludziom z mniejsza kasą też ... zapłaciłam za moja sukę poprzednią, dużo mniej ze względu na wadę kończyn i przepuklinę okazało się, że wyrosła piękna i do tego niesłychanie inteligentna sucz, a jej poprzedni pan długo rozpaczał ze suki z takim charakterem nie można rozmnożyć i cieszył sie ze ktoś dął jej cudowny dom! z drugiej strony i tak musiałam czekać i odkładać kasę wtedy asty były bardzooo drogie nawet te felerne ;)
-
ale kawął (dosłownie) pięknego chłopaka :loveu: [CENTER][IMG]http://www.staffik.pl/images/puppies/Val/14.0509.jpg[/IMG] [LEFT]Rudolfina nieletnia, a juz wzdycha ;) [/LEFT] [/CENTER]
-
kasia124 idiotyczne jak potem ktoś nieodpowiedzialnie nie moze leczyć psa bo nie przewidział kosztów ... ale kto tu się kłóci?? Czarne Gwiazdy masz racje ale ja czasem wole napisać dobitnie ... no to odkładaj te utargowane 200 i kupuj wymarzonego psa ...
-
Kasiu a ile za sam kolor :evil_lol:
-
wielkie gratulacje tak oglądam foty i super teren wystawowy taki piknikowo - leśny :)
-
akzzi idź do swojej grupy i tam pytaj napewno dostaniesz mase porzytecznych rad ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=39[/url]
-
piękna ta Wasza blondyna :razz: [IMG]http://images6.fotosik.pl/9/9f9f9de28e512f2cmed.jpg[/IMG] Gratuluję Piotrze uroczego Rudaska i ucałowania od 1/2 familii nasza Rudolfina ma tatkę Buldożera :cool3: tego samego co Zośka :)
-
Martynko e tam panikara bardzo dobre podejście trzeba się "rozglądać" poznawać rasę i tak jak pisze Kasia często też ceny ;) Tylko uważaj bo koloraski idą jak świeże bułeczki i z tego co widziałam często juz od urodzenia mają np we Frasimo rezerwacje :) piotraz gratuluję :cool3:
-
Wyżlica miaął wybitne szczęście :0 ale może jakieś łaciarki się urodzą niedługo trzeba obserować .. Honda z Rosji ma koloraski ze znaczeniami [url]http://www.staffbull.rusdogs.com/en/new_en.php[/url] [url]http://www.fransimo.cz/en/sbt-current-litter.htm[/url] ale nie łaciatki, zajrzyj też do galerii szczylków :cool3:
-
Alojzyna wielkie gratulacje piękna 5 na 5+ Judit boskie dzieciaki :cool3:
-
całusy myślowe dla słodziaka
-
skądś znam ten błysk w oku długo to różowe tego nie przetrwa :evil_lol: te mieśnie ... [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/3792b0b3040f0e13.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
odkładaj miesięczny koszt pełny utrzymania psa to ok 200 zł co miesiąc odłóż 200 i już po pół roku masz cała sumkę na psa ... a i tak nadal będziesz musiała tyle wydawać ...
-
Ala a może tak Ozzy chce brata :razz: Piękna gwiazda [CENTER][IMG]http://www.staffik.pl/images/dragon/niebo1.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Zabajka wskocz tez na molosy tam sporo ludzi szuka i może napisz na priva mam nadzieję, że ten wątek jest przez innych nieco zaniedbany ... moja sucz jest już w psim niebie i na razie/na zawsze tfu tfu nie potrzebujemy
-
Alojzyna :multi: trzymam kciuki
-
ja też gratuluję jest czego duma musi rozpierać i powinna wręcz :multi: z przyjemnością sie patrzy na takie psiaki :cool3:
-
strasznie sie Ciesze i zazdroszczę :multi: i mam nadzieje że Wam sie spodoba mnie atmosfera wiochy pasuje bardziej niz kurortu :razz:
-
PANGEA tak z ciekawości nie mam doświadczenia dlaczego tak szybko odstawiasz malce? moja staffinka jeszcze w 10 i później tygodniku przytulała sie do cyca .. maluchy same wybierają gotowe żarełko??