Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Siem witam :p Przebrnelam przez sterte zdjec:loveu: i gadan :diabloti:
  2. Wow, jaki bolid :razz: widze swiatelko w tunelu, widze swiatelko w tunelu [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.141.jpg[/url] :Help_2:
  3. Buhahah, no nie moge :lol: Wygaldaja jak ojciec z synem :lol: [url]http://img479.imageshack.us/img479/9862/dscf5244hc7.jpg[/url]
  4. Te "stateczki" sa piekne! W Tv je pokazywali, cos niesamowitego! A foty z Ida rewelka :cool2:
  5. Aaaaaaaa :mdleje: wspaniale [url]http://images29.fotosik.pl/48/c39d1e3285956010.jpg[/url] i to [url]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal/michal345.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Gratuluje :multi: To kiedy rozwiazanie?
  7. Ach, pamietam Latka w dziecinstwa ;) Alez wyrosl :o :))))))))) Koma, nie ziewaj bo to zarazliwe :scream_3: hahaah
  8. Jestem :p Odpuscilam sobie dogo po tym jak zaczelo szwankowac (doprowadzalo mnie do bialej goraczki :angryy::motz: arghhhhhhhhhhh)ale widze juz juz smiga i to dosc dobrze :razz: I wiecie co, zlee jest ze mna bo odzwyczailam sie od dogo :scared: [quote]Pewnie tez do mnie[/quote] Oczywiście!! :))))) Troszke spiącej-podglądającej małej czarnej ;) [img]http://img262.imageshack.us/img262/2459/dscf4606rc6.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/3783/dscf4607gh0.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/9539/dscf4841wo3.jpg[/img] [img]http://img262.imageshack.us/img262/7719/dscf4845ne7.jpg[/img]
  9. :klacz::klacz:
  10. :loveu::loveu: male cardi sa taaaaakieee rozkoszne :loveu::loveu:
  11. Byl bardzo dzielny :p Czas na podnoszenie ciezarow :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/44/fed6a222e1810cb6.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/44/5c883688991e9dc6.jpg[/img] A tu znowu trza skakac jak z kwiatka na kwiatek... [img]http://images29.fotosik.pl/44/3dd20f990aeeb334.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/44/5fcae83465539f07.jpg[/img] Wracamy do domu. Ta chmura byla nad nami :roll: I to przez nia musielismy zawrocic :mad: [img]http://images24.fotosik.pl/44/87f7554df77c4b62.jpg[/img] Poszla na Tarchomin :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/44/895a972159a48660.jpg[/url] [size=1]kunic[/size]
  12. :multi: Gratuluje :klacz: Ale jej pilnuje:) Pozdrawiamy.
  13. Gratuluje makra! :thumbs: Wodny zaprzeg :evil_lol: [url]http://img219.imageshack.us/img219/2430/tnimg4612qr5.jpg[/url] Jak juz pisalam, identyfikatorek jest rewelacyjny :loveu:
  14. Wiiitaj :bigok: Fajnie zes jest:p
  15. Faaajnee te na sianie/slomie, nie wiem jak to nazwac :lol::eviltong::oops:
  16. Ha kcem taki pokoik z widokiem na morze :loveu:
  17. :o o kutwa :lol::lol: [url]http://images30.fotosik.pl/45/fc5fea4fabc7a456.jpg[/url] :cool2:
  18. [quote name='psiulka']:roflt: CO TO? :loveu:[/quote] Nie wiem. Figi sie zapytaj :diabloti::diabloti::diabloti: Nie moglam obejrzec tych filmow do konca, sa straszne :placz:
  19. Łaaaa, super [url]http://images26.fotosik.pl/43/14e73ac147e5e234.jpg[/url] :cool3: Ja sie nie pisze :eviltong:
  20. [quote]świnki mi się rozmnożyły i mam 21sztuk[/quote] :mdleje: :errrr: a ile jest malych? I z kogo sie zrodzily? :lol:
  21. :lying:no ladne rzeczy! :obrazic::obrazic: :placz:
×
×
  • Create New...