-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Fajny ten kwiatek :lol::lol:
-
Achhh, cudna sesja z uchem! Nie ma litosci [url]http://images30.fotosik.pl/39/f491e274a3c2aeac.jpg[/url] :diabloti:
-
piekne zdjecie [url]http://img505.imageshack.us/img505/913/p6155064zpw1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
No i jak?? No i JAK?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Buhahhaha, wariatki :roflt::roflt: :loveu: [quote name='paula_z']A ja myślałam, ze niuf ;) :evil_lol:[/QUOTE] No i sie wydalo, klamstwo ma krotkie nogi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Super tata-niuf! Masz jeszcze jakies foty z wystawy? -
A co on tam wyniuchal? [url]http://images29.fotosik.pl/35/6b81d81c24abef29.jpg[/url] :lol: Atosek jest the best!:iloveyou:
-
Z "kwiatka" na "kwiatek" :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/41/7642fe99f7b90655.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/41/8bf82c87fe16a9d1.jpg[/img] Imponujace ptaszyska! [img]http://images26.fotosik.pl/41/06f7dd5943674abb.jpg[/img] Jeszcze towarzysze flamingow [img]http://images24.fotosik.pl/41/c6711f69491acade.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/41/927849d1c2b0b020.jpg[/url] [img]http://images30.fotosik.pl/41/bd23e8b5585a26ab.jpg[/img] [url]http://images28.fotosik.pl/41/ddd5347309b16956.jpg[/url] [url=http://media.putfile.com/Papugi]Wrzeszczace papugi[/url] Koniec wycieczki po Warszawskim ZOO :p [img]http://emoty.blox.pl/resource/aparat.gif[/img]
-
[img]http://images23.fotosik.pl/41/4ad3cd7953c5f28f.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/41/5118ade2394cb8d7.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/41/aca07f6eaf7048db.jpg[/img] Jeeeesttt :multi::multi: Wlasnie o to mi chodzilo :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/41/27ba7b71631b707c.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/41/08ae319546e6ce43.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/41/38f7c7d474a3b998.jpg[/url]
-
O, o, o, prawie sie udalo... [img]http://images26.fotosik.pl/41/357c934e31e2ab64.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/41/80f35c3ca2d3a4a2.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/c040e1b85a0088a5.jpg[/img] prawie, prawie...:lol: [img]http://images27.fotosik.pl/41/fc957581f2300a73.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/41/baa0da6962b26398.jpg[/img]
-
Jedni odpoczywali... [img]http://images25.fotosik.pl/41/8be426b1c8052927.jpg[/img] ...a inni dbali o swoj wyglad... [img]http://images24.fotosik.pl/41/0af673afd0055e95.jpg[/img] [url]http://images24.fotosik.pl/41/69b99d5103bbdc14.jpg[/url] Ale wracajac do kondorow... [img]http://images25.fotosik.pl/41/714a182fcde16475.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/b2b16c49aec76ba9.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/f6fe4a0deb3c7f8f.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/41/b06300810ccfba35.jpg[/url]
-
[img]http://images27.fotosik.pl/41/dc49ff6ccace3091.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/41/f55fb346cf739740.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/c71d73e7dfc0af8a.jpg[/img] Troszke mi sie zeszlo przy tych kondorach...Chcialam cos osiagnac i poniekad mi sie to udalo :multi: Ale to "cos" bedzie na dalszych fotach :razz: [img]http://images29.fotosik.pl/41/04525a45a02f0579.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/41/c826ab090d939eac.jpg[/img]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/41/7718c1cf30bc2eff.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/9df47532b21e2174.jpg[/img] [url]http://images25.fotosik.pl/41/60cc6ff0a35e7fe0.jpg[/url] [img]http://images24.fotosik.pl/41/493626c49e661f81.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/41/4c21b58a5de66cdf.jpg[/img] Patrzcie co oni tam maja...lustro :lol: 8) [img]http://images23.fotosik.pl/41/d03c7945bb0fb913.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/41/1b0187a1e03252a0.jpg[/url]
-
To byla chyba parka...caly czas byli razem :p [img]http://images26.fotosik.pl/41/e1a945b9e74e778a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/41/486eff00c8a350c7.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/41/0c6b5b95588273d1.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/41/7c0d0129e3718c8d.jpg[/img] A teraz troche rozu :diabloti: [img]http://images29.fotosik.pl/41/fe99ace56dfb343d.jpg[/img]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/41/91b36b5d5382cb4b.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/41/6eb9348d0d51cc77.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Misiek]FILM[/url] Foki [url=http://media.putfile.com/Foczki]FILM[/url] To jest chyba najbardziej obrzydliwy ptak jaki zyje na Ziemi :lol: Marabut. Mieszka sobie z Zurawiami. [img]http://images24.fotosik.pl/41/4c22431b0dc30372.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/41/204e395af0aa0191.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/c65f7ec0f7d75062.jpg[/img]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/41/bd92959bc92bdf24.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/41/731e43293c60d622.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/41/261299c784e625e4.jpg[/url] [img]http://images28.fotosik.pl/41/4e308c5ebb7fad54.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/41/6f8de07ec127015d.jpg[/img] Sztuczny tlok :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/41/7e935b1dda8139d9.jpg[/img] Nie wiem co to ale byl fajny :lol: [img]http://images26.fotosik.pl/41/5a015551fbf71972.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/41/3effbca6cc4b323d.jpg[/img] [url]http://images28.fotosik.pl/41/c5ed9fa3cd36f466.jpg[/url] Ten gibon mnie wkurzyl :angryy: Krecil sie jak...wrr. Sprobowalam go nakrecic...a gdzie tam...nawet na filmie skacze jak opetany i nic nie widac :shake: Moze na jakichs prochach jechal :lol: ;)) [img]http://images26.fotosik.pl/41/45ea33a56d91e2b1.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/41/36cc13dc69f8cc1d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/41/7bed0fd42d8122b7.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/41/96749ac30904a05d.jpg[/img]
-
[img]http://images28.fotosik.pl/41/5ac6245d3b8feba1.jpg[/img] Maly zubrzyk :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/41/2dd64518a8a1e598.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/41/98f66c5f734f480e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/41/8193631e90e0ad2a.jpg[/img] Im tez by sie przydaly wieksze woliery... [img]http://images29.fotosik.pl/41/7c5c2c5856e62ea4.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/41/76ec4391bf2c7f76.jpg[/url]
-
[quote]A Twoje zachowanie, to jak u prawdziwego fotografa! Wyczekania, oczekiwania i.... pstryk! Jest!!![/quote] :lol:8) Pinczerka, to sa psowate. Zdjec mam....jeszcze "troche" :evil_lol: Koma, bym im zrobila wiecej zdjec ale warunki byly utrudnione :roll: Nie dosc ze kraty to jeszcze na kratach byla zalozona siatka...Zreszta widac na focie. Tak kombinowalam z tym zdjeciem [url]http://images26.fotosik.pl/40/62354ecd8cb65f68.jpg[/url] ze szkoda gadac ;) Poszlam raz jeszcze to tego tygrysa co sie schowal na polce...troche poczekalam... [img]http://images27.fotosik.pl/41/49ee8e4f870a7d9a.jpg[/img] ...i udalo mi sie zlapac go na ... [img]http://images27.fotosik.pl/41/c121febbe6c3c663.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Antylopy Bongo [img]http://images30.fotosik.pl/41/02db77ccb9cd8c22.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/41/97c43344268242fd.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/41/c1b3ed015edd416c.jpg[/img]
-
:multi: Fajnie ze juz jestes :lol: Bedzie co ogladac :razz:
-
Witamy. Kiedy sie doczekamy fot z Pól?
-
:lol: Jakie mu sie zmarchy na czole zrobily [url]http://img165.imageshack.us/img165/9330/15880287om7.jpg[/url] :lol:
- 78403 replies
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
anetta replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Czesc. [url]http://img524.imageshack.us/img524/6920/harnas41tu3.jpg[/url] czuje suczke w powietrzu :razz: [quote]No, podobno na wsi, żeby psy nie goniły za ogonem, to im się je obcina[/quote] :hmmmm: :stupid::flaming:sadyzm -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']buhaahhahahhahhhhahaahahahhaha:evil_lol: jak smiesz do mnie strzelac:eviltong:[/QUOTE] :diabloti::diabloti: [quote]i to juz koniec działkowych fotek... było ich aż 91[/quote] Jakos tego nie odczulam :cool1: Hej! -
:lol::lol::lol:lenie Fajna ta pila:lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No, a to by Johnny wyladowal w koszu :placz: Uratowalam go :multi: