Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Genialne :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/45/434cba90e2e89ad7.jpg[/url] i to rowniez [url]http://images24.fotosik.pl/45/043843433b6ae9a5.jpg[/url] :lol: [quote]Zdarzyło się już, że mamusia musiała na siłę zabierać płaczące dziecko, które jeszcze chciało na pieska popatrzeć[/quote] Oooooooooo :lol:
  2. Gonia, tak! :lol: sie rozumie :evil_lol: Doberek AlKil :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/44/9eff5e49c9883de9.jpg[/img] Masajek prezentuje sciezke zdrowia :biggrina::lol: Najpierw trzeba utrzymac rownowage.. [img]http://images30.fotosik.pl/44/2ccdb4cd8e3b3ac3.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/44/96c01c19170c3bac.jpg[/img] Pozniej skaczac po malych pniaczkach rowniez trzeba utrzymac rownowage :lol: A to nie lada wyczyn!! [img]http://images29.fotosik.pl/44/14d791987252da9b.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/44/2a675a5ef653f5e3.jpg[/img]
  3. Wrzucaj wieeeeceej :multi: Dawno Cię tu nie było.
  4. [url]http://img186.imageshack.us/img186/3668/resizeofimg6351aya2.jpg[/url] a jaki pysio ma rozesmiany :)))))))))) Witaj.
  5. :mdleje: liczysz te jajca czy co?! Nie wiedzialam ze masz Pania Patyczakowata :eviltong: Czyms ja karmisz?
  6. No wlasnie, a duzy me szew? [quote]Póki co nie usiłuje go zdejmować.[/quote] Grzeczny kotecek :)
  7. Oooo, pchelka widze [url]http://img466.imageshack.us/img466/992/73718915vj7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  8. [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0048-2.jpg[/url] :evil_lol: spoko, ja tez bym pewnie tak wjechala :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Albo jeszcze gorzej, w tuje hahaha (bo to chyba tuja?) Przez ten rajd to wypoczac mogliscie :evil_lol::evil_lol: Posluchac ptakow spiew... :evil_lol: Tak na marginesie. Zastanawiałaś się jak tam będzie zimą?
  9. [quote name='Maga100'][B]no co ty, Luby jej wtedy nie rozpozna :evil_lol: :evil_lol: [/B][/QUOTE] Nooo, moze i masz racje :hmmmm: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jakos nie chce mi sie wierzyc ze Waszka bedzie tu zagladac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Watpie zeby miala tyyyle czasu :evil_lol: :cool1:
  10. Wchodze i co widze... nowe suczudelko :loveu: i jakie piekne :loveu: Ale miala szczescie wtrafiajac na Twojego tate! :)))))
  11. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-07-2723-42-56_0110.jpg[/url] w tej morde to zakochac sie mozna :loveu: Ale one byly szczesliwe podczas kapieli :evil_lol:
  12. :lol::lol:fajne papucie :lol: A co tam jest na Wrzucie? Nie mam dzwieku w kompie :diabloti::placz::placz::sadCyber:
  13. Ja tez ogladam :p Piesek rozkoszny, jak kazdy szczeniaczek jamnika :loveu::loveu::loveu: Te minki to ja juz znam :evil_lol:
  14. BUhahha, no jak to kto? Ty :roflt::roflt::roflt: Nie wypada odmawiac kobiecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Powiedz babci ze ladna :p
  15. Na zielonej trawce wyglada zjawiskowo :loveu::loveu:
  16. [quote]1. sugerujesz że mieszkam w piekle??? 2. nie udało mi się bo coś szybko konto mi się wyzerowało[/quote] 1. Kto Cie tam wie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: 2. A to PECH!:evil_lol: I co? bedziesz bez makijazu, bez kosmetykow?! Jak sobie dasz tam rade?! :evil_lol: Kiedy wyjazd i przyjazd? :razz:
  17. :mdleje: Ja tez nadrobilam zaleglosci...i padam na ryjek :mdleje: Ciekawa czapeczke mial na sobie :evil_lol:
  18. [quote]Anetta to w piekle chleby pieką???[/quote] Na to wyglada ze tak :o :evil_lol: Cos dlugo kupujesz te kosmetyki :evil_lol: Chyba cala drogerie wykupilas :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Oooooo :( Jakei nieszczescie :placz: :glaszcze: Ale spojrz na to z innej strony, za tydzien czy dwa bedzie szalec jak zwykle.
  20. Nieee, bo jest niewystawowy :p Ma krzywe lapki :loveu: :lol:
  21. No wlasnie, ja nie wiem co tu sie znowu dzieje z tym dogo :mad:
  22. Zauwazylam ze jedno Szpilowe ucho prawie caly czas jest w gorze :lol: Ale syrenka z niej :multi::lol:
  23. Mati, "z". Pinczerka, baaardzo im zazdroszcze :oops: zwlaszcza ze maja prawie las pod nosem :oops: A co to kota, jakis malo zsocjalizowany byl :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/42/dc01d241fff51d0d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/42/3ad09b2fb40426f9.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/42/b8ccc7f48cf25f48.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/42/dd790382c1ca42ca.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/42/0c7bf12b26c18c53.jpg[/img] szkoda ze poruszone bleeee
  24. [quote]Wiesz co... Bylas jakies 200km od Rzeszowa i nie zajrzałaś do AZULKOWEJ![/quote] Nie bylam sama i nie bylo czasu na odwiedziny ;))))
×
×
  • Create New...