-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Genialne :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/45/434cba90e2e89ad7.jpg[/url] i to rowniez [url]http://images24.fotosik.pl/45/043843433b6ae9a5.jpg[/url] :lol: [quote]Zdarzyło się już, że mamusia musiała na siłę zabierać płaczące dziecko, które jeszcze chciało na pieska popatrzeć[/quote] Oooooooooo :lol:
-
Gonia, tak! :lol: sie rozumie :evil_lol: Doberek AlKil :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/44/9eff5e49c9883de9.jpg[/img] Masajek prezentuje sciezke zdrowia :biggrina::lol: Najpierw trzeba utrzymac rownowage.. [img]http://images30.fotosik.pl/44/2ccdb4cd8e3b3ac3.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/44/96c01c19170c3bac.jpg[/img] Pozniej skaczac po malych pniaczkach rowniez trzeba utrzymac rownowage :lol: A to nie lada wyczyn!! [img]http://images29.fotosik.pl/44/14d791987252da9b.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/44/2a675a5ef653f5e3.jpg[/img]
-
Wrzucaj wieeeeceej :multi: Dawno Cię tu nie było.
-
[url]http://img186.imageshack.us/img186/3668/resizeofimg6351aya2.jpg[/url] a jaki pysio ma rozesmiany :)))))))))) Witaj.
-
Przyszlam z :kaffee_2: dla was :razz: [size=1]Dla Harleyka ['][/size]
- 78403 replies
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:mdleje: liczysz te jajca czy co?! Nie wiedzialam ze masz Pania Patyczakowata :eviltong: Czyms ja karmisz? -
No wlasnie, a duzy me szew? [quote]Póki co nie usiłuje go zdejmować.[/quote] Grzeczny kotecek :)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Oooo, pchelka widze [url]http://img466.imageshack.us/img466/992/73718915vj7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
[url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0048-2.jpg[/url] :evil_lol: spoko, ja tez bym pewnie tak wjechala :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Albo jeszcze gorzej, w tuje hahaha (bo to chyba tuja?) Przez ten rajd to wypoczac mogliscie :evil_lol::evil_lol: Posluchac ptakow spiew... :evil_lol: Tak na marginesie. Zastanawiałaś się jak tam będzie zimą?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]no co ty, Luby jej wtedy nie rozpozna :evil_lol: :evil_lol: [/B][/QUOTE] Nooo, moze i masz racje :hmmmm: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jakos nie chce mi sie wierzyc ze Waszka bedzie tu zagladac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Watpie zeby miala tyyyle czasu :evil_lol: :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Wchodze i co widze... nowe suczudelko :loveu: i jakie piekne :loveu: Ale miala szczescie wtrafiajac na Twojego tate! :))))) -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-07-2723-42-56_0110.jpg[/url] w tej morde to zakochac sie mozna :loveu: Ale one byly szczesliwe podczas kapieli :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:lol::lol:fajne papucie :lol: A co tam jest na Wrzucie? Nie mam dzwieku w kompie :diabloti::placz::placz::sadCyber: -
Ja tez ogladam :p Piesek rozkoszny, jak kazdy szczeniaczek jamnika :loveu::loveu::loveu: Te minki to ja juz znam :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
BUhahha, no jak to kto? Ty :roflt::roflt::roflt: Nie wypada odmawiac kobiecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Powiedz babci ze ladna :p -
Na zielonej trawce wyglada zjawiskowo :loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]1. sugerujesz że mieszkam w piekle??? 2. nie udało mi się bo coś szybko konto mi się wyzerowało[/quote] 1. Kto Cie tam wie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: 2. A to PECH!:evil_lol: I co? bedziesz bez makijazu, bez kosmetykow?! Jak sobie dasz tam rade?! :evil_lol: Kiedy wyjazd i przyjazd? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:mdleje: Ja tez nadrobilam zaleglosci...i padam na ryjek :mdleje: Ciekawa czapeczke mial na sobie :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]Anetta to w piekle chleby pieką???[/quote] Na to wyglada ze tak :o :evil_lol: Cos dlugo kupujesz te kosmetyki :evil_lol: Chyba cala drogerie wykupilas :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oooooo :( Jakei nieszczescie :placz: :glaszcze: Ale spojrz na to z innej strony, za tydzien czy dwa bedzie szalec jak zwykle.
-
Nieee, bo jest niewystawowy :p Ma krzywe lapki :loveu: :lol:
-
No wlasnie, ja nie wiem co tu sie znowu dzieje z tym dogo :mad:
-
Zauwazylam ze jedno Szpilowe ucho prawie caly czas jest w gorze :lol: Ale syrenka z niej :multi::lol:
-
Mati, "z". Pinczerka, baaardzo im zazdroszcze :oops: zwlaszcza ze maja prawie las pod nosem :oops: A co to kota, jakis malo zsocjalizowany byl :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/42/dc01d241fff51d0d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/42/3ad09b2fb40426f9.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/42/b8ccc7f48cf25f48.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/42/dd790382c1ca42ca.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/42/0c7bf12b26c18c53.jpg[/img] szkoda ze poruszone bleeee
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Wiesz co... Bylas jakies 200km od Rzeszowa i nie zajrzałaś do AZULKOWEJ![/quote] Nie bylam sama i nie bylo czasu na odwiedziny ;))))