-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Tam boksery wyrastaja jak grzyby po deszczu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
-
To jest ostre! http://www.mfoto.pl/uploads/1447/dsc_1710_454ac.jpg :thumbs: Z kociakiem boskie:loveu: A ciekawe czemu akurat tego nie goni...?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images28.fotosik.pl/43/c1c1d96c0ed21668med.jpg[/url] przelicznie wyszedl puci puci :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Iiiiii :multi: super!
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Grosio jest moim ulubiencem :loveu: -
[quote name='Asiaczek']"Ja - Olbrzym" = dobre!!!:lol: Pzdr.[/QUOTE] zgadzam sie :p
-
O ranyyy, wspaniale tam!! :loveu::loveu: Poczulam ten klimacik :loveu::loveu::loveu: W takim miejscu sie zareczyc, aaaaa :loveu::loveu: bosko :loveu::loveu::loveu: Ale romantycznie mmmmmmmmmmmm :loveu::loveu: GRAAATTUULUUUJEEE :loveu::loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Osz Ty, kuchnia PO jest najciekawsza :diabloti: A co do beardedow, to tez sa moja miloscia :loveu: GLUT [url]http://img255.imageshack.us/img255/2345/dsc0399xj3.jpg[/url] :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety :placz: Aaaaaaaa, no chyba ze tak :cool1: Bo juz myslalam....;) -
Buhahhaa i jak sie rozpycha na dodatek!! :evil_lol:
-
Zgadzam sie z Ala...:razz: To jest jak z pocztoweczki [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/7-23-7.jpg[/url] :loveu:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ale łobuuuzyy!! -
Brawo Res, fajne foty :lol: A tutaj ktos za futro biednego Nugacika wzial :mad: [url]http://img107.imageshack.us/img107/2517/dsc00008bx5.jpg[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:mdleje: dzysiyssssss :mdleje: Wiecej, wiecej... fotek :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:o [url]http://img239.imageshack.us/img239/8349/222pd2.jpg[/url] buhahhaaaha jaki wsciekly -
Jaki samochod :o Ale sie poszczescilo jakiemus psiakowi :p
-
Buhahhahaha :roflt::roflt::roflt: Z poczatku nie wiedzialam co to jest :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Dzysssysss...To jest koniec swiata! :scared: PIEKNE!:loveu::loveu: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
[quote]A czo to na zdjęciu? [url]http://www.bc.kgb.pl/2/19.jpg[/url][/quote] Dymek? 8) Fajnie! czekam na film. A zdjecia bardzo ladne! Pajak obrzydliwy! bleeeeeee [img]http://emoty.blox.pl/resource/crazy.gif[/img] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Alleeee mialam uczte dla oczu :loveu: Super foty z nad wody i zachody (:hmmmm: :o :lol:) :loveu: Te na polu tez fajne! -
Wlasnie, ja poprosze kogos aby pokazal sie w bluzeczce :p
-
To jets fajne! te niebo [url]http://img248.imageshack.us/img248/3813/tnimg4362kd6.jpg[/url] Z jednej strony ciemne a z drugiej jasne :o
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Anetta to zdjęcie niech diabli wezmą, bo i tak zaraz Ci się dostanie[/quote] Beuehehehehe :diabloti::diabloti: [quote]Wiesz co mi przyszło do głowy? Jakby Anetka go na bazarek wrzucila to ja bym go nawet za 20 złotych kupiła - znaczy sie nie JD tylko jego zdjęcie i to takie boskie:loveu:[/quote] :o hahhaha..jest problem, w zyciu go nie oddam :oops: :eviltong: Ale pomysle o czyms innym 8) A jak by go zeskanowac? albo zrobic kolorowa odbitke? da sie tak? :niewiem::lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A po co go kapiesz? Ja kapie jak wymaga tego sytuacja :lol: A tak to nigdy.