-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']oooooo :loveu: chociaż jedna Fanka Grosia :loveu::loveu::loveu:[/quote] :p:p :loveu: Wlasnie, JAK upchalas ja w przedziale? :hmmmm: Czy kazalas ludziom podwijac nozki na siedzonka? :lol: -
Reakcja na Masaja :lol::lol::lol: [img]http://images30.fotosik.pl/42/dda14708bb18f48c.jpg[/img] Chcialabym mieszkac na tym osiedlu:loveu::loveu::loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/42/219194119bc332a9.jpg[/img] Czulabym sie jak na wczasach ;) [img]http://images27.fotosik.pl/42/a56a4d76392e9ff6.jpg[/img] Jestesmy w lesie! [img]http://images25.fotosik.pl/42/d3ba53dd5ca9b3a6.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/42/6b1d8fa773db84a1.jpg[/img]
-
Mati, yes :p [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE=1]Oficjalnie nie jest moj, a nieoficjalnie mieszka ze mna hahaahha[/COLOR][/SIZE] Gonia, te dwie foty na gorce spodobaly mi sie przez te kolorki nieba :loveu: Dopiero po zgraniu zdjec na kompa to dostrzeglam :lol: Podziwia samoloty z gory ;) [img]http://images29.fotosik.pl/42/4e4aedafc060cf58.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/42/7acb391207d6039b.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/42/8905015e3f9e9c22.jpg[/img] Tak sie zmeczyl ze az kopsnal sie na trawke :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/42/862b06c91930265e.jpg[/img] Po drodze spotkalismy kotecka, byly dwa, mniejszy zwial gdy mnie zobaczyl przy siatce. Przerwalam im w jedzeniu...czegos :diabloti::diabloti: [img]http://images26.fotosik.pl/42/09b2069c0a314bd3.jpg[/img]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hhahah nad tym metalowym tez sie zastanawialam, ale one byly drozsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Manka to ja znam! :lol::lol: A no nie ;) Chociaz patrzac na pogode to w te wakacje macie tam najladniejszy i najcieplejszy klimacik :p -
HALOOOO, Aneczka :cool3: Gdzies Ty?? :placz: Matko! [url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IVO_IREK/10%20czerwiec/Obraz051.jpg[/url] :o :eek2: buhahahhahaha To jego reakcja ma brak jajek! Ot co! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zawstydzil sie?? [url]http://images26.fotosik.pl/44/5447233f961deadc.jpg[/url] :razz: czy padl z nadmiaru jedzenia?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Uuuuu, wspolczuje i kataru i podwedzenia sie :roll: ;) Ciekawa macie pogode, oj ciekawa :lol: Ale nie martw sie, u nas jest podobnie :lol::lol: -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
anetta replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
http://img514.imageshack.us/img514/3353/dsc00107rw3.jpg piekne swinskie zdjecie :loveu::loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Śliczny, prawda? :loveu::loveu:[/QUOTE] :boom: Gonia, wiesz co, podoba mi sie Twoje okreslenie schroniskowych psiakow- pędzle :loveu::loveu::loveu: Ty masz owieczke :loveu: a ja mam [img]http://images24.fotosik.pl/15/b104ce79347fe0a2.jpg[/img] :loveu: ;) -
Zbiornik wody i slimak :o wow Precelek :loveu: Suuuper [url]http://images26.fotosik.pl/43/036d25be01b4909b.jpg[/url] :lol: jołłłł
-
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
anetta replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
I ja w koncu tu wtrafilam :roll::evil_lol: Gratuluje 3 miejsca, pieknie go przygotowalas :multi: Super puchar :o Cos mialam jeszcze powiedziec...ale chyba zapomnialam :roll: Maluszki takie duuze juz :loveu: Trzymam za domki, bo znalezc ich 9 to chyba nie lada wyczyn ;) -
O Leclerc na Bielanach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Merdajacy ogonek jest sweet :loveu::loveu::loveu: [quote]A w samochodzie to tam tylko siedzi na parkingach, jeździ na kolankach, a ostatnio odkryła miejscówke za fotelem[/quote] A juz mialam sie pytac czy ona tam stale siedzi podczas jazdy ;)
-
Bylam, widzialam :p
-
Stateczek ekstra! Za Pelcie :kciuki:
-
Witanko. Ciesze sie ze wycieczka po ZOO wam sie spodobala :) Nastepna wycieczka to spacerek do Lasku Bemowskiego ;) Nic specjalnego. Gdy bylismy juz w lesie zaczelo kropic a ze zaszlismy tam na piechote i do domu daleko to musielismy zawrocic...a i tak po drodze trza sie bylo pod przystankiem schowac... Idziemy [img]http://images24.fotosik.pl/42/6407f5aea8c7b615.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/42/280f8c1e1c067605.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/42/053bdc6f6f7450c4.jpg[/img] A po drodze samoloty... [img]http://images28.fotosik.pl/42/c2ec2fc7238836a5.jpg[/img] Jeszcze nie zaszlismy na miejsce a temu juz chcialo sie pic ;) [img]http://images23.fotosik.pl/42/3b3faccfb87e7d7b.jpg[/img]
-
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=m2OC5Z1Fii8&mode=related&search=[/url] Tam sa 3 filmy z tymi kurczakami :lol:
-
Duch im sie objawil na oknie :diabloti::diabloti:
-
Nooo, w koncu sa :multi: FAJNE! :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://www.aliencelebrities.com/aliens/jack_sparrow_alien.jpg[/url] :o :lying::mdleje: Psiulka, phi!! Toz to juz nieaktualne!! :eviltong: Starocie jakies dajesz :eviltong: -
Piekny pierscionek :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nie jestescie same...:roll::oops: Bo przeciez na wyjezdzie wszystko sie moze przydac :evil_lol: Poczulam si ejak w piekle [url]http://img444.imageshack.us/img444/2190/dsc0038aw5.jpg[/url]:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Piekna jest i robisz wspaniale foty :loveu::loveu::loveu: mmmmmmmmmmm
-
Buhahahahahahhaha [url]http://images23.fotosik.pl/37/ad72e92eae0865f3.jpg[/url] shar pei jak nic! :megagrin::megagrin: A co do trawy,....przynajmniej jest z niego jakis pozytek :evil_lol::evil_lol: Widzialas te filmy z pit bullem i kurczakami??? normalnie wypas :o :mdleje: :lying:cos niesamowitego :lol:
-
Piekne kwiatki! [url]http://img161.imageshack.us/img161/5472/dziaeczka013ei8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Moje zazwyczaj chadzaja sciezkami...czasami sie zdaza ze...:evil_lol::evil_lol: