Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Wzielas dywan zeby go wytrzepac i odswiezyc [url]http://img361.imageshack.us/img361/5434/dsc02079dz9.jpg[/url] :grins:
  2. Ginger jest piekny :iloveyou::iloveyou: Ciezke masz zycie z tym chlopakami :shake:
  3. [img]http://images30.fotosik.pl/62/ad8724992bd9adc4.jpg[/img] Gigant :o [img]http://images26.fotosik.pl/62/f0a783c2eba505eb.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/62/fb7640ea267d6a9a.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/62/85745faa86bcfa68.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/62/660f9eaf8e360dd1.jpg[/img]
  4. witanko z wieczora :lol: Ma-ja, no w stolycy to jest :p Ale prawde powiedziawszy to nudno mi sie tam zrobilo :evil_lol: Tak to wolalabym dotknac, usiasc na sterami...:roll: :p A tuuu, wszystko zastawione :watpliwy: Pojechalam tam z ciekawosci i ze byl wstep wolny :evil_lol::evil_lol: Byly jeszcze eksponaty w budynku ale... zakaz focenia :diabloti: A mialam chec porobic zdjecia ale na plecach czulam wzrok pilnujacych babeczek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::peace: Moze komuś bąbeczke na choineczke?? :siara: [img]http://images30.fotosik.pl/62/011184182f3516e7.jpg[/img] Te dziala byly ooogroomne. [img]http://images24.fotosik.pl/62/05c20c7afbe8e98b.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/dd58846a8f1aa409.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/a69aba7a7e28fd36.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/62/4588acca04fcebed.jpg[/img]
  5. anetta

    Bora i Tora ;-)

    :o ile litrow :o :cool3::roflt::roflt: Pieknie na tym jeziorze :loveu:
  6. Brawo, brawo :klacz::bigcool:
  7. [quote name='Vectra']Śpię sobie , ale przez sen czuję że coś śmierdzi ... Uchylam powieke , celem lokalizacji tegoż zapachu .... Niucham , no smród niesamowity , dodam że spałam przytulona do ściany :cool3: No myślę sobie któreś walneło mega smrodliwego tajniaka , bo z jednej strony spał Franek z drugiej Lalka , kawałek dalej Kano ... Tajniak no to powinien się ulotnić , przymykam powieke , próbuje spać dalej. Ale smród nie zanika , wali niemiłosiernie :angryy: Więc siadam na łóżku , rozglądam się po pokoju , lokalizując źródło tego aromatu. I w końcu głowę odwracam mocno w lewo i co widzę ? Na poduszce TZ wielkie śmierdzące gówno sobie leży :placz: :placz:[/QUOTE] :crazyeye: :lol: :crazyeye: :lol: :roll: hmm :lol: :evil_lol::shake: :evil_lol: :evil_lol:
  8. Noooo :multi: jestes :loveu::loveu:
  9. http://www.bc.kgb.pl/1/58.jpg jak sie robi takie foty? :cool1: Ja nie zgaduje bo jest ciezko tak ze zdjecia wywnioskowac :eviltong:
  10. No fajna fota :lol: [url]http://i16.tinypic.com/4lg23j5.jpg[/url] Gesiego, gesiego :evil_lol: :o jacy wszyscy pracowici :evil_lol:
  11. Myslalam ze tu charta ujrze :evil_lol: A tu zuuupeelnie cos innego :p Jaki ma radosny pyszczek :loveu:
  12. Ale Buck niezle fika :)))))))))))))) [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]wiem anetta ;) co roku u nas jest ten festiwal ;) bardzo blisko mnie ;) całe miasto należy do "dredowców" jak ja to mówie, ogólnie to bardzo róbię reagge :):loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] Ooo to jak blisko i lubisz, to moze sie tam wkrecisz :evil_lol::evil_lol:
  13. Ale ekstra spotkanko :multi: Lalek :o [url]http://img156.imageshack.us/img156/5169/obraz6863fd6.jpg[/url] :turn-l::turn-l: [url]http://img139.imageshack.us/img139/88/obraz6938lr6.jpg[/url] pieknie Idus wygladasz, pieknie :grins: Ta fota moglaby sie nadawac do tego tematu (podklejony) co jest na WoP ;)))))
  14. Witamy Goniaste :multi: [quote]A ja po prostu w programie zaznaczalam tło i robiłam na czarno - biało :p[/quote] Fajnie :roll: ja nie mam nic oprocz IrfanView :roll::ekmm:
  15. Ojj. Trzymam, trzymam!! :kciuki:
  16. Aaaa, masz je na photobuckecie, a mi wlasnie z tej strony zazwyczaj foty sie nie pojawiaja. Teraz tez nic nie widze. Wstaw je na ImageShacka ;)
  17. [quote]chodzi ci o to, że widać jej miłość do świata?[/quote] O to, to, dokladnie to :p :evil_lol::evil_lol:
  18. Jak lsni :razz: [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1487/tn_wla3-005_22092.jpg[/url] piekny swiniak :loveu: Ladny ma balejaz na glowie :lol: i ciekawe imie. Ale nie wiem nadal co zrobilas te biednej swince...?? :hmmmm:
  19. Wsciekla! [url]http://www.bc.kgb.pl/1/38.jpg[/url]
  20. [img]http://images26.fotosik.pl/61/4ec76a0bb49ac4d0.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/61/2886b6b9ebed35ba.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/ac2c49a3b8748754.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/a775364efe6aed15.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/62/a0f74edf5f04a1b7.jpg[/img]
  21. Hhahahaa, a przez ten stres wrzodow sie nabawi :evil_lol::evil_lol: Asher, witanko :multi: Z Kaja jako tako, nie chce jej sie z domu wychodzic. Musze ja sila wyciagac. Obserwuje te jej nogi i widze ze miesnie nie sa juz takie mocne :shake: Gdy wyciagam ja z wyrka to jest taka wiotka ze nie ma sily sie utrzymac na nogach. Ale z drugiej strony to kawal z niej zozly jest :lol: bo gdy przychodze z nia z dworu to bieeeeeggaaaaaa :o jak oszalala po calym mieszkaniu :o Musze to kiedys nagrac bo az nie mozna uwierzyc ze tak potrawi sie zmienic. Na dworzu ledwo co idzie, czlap, czlap a w domu sajgon :stupid: :evil_lol: Gonia, no te to akurat sa ladne :evil_lol: No dobra, to te z muzeum tez wstawie ;) [img]http://images25.fotosik.pl/61/ebbbe31e3c5ef6bb.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/61/be0b00c51a40e205.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/61/aad9a02581fda28a.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/62/00ded674d502e68d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/61/fd81286bb66be0be.jpg[/img]
  22. O kurcze, ale historia :roll: brrr
  23. Buhahha, no nieee, ta mina mowi wszystko [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/8-13-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: A mi dogo normalnie dziala :roll::hmmmm:
  24. Wow! No to gratki!! :multi: Szkoda ze zdjecie mi sie nie pokazuje...
×
×
  • Create New...