-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Wiewioreczke pewnie :diabloti: Super foty.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]anetto jaka Ula?[/quote] :boom: :lol: Slycny ten jamnior. -
[quote]Właśnie patrząc na ten filmik odniosłam wrażenie, że biegamy strasznie wolno...[/quote] :boom: No to czekam na reszte! :-D
-
[quote name='Guffi']Ta do której dałaś link Ci się podoba... A która jest taka inna, bo się nie połapalam?[/QUOTE] Guffi, caly czas pisalam o tej jednej :)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']O Boszzz :loveu: Anetko, ja tak samo jak Ty - Johnny D. w roli Kapitana Jack'a Sparrowa owww :loveu: :loveu: :loveu: Bosz nie znałam Cie z tej strony buahahaha :evil_lol: Kradziejka :evil_lol: Ale przyznam szczerze, ze chyba zrobilabym to samo! :loveu: Nie moglabym sie oprzeć, zeby sobie go nie wziasc ze soba :loveu: :loveu: :lol:[/QUOTE] Iii tam, od razu kradziejka :evil_lol: Gazetka i tak po paru tygodniach byl aby pewnie wyrzucona ;) No widzisz, hihihihi :) -
Asiaczek, niedziela juz, gdzie spacerek? :razz:
-
[img]http://images28.fotosik.pl/40/fc968251990821c8.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/40/3f9212cc4f5c547c.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/40/287cdc7281e68051.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/40/b6fd01127a2de22c.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/40/1963d85d03834e14.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/40/bc58866207f0c0e8.jpg[/url] Daaaj trooche [img]http://images27.fotosik.pl/40/0dcd19c904ca6c18.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/40/aa4f6dbc832f46f7.jpg[/url] [img]http://images23.fotosik.pl/40/13a955cf3b94706d.jpg[/img] Impreza byla przednia :evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/40/186e16145e0b3393.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/40/fe8686e6d4820793.jpg[/url]
-
Asiaczek, nie wiem co to bylo :lol: wyglada na baranka...a moze to koziolek...:hmmmm: Niech bedzie baranko-koziolek! :evil_lol: Nie planowalam tego zdjecia, na tym pniu byl jeszcze jeden, mniejszy i chcial chyba wskoczyc temu bialemu na plery ale spadl :evil_lol: Potem widzialam ze bialy kombinuje i bedzie chcial zejsc wiec poczekalam chwile a za moment tak fajne sobie zeskoczyl z pniaczka :loveu::loveu::loveu: [img]http://images30.fotosik.pl/40/9b2cdb3b6b931cdb.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/40/37ee540a235eb313.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/40/4b4c59cf6c86ee2b.jpg[/url] [img]http://images24.fotosik.pl/40/672b72cad3b1947d.jpg[/img] Jaki schowane w cieniu [img]http://images24.fotosik.pl/40/f214a6680e64c5f0.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/40/6fd8df9b668bcee2.jpg[/img]
-
Uwielbiam likaony! [img]http://images26.fotosik.pl/40/62354ecd8cb65f68.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/40/c7c0f0a67f683234.jpg[/img] Tak sie schowal ze trudno go bylo dostrzec:evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/40/10b01be0114442b8.jpg[/img] Jego sasiad [img]http://images23.fotosik.pl/40/ac9ff305353acc6e.jpg[/img] Eeee...:roll::hmmmm::turn-l::krolik: [img]http://images24.fotosik.pl/40/b777e0f853713a16.jpg[/img]
-
Hmmm :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/40/d7b0611849f23b23.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/40/d88a51be8fbca2df.jpg[/url] [img]http://images26.fotosik.pl/40/e8ec9387373bc983.jpg[/img] :( [img]http://images25.fotosik.pl/40/df21f97e9810ab82.jpg[/img] Nie chcial pozowac [img]http://images26.fotosik.pl/40/5ce8aeb5f0994006.jpg[/img] Wygrzewajacy sie w sloncu likaon [img]http://images24.fotosik.pl/40/341e7346b27a2f94.jpg[/img]
-
[img]http://images29.fotosik.pl/40/e568b3c891fb72f8.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/40/899786abec07e340.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/40/d338a1cc68a69564.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/40/c6f2699b343fc457.jpg[/img] Brrrrrr [img]http://images30.fotosik.pl/40/85a0ad34f8fefa9d.jpg[/img] [url]http://images24.fotosik.pl/40/4ff922a085eaa2ad.jpg[/url]
-
Gonia, oczywiscie ze tak :))) Ale juz mi sie nie chce pisac :lol: Alcia, tiaaaa, a zabeczki niczego sobie :diabloti: I dal suuusa do domku [img]http://images29.fotosik.pl/40/cba943344733a21a.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/40/4702e776664bdc6d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/40/53b76bdebbee25be.jpg[/img] ten bialy byl sliiczny [img]http://images24.fotosik.pl/40/a9e634a7a68c2b8d.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/40/e6ca3d9cccf9217a.jpg[/img]
-
[img]http://images30.fotosik.pl/40/471d797a209e73e0.jpg[/img] Szybko ucieklam z insektarium..nie moglam patrzec na te robactwa...:scared: Tych kotow bylo mi szkoda...tamte miaja nowy wybieg a te siedza w malych klatkach...:( [img]http://images27.fotosik.pl/40/a8797b539a2eb635.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/40/26f17c332c2e815e.jpg[/img] Mini zoo :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/40/030dc1986d656861.jpg[/img] [url]http://images24.fotosik.pl/40/468092ce2b570352.jpg[/url] Kical sobie po chodniku a 2 inne siedzialy w krzakach :lol: [img]http://images29.fotosik.pl/40/01b3b24cc5118b00.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/40/d17d0341d8a6af7e.jpg[/img] Pocmokalam i odrwocil glowke :)))))) A jaka ma mine. [img]http://images28.fotosik.pl/40/9027c1d3db5c8017.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/40/e24d87e0130b07f3.jpg[/img] Co ja sie natrudzilam zeby jako tako ta fota wyszla...:shake: [img]http://images28.fotosik.pl/40/8bcfc8a2fc21f3be.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Male-jaguary]Zabawy "malych" jaguarow[/url] :loveu::loveu::loveu: Nie regulowac monitorow :lol: Ona tak siedziala :lol: [img]http://images26.fotosik.pl/40/aa2f80ab87f7025e.jpg[/img]
-
"Krokodylki" :lol: [img]http://images26.fotosik.pl/40/5d8fc325d0adb07b.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/40/bfb5aee5e1c68f76.jpg[/url] [img]http://images27.fotosik.pl/40/747d70d6b317d700.jpg[/img] Mrowkojad...jak zwykle spi..:mad: [img]http://images30.fotosik.pl/40/6b27c2672ae3a0fb.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/40/650b92915061354f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/40/275f326994f7365e.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/40/f715fa21f534ebe7.jpg[/url]
-
Legwanio [img]http://images29.fotosik.pl/40/a69bacd234d89ed2.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/40/be0516864e34060e.jpg[/img] Bao. A tu to myslalam ze strace cierpliwosc, na szczescie jakies dzieciaki przyszly z pomoca i daly cien :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images29.fotosik.pl/40/30d7d603278a23ad.jpg[/img] To chyba kajmany byly... [img]http://images26.fotosik.pl/40/9f7b121276c65e9b.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/40/70675c4e868de0c8.jpg[/url] [img]http://images27.fotosik.pl/40/169cd4177b44555a.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/40/9c8f17e4f3c58b1c.jpg[/url]
-
Dziecko:) [img]http://images29.fotosik.pl/39/8fa9cf0cc3d2f4fa.jpg[/img] I caaaaala rodzinka [img]http://images23.fotosik.pl/39/3d0fa194e68d4dc7.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/39/3d0fa194e68d4dc7.jpg[/url] Zolwie czerwonolice [img]http://images30.fotosik.pl/40/00da884df54b4d3d.jpg[/img] [url]http://images25.fotosik.pl/40/1831ab3ec40b8ede.jpg[/url] Gekon lamparci [img]http://images27.fotosik.pl/40/c9d85f049953446f.jpg[/img] Bazyliszek [img]http://images29.fotosik.pl/40/005843a9976418c6.jpg[/img] Utrudnione byly warunki to cykania bo swiatlo sie odbijalo od szyb;) Trzeba bylo sie gimnastykowac lub czekac az ktos (czyt. zwiedzajacy) zrobi cien :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Góralek. [img]http://images28.fotosik.pl/39/b07cc664661160c8.jpg[/img] M1 sloni :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/39/25beddab9abcb0cd.jpg[/img] Jedzonko...:lol: [img]http://images26.fotosik.pl/39/868e7ef438bb2d27.jpg[/img] ..tego oto ptaszyska [img]http://images29.fotosik.pl/39/da642c4319b4b0ca.jpg[/img] Czyli... [img]http://images28.fotosik.pl/39/66582088bcad7ab4.jpg[/img]
-
Pinczerka, u mnie to normalka ze o takich godzinach z nimi wyskakuje :lol: A co to ptakow, teraz maja o wiele lepiej...kiedys to w klatkach siedzialy...Chociaz byly tam papugi (i nie tylko), roznych gatunkow, ktore byly w duzych wolierach. Moim zdaniem ptaki zagrozonych gatunkow powinny byc w zoo. Np. ary hiacyntowej nie zobacze na wolnosci. Ale przyszle pokolenia tez powinny zobaczyc na wlasne oczy tygrysa czy pantere sniezna, to tak nie nawiazujac do Twojego pytania ;) Jeden z dwoch ptakow z Hali Wolnych Lotow. Wiekszosc ptakow byla gdzies tam wysoko i mozna bylo je tylko uslyszec. Tego wyczailam jak juz wyszlam z hali :) [img]http://images29.fotosik.pl/39/5b5aea8870167f51.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Ptaszarnia]A to drugi ktory czasami dawal sie poglaskac[/url] Obydwa filmy konieczne z dzwiekiem. [url=http://media.putfile.com/Ptaszarnia-II]Hala Wolnych Lotow[/url] [img]http://images26.fotosik.pl/39/0091ddf0592b124a.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/39/5ad88cc8f81b5008.jpg[/url] [img]http://images28.fotosik.pl/39/db6d4f3d6838c9bf.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/39/99ecb8a7dd09d352.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/39/e8b2f6cbc77fc78f.jpg[/img]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokonczylam sobie ogladnie fotek z Wloch :) :evil_lol: Nie wiem czy juz szukalas czy nie, ale na stronie MTV nie ma wszystkich odcinkow, dali pojedyncze...niestety. Hmmm, z uszami powiadasz...8) hahahhha Co?! Prysznic przy autostradzie?! :lying::megagrin: Te nozyczki mnie zaciekawily...;) -
Juz wiem, ona robi to co Tygrysek, skacze na ogonie [url]http://img258.imageshack.us/img258/8871/s240707067bd9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Swietne foty :lol:
-
Imponujacy :razz: [quote]a pańcia widze ze tez na pierwszym zdjeciu przyjechala postawe wystawową[/quote] dokladnie :lol: Brawo dla Wungi vel Korka :klacz:
-
Rewelka [url]http://i11.tinypic.com/4q777sm.jpg[/url] slonce na bloki a reszta ciemna :razz: Masz sliczna sucz, fajnie ze ja wzielas :loveu:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jakie sliczne widoki na Szczecin :multi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No teraz to pada :eviltong: Trza było wcześniej :diabloti: Anettko? Ty też? Ty też cierpisz na Sparrowirozę (czy cos w tym stylu)? :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: Moze nie cierpie ale Johnny D. w roli Kapitana baaaaaardzo...baaaardzo mi sie podoba :cool1::cool1: Patrz co zrobilam, po szalenstwie pierwszej czesci Piratow. Gdy jeszcze chodzilam do szkoly. Mialam zajecia w bibliotece i przegladalam sobie gazetki :lol::lol: I natknelam sie na NIEGO :lol: I MUSIALAM, po prostu nie darowalabym sobie i musialam go miec :lol::cool1: Dyskretnie sobie oddzielilam (nie mialam nozyczek :lol:) Jonnego od reszty :evil_lol: Od tamtej pory wisi sobie na korkowej tablicy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img120.imageshack.us/img120/5258/dscf4547ztk2.jpg[/img] Czyz nie wyszedl tutaj bosko? :cool1: Mniam