Bryyy, bryyy...
Zuzole, nie zazdraszczam.
Co ja to mialam powiedziec...:roll: Achhhh juz wim. Ucze Uszatego slalomu miedzy nogami hahahaa i powiem wam ze nawet dobrze nam idzie. Juz z piec dni sie uczymy i sa efekty :multi: Co prawda musze go jeszcze nakierowywac ale i tak fajnie mu to wychodzi:)
Fot niet bo zabrali mi aparat :placz: