-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
A ja nie wiedze zdjec :placz: Tylko jedno (pierwsze) w dzisiejszego dnia sie pojawilo.
-
SOS–HORROR pies w ciemnej komórce..... odszedł za TM
anetta replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem wstrząśnięta!! Co za babsko! Arghhhh :pissed: Ci "ludzie" powinni odpowiedziec za smiersc niewinnego psa! :(:(:(['] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Przychodze i widze piekny zachod :loveu: [quote name='luzia']jest ze mną od08.12.200r[/quote] Nie oszukuj :diabloti: :evil_lol: -
Hura :multi: Zyja, zyja!! Zapaleniu ucha mowimy won! Tenek :loveu:
-
Jaka sliczna jest ta suczka:) Mam nadzieje ze dlugo doopci nie zagrzeje i znajdzie swoj wlasny domek:)
-
Ooo, fresbee, cos dla mnie, przybylam w odpowiednim momencie :evil_lol: Ale jak juz chcialam przycupnac i poogladac JESZCZE a tu sie okazuje ze to kuniec :diabloti: A moze masz tam jeszcze jakies w szufladzie?:evil_lol:
-
To nic, bedzie nastepny raz.
-
[quote]Moja mama szła tam z miskami, a ja niedobra kazałam jej leżeć i czekać[/quote] To powinno isc pod jakis paragraf :razz:
-
Czesc wszystkim... [quote]Tylko, żeby Masaj się pomiędzy tymi nogami nie rozpędził, bo pancię przewróci...[/quote] bez obaw, on powoli to robi. [quote]Powodzenia zycze Masajkowi w dalszej nauce slalomu[/quote] Uszaty dziekowac. A aparat zabral braciak...sprzedaje rower i musi porobic mu foty. Moze chcesz kupic rower? Jedyne ok. 3000zl. 8) Ehhh, taki mam dzis dzien...do dooopy...:sadCyber:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://images24.fotosik.pl/52/e5d5d389783e241e.jpg[/url] :happy1: Kup mu metalowe! O! :diabloti: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
:loveu::loveu::loveu::loveu:pieknisia :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No w koncu jestes! :kciuki: -
[url]http://img476.imageshack.us/img476/411/dscf0011vf9.jpg[/url] wow :vamp:
-
Fajna [url]http://img337.imageshack.us/img337/5518/tnimg4835gu7.jpg[/url] :lol::loveu:
-
:multi: Jak milo was widziec :multi: Cudowne foteczki :loveu: Przesylamy glaski dla Malenstwa.
-
Achhhh te oczy [url]http://img502.imageshack.us/img502/4142/weki0035bvk1.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
Aha. To na wszelki wypadek wezme kaganiec :diabloti: Wg. Masaja wszystko wokol niego jest jego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie zawsze, ale zazwyczaj tak jest :evil_lol:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR="DarkGreen"]Anetta zabierz ten znicz;)[/COLOR][/B][/QUOTE] A co jest w nim zlego? Poza tym to nie jest znicz :eviltong: :evil_lol:
-
:mdleje: :lol::lol: A czy bedziemy chodzic po tych Fortach czy stac jak slupki?:evil_lol::evil_lol:
-
Aaaaa :mdleje: Jestes nasza bohaterka :klacz: :lol: Pisak jest piekny, szkoda ze sam sobie robi krzywde tym ADHD, nie wie co dobre :evil_lol: Wszystkiego dobrego mu zycze.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ma sie rozumieć dasz ...fotorelacje :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Hhaha O to, to, to!!! :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Alohaa dziewczyny :razz: Widze ze dobrze sie bawilyscie :evil_lol:
-
[url]http://img520.imageshack.us/img520/5199/resizeofimg6625su0.jpg[/url] hahaha a jaka rozanielona :-D Super te foty :lol: serio
-
Hmmm, a moze maja drugi miesiac miodowy? :evil_lol:
-
Alez gracja :razz: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_0936.jpg Fajnie ten skok mu wyszedl.