Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Fajnie ze spiacy Kajek sie podoba:p Mam juz aparat :) Na klatce schodowej trwaja prace malarskie i jest straszny syf na korytarzu, pelno pylu, jak sie wychodzi z mieszkania to oddychac prawie ze nie mozna (Masaj ciagle kicha hahaha). Dzis gdy wrocilam z nim ze spacerku w przedpokoju zostawil taki slad hahhahaah;) [img]http://img405.imageshack.us/img405/7297/dscf4950oh5.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/833/dscf4952fh3.jpg[/img] Co do chodzenia po mokrym, Kaja unika deszczu jak ognia a jak juz ja sila wyganiam na dwor to stara sie jak najmniej zamoczyc sobie lapeczki :lol: Wyglada jakby chciala na pazurkach chodzic ;)
  2. A co to? ewolucja lyzki? [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/7-29-1.jpg[/url] :roflt: Maga, ktora to Ty na zdjeciu? :evil_lol: A dzysis, moje dziadki takie radio mialy :-D
  3. Czytam i czytam..i wspolczuje ;) A te 9 m2 to po prostu porazka :mdleje: Mam nadzieje ze dziewcze z ktora pisalas sie nie rozmysli wiedzac juz ze to rottek:) Jak ma podchalana...musi sie udac!:kciuki:
  4. Podziwiam :razz: [url]http://img337.imageshack.us/img337/5824/14zv0.jpg[/url] Rzucac z zamknietymi oczami to jets dopiero wyczyn! :evil_lol:
  5. Jestem i widzialam...wszystko :loveu::loveu:
  6. Dziękować Cimi, dziękować :p
  7. Gratulujeee...wszystkiego :lol::lol::lol:
  8. Cudne foteczki :loveu::loveu:
  9. [quote]Ciekawe jak długo ten stan rzeczy bedzie trwał[/quote] Trzeba sie cieszyc tym co sie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W kucyku wyglada super :multi:
  10. BUhahhahaaah jaki durszlak zrobil z tego pudelka :roflt::roflt::roflt:
  11. [url]http://img527.imageshack.us/img527/5238/tnp7290016sq7.jpg[/url] przynajmniej sie przydaje w przyrodzie :evil_lol: A na babsko szkoda slow!
  12. Cudowne miejsce [url]http://images26.fotosik.pl/56/c83cb0f17a1ef02a.jpg[/url] :loveu: [quote]spotkała mnie miła uwaga od właścicielki pensjonatu, która zapytała, czy te pieski to cyrkowe, bo takie wyszkolone[/quote] To musisz byc dumna :))))))))
  13. Ja juz wiekszosc widze al ei tak nie wszystkie ;) Fajne te w polu :lol::lol:
  14. [quote]duzo na niej jezdzili, ale to poczatkujace czlowieki wiec zadnego treningu na miesnie nie miala[/quote] aaaahaaaa A co to sa za specjalne treningi na zadek?:lol::niewiem::oops: No patrz, jezdzilam pare razy i nie w glowie mi bylo wiedziec o takich rzeczach :lol: Wsiadalo sie i jezdzilo :lol:
  15. Sliiczne :loveu::loveu: Anima jest taka do schrupania :loveu: Taka czekoladka :loveu:
  16. [quote]Weszko a po co Ci kostium[/quote] Osz Ty!! Wlasnie mialam sie o to samo pytac :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Waszka, z przyjemnoscia obejrzalam wszystkie zalegle foteczki, piekne :loveu: A BIG Bena to chyba z kazdej strony obfocilas :evil_lol::evil_lol: Dzis w Tv mowili ze Big Ben sie zatrzymal :evil_lol:
  17. [url]http://images27.fotosik.pl/53/54b849db41724ca4.jpg[/url] :mdleje: I znowu wyjezdzsz :(
  18. Ladna kobylka :))) A czemu ma ten zadek taki zapadniety jak to napisalas? To dlatego ze nikt na niej nie jezdzil czy co? :oops: Co za róż :cool1:
  19. U łaaaaaa 8) [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/7-28-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  20. [quote]metal nie stanowi przeszkody[/quote] [quote]to już lepiej[/quote] :mdleje: :scared: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wszystkiego najlepszego :multi: :Rose:
  21. To jest miłość :loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. Kaka, helooo :))))) :multi: Wspaniale sie czyta te opowiesci ;) Sliiczna, sliiiczna fotka [url]http://img114.imageshack.us/img114/3458/pict0222ti6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Widze ze naumialas Prestonka robic zdjecia [url]http://img217.imageshack.us/img217/6338/solinadeptak5eh8.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: brawo :evil_lol: Pres z nieletnimi wymiata :)))))
  23. Lysego goldena moje oczy jeszcze nie widzaly :lol: A tylko takie masz zdjecie z tym goldenem? Ten terierek jaki slodki :loveu: CZekam na dziesiejsze :razz:
  24. [quote name='Teklunia']Anetka - może Ty masz racje. Zamiast się faszerować prochami powiem mu do słuchu! ;) Zapaleniu rzecz jasna ;)[/QUOTE] Nooo i tak trzymac :lol:
  25. Witanko, czytam ze rodzinka w komplecie :razz: No patrz, ja tez jestem najmlodsza ;) I mam dwoch braci;) Hehehe, z tym ze obydwaj sa juz na swoim i kompa mam dla siebie :multi: A moze jakies nowe foteczki? :)
×
×
  • Create New...