[quote]Moze to był Magii braciszek, bo siostrzyczka mieszka w Płocku. Wiem, ze jeszcze jeden piesek jest u hodowczyni. Chłopcy jako pierwsi zostali zarezerwowani, ale musieli dłużej zostać w hodowli i jedni zrezygnowali, a ten drugi piesek miał własnie jechać do warszawy.[/quote]
Serio? No to kto wie, kto wie :cool3: Widziałam go po raz pierwszy u siebie.
A hodowczyni ma www?