Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :o widziałam wszystko widziałam :mdleje: A fe 8)
  2. Dzień dobry:coo1: Oo jakie oczka hhihiiih, prawie jak Kot ze Shreka :evil_lol: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i75163_IMG5588.jpg[/url]
  3. Ja bym sie zdeczka bała wpuszczać psa na lód ;) Ale fota fajna. Logan chodzi z głową w chmurach :evil_lol:
  4. :hand: Jakie masz osłodzone życie, 3 czekolady, fiu fiu :cool3: Dobrze że masz jeszcze biszkopta :evil_lol:
  5. Ewelina :cool2: Skubana, nawet glutki udało Ci sie złaapać :cool3: [url]http://images29.fotosik.pl/120/18450ba7c2c451a5.jpg[/url]
  6. To już niedługo :cool3:
  7. Mikuś :multi::multi: Pańcia cię w końcu pokazała:lol:
  8. :multi: Stooooo laaaaat, stoooo laaaat, nieeeeeech żyyyyyyyyyjeee żyyyjee naaaaam :tort::new-bday::BIG::drink1: :cunao::chlup:
  9. Strasznie się cieszę że sunia jest juz u was :multi::multi: Z tym załatwianiem się a właściwie nie załatwianiem, to może to ze stresu? Koty macie niesamowite :loveu: Już jestem fanką Jamajki :cool3:
  10. Sporo tych miejsc ;) Troche się najeździłaś. Rozrywki też się liczą :cool3:
  11. Jaką on ma zmartwioną mordeczke ;)
  12. Stronke powiadasz :) Kurcze, hmmmm, hmmmm, pierwsza myśl, wybrać po jednym naj naj fajniejszym zdjęciu Preza i Fur i wstawić w jakąś elegancką ramke?? :oops::niewiem::oops:
  13. [quote]anetta SZYBKO? no co Ty dostają spowalniacze[/quote] Jakieś słabe te spowalniacze :diabloti: Halszka :mdleje:
  14. Ha! Pytanie!! Pewnie że tak :-D
  15. Jupi :multi: :) A gdzie dokładnie byłaś jesli to nie tajemnica? :)
  16. [quote]Moze to był Magii braciszek, bo siostrzyczka mieszka w Płocku. Wiem, ze jeszcze jeden piesek jest u hodowczyni. Chłopcy jako pierwsi zostali zarezerwowani, ale musieli dłużej zostać w hodowli i jedni zrezygnowali, a ten drugi piesek miał własnie jechać do warszawy.[/quote] Serio? No to kto wie, kto wie :cool3: Widziałam go po raz pierwszy u siebie. A hodowczyni ma www?
  17. Ja też :lol: No wiesz :obrazic:
  18. Witam Komiaste :multi:
  19. CZeśc Edziu :hand: Jakie ty masz dłuugie wąsyy :cool3: Cześc Gonia :hand: :evil_lol:
  20. Ciekawa jaka pogoda w Paryżu :lol::lol: Tak, tak, foty paryżan obowiązkowo 8) [url]http://images25.fotosik.pl/113/222aaf143614780d.jpg[/url] :evil_lol:
  21. Rzeczywiście pyszności :eating: Ja też mam konga, w wersji mini :evil_lol: W wersji breloczka. Świetny podpis :cool2:
  22. :multi: [url]http://img49.imageshack.us/img49/5846/1001767qy1.jpg[/url] :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...