Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Mati, dlaczego masz takie dłuuuugie nogi?:evil_lol::evil_lol:
  2. [quote]haahahahh ..ciekawe czy mozna zamowic tabliczke z nadrukiem[/quote] Kto wie :cool3: Trza by było się tym zainteresować.
  3. Ładnie podsumowałaś :))) Za Twoje szkolonko :drinking:
  4. Nawet fajna buda, Pimpek będzie mieć prezent na Mikołajki :)))))))))))))
  5. [url]http://i10.tinypic.com/7wa436h.jpg[/url] Ale fajne :cool3:, taaam daleko wiosna, powiedzmy zielona trawka a tu bliziuto śnieg :evil_lol: A te owce.... co one tak stoją pod ścianą?? :siara:
  6. Witanko wszystkim :hand::cool3: [quote]Masaj to faktycznie ma mine sieroty[/quote] Czasami jeszcze gorzej wygląda :haha: [quote]Ty weź im kup bieżnię bo im trzeba kondycje poprawić[/quote] Kondyche to one mają jak potrzeba :evil_lol: A słońce zachodzi coraz szybciej....I już mam coraz mniejsze pole do manewrowania aparatem :evil_lol: [img]http://img160.imageshack.us/img160/787/dscf8448ym0.jpg[/img] [img]http://img160.imageshack.us/img160/5387/dscf8449yt9.jpg[/img]
  7. Felka!! proszę natentychmast sie wysypać :mad: Spójrz na siebie :evil_lol: Gratuluje!!
  8. Na takim wielbłądzie to siedzi się jak w fotelu :cool1:
  9. :placz::placz::placz: ['] Śpij....
  10. Jak to nie?! :mad::diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol:
  11. CZemu tu tak pusto?? :question: Nie poznaje koleżanki :cool1:
  12. Dziś na swoim parkingu widziałam małego cairna :cool3: Był jasny i myśle że nawet w tym samym wieku do Magia :))))))) Ale nie wiem czy on czy ona. Rozkoszny był. Chciał się chyba bawić z Masajem ale ten musiał drzeć jadaczke i nie podeszłam do pani :watpliwy:
  13. No to jeszcze raz :evil_lol: Zrezygnowane z życia....:puppydog: [img]http://img509.imageshack.us/img509/2353/dscf8446tf1.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: Mati, czemu masz kokardke na głowie??? :biggrina:
  14. Oooo :lol::lol: Tęsknimy :p
  15. Bez dwóch zdań!! :loveu::loveu:
  16. No to powinienieś odpoczywać, imprezować a nie sprzątać :evil_lol:
  17. Hej. I co?? i co zrobisz z tą wybrakowaną paczką? Reklamacje chyba złożyć nie?:shake:
  18. Oli chce być wetka mówisz :evil_lol: Dobrze że nie emerytem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Dino to pies o wielu twarzach :cool3:
  20. Mati , co Ty dziś taki pracowity?? :diabloti:
  21. Vectra, ile szerokości ma obroża Kano? Frania chyba jest szersza...? :hmmmm:
  22. anetta

    Brązowa sucz

    Widziałam metamorfoze i powiem Ci że psiak nie do poznania :razz: Bratanek chyba ma za mało sierści żeby zrobic mu takie "coś" na głowie :evil_lol: [url]http://www.pies.pl/upload/364_310.jpg[/url] Podoba mi się komenda równaj :lol: Uśmiech od ucha do ucha!
×
×
  • Create New...