[url]http://i10.tinypic.com/7wa436h.jpg[/url]
Ale fajne :cool3:, taaam daleko wiosna, powiedzmy zielona trawka a tu bliziuto śnieg :evil_lol:
A te owce.... co one tak stoją pod ścianą?? :siara:
Witanko wszystkim :hand::cool3:
[quote]Masaj to faktycznie ma mine sieroty[/quote]
Czasami jeszcze gorzej wygląda :haha:
[quote]Ty weź im kup bieżnię bo im trzeba kondycje poprawić[/quote]
Kondyche to one mają jak potrzeba :evil_lol:
A słońce zachodzi coraz szybciej....I już mam coraz mniejsze pole do manewrowania aparatem :evil_lol:
[img]http://img160.imageshack.us/img160/787/dscf8448ym0.jpg[/img]
[img]http://img160.imageshack.us/img160/5387/dscf8449yt9.jpg[/img]
Dziś na swoim parkingu widziałam małego cairna :cool3: Był jasny i myśle że nawet w tym samym wieku do Magia :))))))) Ale nie wiem czy on czy ona. Rozkoszny był. Chciał się chyba bawić z Masajem ale ten musiał drzeć jadaczke i nie podeszłam do pani :watpliwy:
No to jeszcze raz :evil_lol:
Zrezygnowane z życia....:puppydog:
[img]http://img509.imageshack.us/img509/2353/dscf8446tf1.jpg[/img]
:evil_lol::evil_lol:
Mati, czemu masz kokardke na głowie??? :biggrina:
Widziałam metamorfoze i powiem Ci że psiak nie do poznania :razz:
Bratanek chyba ma za mało sierści żeby zrobic mu takie "coś" na głowie :evil_lol:
[url]http://www.pies.pl/upload/364_310.jpg[/url]
Podoba mi się komenda równaj :lol: Uśmiech od ucha do ucha!