-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Cześć wam. Jestem chora..:( Powinnam być w łóżku...a siedze przed kompem pod kocem ;) uhhhh Agaciaa, oczywiśćie :p Chociaż zdarzało jej się że wychodziła spod kołdry i kładła się na dywanie bo w łóżku było jej za gorąco hihihihihi. Ale to tylko w lato.
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Wiem! Któreś z dzieci do Ciebie przyjedzie!:cool3: -
Cześć Kasiu :hand: Jej, półrocznica już :mdleje: Gosia :o :multi:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:candle::niewiem: -
[quote]z takimi sytuacjami baardzo czesto mozna sie spotkac ale co na to poradzic???[/quote] Nic :placz:
-
Przyszłam zobaczyć czy jest porządek 8) :hand:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak tu miło :lilangel: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jakie widoczki :iloveyou:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://images32.fotosik.pl/60/0e7cc88e614481ca.jpg[/url] czyścioszek :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:multi::multi: [quote]A jak fajnie było na żywo[/quote] Nie wątpie :cool3: -
Dodam jeszcze do tego co zostało juz napisane. Kaganiec fozjologiczny. [url]http://allegro.pl/item272986865_kaganiec_fizjologiczny_maszer_.html[/url] Gratuluje przygarnięcia Rozy :multi:
-
:( trzymamy :kciuki::kciuki: [quote]Anetta Kaja przy głupim jasiu dała sobie czyścić ząbki? gratuluje grzecznego psa![/quote] Leżała i się nie ruszała ;) Wyglądała jakby miała podaną narkoze, więc o żadnym ruszaniu nie było mowy.
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Hhahahaha [url]http://img145.imageshack.us/img145/9215/obrazek014we3.jpg[/url] Nastepnym razem załóż mu szelki :evil_lol: A co w szkole nabroiłaś że tak piszesz? "oj diabel sie obawia ze w najblizszym czasie w jego szkole nie obejdzie sie bez rekoczynow" :evil_lol: -
[quote]Mnie się ani z linku do obrazka, ania po kopiowaniu na kompa nie pokazywało. [b]Bo żeby go wrzucić do Imageshack to musialaś do miec w komputerze[/b], czy jak ???[/quote] Tak. A to pierwsze o czym piszesz to chyba musiał być jakiś błąd z ich strony. Bo ja też nie mogłam zobaczyć pierwszego zdjęcia (tego z misiem) z linka do obrazka, ale odświeżyłam strone i się udało. A co jeszcze dziwne (moje drugie ja to kombinowanie :lol:) spróbowałam skopiować adres obrazka (tego drugiego zdjęcia), tak jak sie normalnie foty wkleja i się nie udało. Był gif zamiast jpg...:roll: Ale widze że masz zdjęcia. Chodzi Ci o to że są małe? Bo moje rzeczywiście jest duże w porównaniu z tymi Twoimi :hmmmm: Edit: UDAŁO SIĘ :sweetCyb: [url]http://img77.imageshack.us/img77/3329/8d68c7a197428e41ota6.jpg[/url] :B-fly:
-
Ryba Towarzysząca :mdleje::rofl: Ile piesków :cool3: Dogobranoc Zaba.
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]a ja jak zamawiałem to dostałem z 2 kg gratis :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] :boom: [quote name='Rinuś'][I][B]hej :) my kiedyś jak zamawialiśmy Brita to dostaliśmy 1 kg gratis :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Jak to jeden? :razz: [quote name='g_o_n_i_a']My tez mamy paskudną reklame. :shake: A gdzie to się lumpowało? :razz:[/QUOTE] Aby do jutra :lol: Nie mam pojęcia gdzie on sie szwęda :p :loveu: [img]http://img134.imageshack.us/img134/4043/dscf8422wu0.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/6793/dscf8423vz3.jpg[/img]
-
Anecioreczek, toż to Poznań :)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Piękne koty, nie masz już więcej? :( -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Rozbawiło mni eto [url]http://kasmag.republika.pl/images/t_07-04-11%2017-34-02_0042.jpg[/url] :laugh2_2: takiego usmiechu to chyba u niego jeszcze nie widziałam Z tym zlotem dobry pomysł :cool3: -
Wszystkiego naj najlepszegooo!!!! Sto laaat, sto laaat :lilangel: :bigcool: :tort::cunao:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Jak jej tam wygdnie :lol: czy to jets koc z bazarku? -
[quote name='Luzia&Funia']Raczej na RT :evil_lol:[/QUOTE] przybliż :oops::eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Łaaaaaaaaa, ale zajefajne!!!! :multi: :ylsuper: