Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jaki koleś :o :angryy: Jakby nie mógł iśc w inne miejsce łowić te swoje ryby :angryy::angryy:Wrrrrrrrrr Jakby tak zrobił z Uszatym to by ręki nie miał... Sara czuje się w wodzie....jak ryba :evil_lol: :loveu:
  2. Nie wiem czy mam jutro zostać w domu czy jechać na działke :evil_lol::razz:
  3. Poważny facet z Wibrysa się zrobił :razz: :loveu: Co mu podałyście? :mad: http://i36.tinypic.com/4qojug.jpg
  4. [quote]a co chcesz poużywać dupobicza[/quote] Pewnie :cool3: :evil_lol::evil_lol: Ooo Teska, masz jakieś wieści o niej? [url]http://images2.fotosik.pl/78/90e0dced510ed4c2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: cool :evil_lol: Ale jakie koty? Jak Ivanek? :diabloti:
  5. Umawiacie się jutro na Forty?
  6. Możesz napisać do moda aby Ci przeniósł blożka. Jak to brak netu, czemu? :(
  7. Wspaniałe te foty i kolory o zachodzie mniam :loveu::loveu::loveu:
  8. Widoczenie chciała mieć morze tylko dla siebie :diabloti:
  9. anetta

    czarno-ruda galeria

    Hej. Jaka bidula z tej suczki :(((((( Wszystkiego najlepszego dla Ady!! :oops: :multi:
  10. Jak ona śmiesznie wygląda z tą króciutką sierścią :)))))))))
  11. [quote name='bognik']Za tą cenę - pewnie. Aparat fajny, drukarka też się przyda (sama mam podobną w domu, też Selphy) ;)[/QUOTE] A jak drukuje, ładnie zdjęcia są? Zainteresowała mnie ta oferta, ale mam dylemata :evil_lol: Bo zaczęłam czytać dziś o Canonie A610...i porównałam sobie te dwa aparaciki. Poczytałam recenzje no i ni wim :roll: [url]http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/4[/url] No ale ta drukareczka mnie zachęca :oops:
  12. A cio kotkowi stało się w ogonek? :(
  13. O rany :( Bardzo mi przykro... [']
  14. [quote]tylko wydokowane za 10euro od sztuki[/quote] Ale że coo, coooo?? :evil_lol::evil_lol:
  15. Jest sobota :mad: Rozumiem że wracasz do domu albo już jesteś, więc czekam na foty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. woooooooooooooooow O_o
  17. I ja przyłączam się do życzeń :loveu::loveu: [img]http://www.ekartki.pl/cards_files/1/1838_mty_kwiatek.jpg[/img]
  18. Hopcioooo [url]http://images32.fotosik.pl/324/3ed795093ec36b69.jpg[/url] :turn-l: Buhahhaa, taniec łabędzi :roflt:
  19. [quote]no dokładnie! ja np teraz mam problem bo Pepa ciężko chodzi - ona się nie nadaje już na długie spacery, bolą ją łapy, a jak zostaje w domu to płacze a tak - brałabym panny do wózeczka i mogłyby ze mną jeździć[/quote] No właśnie. Wyobraźcie sobie że dziś będąc na rowerze spotkałam ludzi z taką właśnie przyczepką! :lol: A w tam piesek głowe wystawia, słodko to wygląda :loveu::loveu: Nie przyglądałam jej się dokładnie, bo oni stali i odpoczywali a ja ich mijałam więc głupio mi było się zatrzymać i gapić jak sroka w gnat :evil_lol::evil_lol: Ale to była na pewno ta sama jak na allegro. Kurna, ale mam na nią zajawke :roll: :evil_lol: Super chmury!!
  20. Cześć dogociółki :p Orpha, ok, czekam :) Przy liczeniu zdjęć, bo wyobraźcie sobie, policzyłam wszystkie dotychczasowe zdjęcia zrobione od początku :razz: Czyli od maja '07r. Wyszło mi......7060 :mdleje: :evil_lol: + filmy + niezliczona ilość fot która wylądowała w koszu. No i jak tak liczyłam to znalazłam takie zdjęcia...Nie wiem czy je kiedyś pokazywałam. [img]http://img521.imageshack.us/img521/3407/schowek01ay2.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg[/img]
  21. Widziałam skaczącą Rinusiową i Brutusa :multi: Fajnie!! A jak mu się podobało? A whippet to też początkujący?
  22. Trzymaj się Abi!
  23. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. Kuurcze, podobuuje mi się te miejsce :roll::loveu: Ozzulec może się wyszleć :multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Canon A610[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dzięki :p Tak czytam o nim i całkiem, całkiem go chwalą :cool3:
×
×
  • Create New...