Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Brrrrrrrrrrrr U nas już Wisła przybrała i to sporo!
  2. Co do spacerku.. Co się odwlecze to... :lol:
  3. [quote name='Dobcia']http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg ślicznie Kajusi w chuście:loveu:[/QUOTE] Dziękuje :)))))))))) [quote name='diabelkowa']troszke za duza ta dogomaniacka chusta:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='basia bonnie']Za małą ma tą chuste! :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Się przyczepiły no :mad: :evil_lol: [quote name='Pianka']Oj Kajusia w co cie to ubierają:shake:[/QUOTE] Jedyna (prawie :evil_lol:) i niepowtarzalna (prawie) blus chustos! :multi: [quote name='łapeczek']my sie zegnamy na 5 dni ale w piatek jestesmy spowrotem .... papa ;p[/QUOTE] Do przeczytania :hand: Ale ja dziś rozmowna :roll: :evil_lol: Nadrabiam bo wczoraj nie miałam humorku do siedzienia w blożkach... Upały nadeszły, smażenia czas zacząć :evil_lol: Byłam dziś nad Wisłą, ale przybrała :crazyeye:
  4. Siema :cool3: [quote name='orpha']hehe to widac ja mam farta do psiakow strzelajacych fochy , hehe i znowu wychodzi na to ze jaki wlascieciel taki pies :razz:. Niya tez mi dzisiaj focha odwalila , za kare ze smialam jej w miejscu publicznym zwrocic jej uwage , w sumie to wrecz krzyknelam na nia bo wcinala jakis odpad z kosza , no i krolowa sie obrazila , usiadła na srodku chodnika tylem do mnie i przez bite 5 minut ani drgnela :P[/QUOTE] Dobre :evil_lol: Chciałabym to widzieć :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg Ale ładnie Kaji w błękicie. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR="DeepSkyBlue"]Też tak uważam :lol: :loveu:[/COLOR] Ja też jestem maniaczką zdjęć, miesięcznie robię tyle, że 2-3 płyty spokojnie nagrywam. :cool3: Znaczna większość fot (czyt. prawie wszytkie :evil_lol:)oczywiście jest Gingerkowych. :evil_lol:[/QUOTE] 2-3? Nieźle :cool1: [quote name='Justa']Kajowa na lotnisku? Znajome te płyty się wydają - pas startowy :cool3:[/QUOTE] Zgadza się :p [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]piękne zdjęcia wygrzebałaś Anetko !! cudowności Kajowe :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] :loveu: [quote name='Celina12']Masajos wyginajos ciałos a Kajos piknie wyglądajos w chusteczkajos.:diabloti: Piękności masz Anettko :loveu::loveu:[/QUOTE] :crazyeye::evil_lol::evil_lol: Oczywitos! :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg Też mamy taką chustę ;) Piękna kaja :loveu:[/QUOTE] Widziałam :grins:
  5. No to pokazuj te 3 foty :evil_lol: Co za oczy zbitego psa :placz: [url]http://img504.imageshack.us/img504/6793/dsc02900we7.jpg[/url]
  6. :mdleje: To chyba jest najbardziej chory blożek ze wszystkich blożków :mdleje: Fuuuj [url]http://images24.fotosik.pl/256/cce71223c94d2720.jpg[/url]
  7. :shake: Się porobiło... Dobrze że ten hotel się znalazł...
  8. Tych ludzi jak mrówków :o
  9. :shake: Jesteśmy z Tobą :glaszcze:
  10. Ale ma duuuży wybór tych zabaweczek :cool3: Co to za szwy że już musiałaś poprawiać :shake:
  11. Tz świetnie wyszedł :lol::lol: :evil_lol: Się zjerzył [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/Kojoty/2299cz1l15-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  12. Mówisz że transformator, a to peszek! To musiała być niezła atrakcja :cool3: Jutro wtorek :cool3:
  13. Wszystkiego NAJlepszego:loveu::loveu: Coś do schrupania :)))))))) [img]http://www.akwazoo.com.pl/images/products/143-110204-00.jpg[/img]
  14. Ale prezencik dostałaś fiuuu fiuuuuuuuuuuuuuuuu
  15. Hhahahah Manuel bowski :evil_lol::evil_lol: Woow, nie widze do końca co tam jest, ale podoba mi się! [url]http://img393.imageshack.us/img393/9475/sdc11586fr2.jpg[/url]
  16. Widziałam dwie dupki pasące się na łące :evil_lol: :loveu:
  17. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz494.jpg[/url] :cool2: Fajowe te na torach :razz:
  18. anetta

    Metamorfozy

    Co było Nince? :o
  19. [quote name='Mudik']Ponieważ Jaszkowa ma inne plany a Asia zniknęła, a ja tam nigdy nie była to umówiłąm sie z Ulą na PM o 17 tej, reflektujesz??:cool3:[/QUOTE] :shake: za daleko żeby jechać z Uszatym. Niestety.
  20. Ale super spotkanko :multi::multi: Najlepsze :lol: [url]http://images32.fotosik.pl/324/9e7f4d35ba48e375.jpg[/url]
  21. Straszne :shake: :( [size=1]Jak ona ją otworzła...[/size] ehhh :(
  22. Łooo 70 tyś. :lol: Orpha, fochy? nieeeeeee :) Ona jest inna :))))))))) Agacia, hahaha, nooo :-D Od razu jak ją dostałam to przy najbliższej okazji znajoma cyknęła jej fote. To są bardzo stare zdjęcia...Ona jeszcze tutaj była przed sterylką. Dziś byłam na rowerku 3 h z czego jedna to siedzenie na łące :evil_lol: No ale gdybym nie siedziała to nie zobaczyłabym pustułki chyba :roll: i jakiegoś większego drapieżnika. Szkoda że nie miałam lornetki i aparatu :placz::placz: A po łące spacerował sobie bociek :))))) Achhh, wspaniale było :loveu:
  23. Witanko, fajny jest Toledo :loveu: Reszta rodzeństwa też tak wygląda jak on?
×
×
  • Create New...