-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Brrrrrrrrrrrr U nas już Wisła przybrała i to sporo!
-
Co do spacerku.. Co się odwlecze to... :lol:
-
[quote name='Dobcia']http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg ślicznie Kajusi w chuście:loveu:[/QUOTE] Dziękuje :)))))))))) [quote name='diabelkowa']troszke za duza ta dogomaniacka chusta:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='basia bonnie']Za małą ma tą chuste! :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Się przyczepiły no :mad: :evil_lol: [quote name='Pianka']Oj Kajusia w co cie to ubierają:shake:[/QUOTE] Jedyna (prawie :evil_lol:) i niepowtarzalna (prawie) blus chustos! :multi: [quote name='łapeczek']my sie zegnamy na 5 dni ale w piatek jestesmy spowrotem .... papa ;p[/QUOTE] Do przeczytania :hand: Ale ja dziś rozmowna :roll: :evil_lol: Nadrabiam bo wczoraj nie miałam humorku do siedzienia w blożkach... Upały nadeszły, smażenia czas zacząć :evil_lol: Byłam dziś nad Wisłą, ale przybrała :crazyeye:
-
Siema :cool3: [quote name='orpha']hehe to widac ja mam farta do psiakow strzelajacych fochy , hehe i znowu wychodzi na to ze jaki wlascieciel taki pies :razz:. Niya tez mi dzisiaj focha odwalila , za kare ze smialam jej w miejscu publicznym zwrocic jej uwage , w sumie to wrecz krzyknelam na nia bo wcinala jakis odpad z kosza , no i krolowa sie obrazila , usiadła na srodku chodnika tylem do mnie i przez bite 5 minut ani drgnela :P[/QUOTE] Dobre :evil_lol: Chciałabym to widzieć :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg Ale ładnie Kaji w błękicie. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR="DeepSkyBlue"]Też tak uważam :lol: :loveu:[/COLOR] Ja też jestem maniaczką zdjęć, miesięcznie robię tyle, że 2-3 płyty spokojnie nagrywam. :cool3: Znaczna większość fot (czyt. prawie wszytkie :evil_lol:)oczywiście jest Gingerkowych. :evil_lol:[/QUOTE] 2-3? Nieźle :cool1: [quote name='Justa']Kajowa na lotnisku? Znajome te płyty się wydają - pas startowy :cool3:[/QUOTE] Zgadza się :p [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]piękne zdjęcia wygrzebałaś Anetko !! cudowności Kajowe :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] :loveu: [quote name='Celina12']Masajos wyginajos ciałos a Kajos piknie wyglądajos w chusteczkajos.:diabloti: Piękności masz Anettko :loveu::loveu:[/QUOTE] :crazyeye::evil_lol::evil_lol: Oczywitos! :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']http://img521.imageshack.us/img521/9623/kajawchusciedgmzm5.jpg Też mamy taką chustę ;) Piękna kaja :loveu:[/QUOTE] Widziałam :grins:
-
No to pokazuj te 3 foty :evil_lol: Co za oczy zbitego psa :placz: [url]http://img504.imageshack.us/img504/6793/dsc02900we7.jpg[/url]
-
:shake: Się porobiło... Dobrze że ten hotel się znalazł...
-
Tych ludzi jak mrówków :o
-
:shake: Jesteśmy z Tobą :glaszcze:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale ma duuuży wybór tych zabaweczek :cool3: Co to za szwy że już musiałaś poprawiać :shake: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Tz świetnie wyszedł :lol::lol: :evil_lol: Się zjerzył [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/Kojoty/2299cz1l15-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Mówisz że transformator, a to peszek! To musiała być niezła atrakcja :cool3: Jutro wtorek :cool3: -
Wszystkiego NAJlepszego:loveu::loveu: Coś do schrupania :)))))))) [img]http://www.akwazoo.com.pl/images/products/143-110204-00.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaaa, świetne Luna w słońcu Ci wyszła :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale prezencik dostałaś fiuuu fiuuuuuuuuuuuuuuuu
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Hhahahah Manuel bowski :evil_lol::evil_lol: Woow, nie widze do końca co tam jest, ale podoba mi się! [url]http://img393.imageshack.us/img393/9475/sdc11586fr2.jpg[/url] -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widziałam dwie dupki pasące się na łące :evil_lol: :loveu: -
[url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz494.jpg[/url] :cool2: Fajowe te na torach :razz:
-
[quote name='Mudik']Ponieważ Jaszkowa ma inne plany a Asia zniknęła, a ja tam nigdy nie była to umówiłąm sie z Ulą na PM o 17 tej, reflektujesz??:cool3:[/QUOTE] :shake: za daleko żeby jechać z Uszatym. Niestety.
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale super spotkanko :multi::multi: Najlepsze :lol: [url]http://images32.fotosik.pl/324/9e7f4d35ba48e375.jpg[/url] -
Straszne :shake: :( [size=1]Jak ona ją otworzła...[/size] ehhh :(
-
Łooo 70 tyś. :lol: Orpha, fochy? nieeeeeee :) Ona jest inna :))))))))) Agacia, hahaha, nooo :-D Od razu jak ją dostałam to przy najbliższej okazji znajoma cyknęła jej fote. To są bardzo stare zdjęcia...Ona jeszcze tutaj była przed sterylką. Dziś byłam na rowerku 3 h z czego jedna to siedzenie na łące :evil_lol: No ale gdybym nie siedziała to nie zobaczyłabym pustułki chyba :roll: i jakiegoś większego drapieżnika. Szkoda że nie miałam lornetki i aparatu :placz::placz: A po łące spacerował sobie bociek :))))) Achhh, wspaniale było :loveu:
-
TOLEDO - Beabox Kajakowy Polski. Przystojniak&Przytulak:)
anetta replied to Zębowa Wróżka's topic in Galeria
Witanko, fajny jest Toledo :loveu: Reszta rodzeństwa też tak wygląda jak on?