Hej!
Deer, nieeeeeeee :roll: Wszystko w południa idzie.
Dziś woda się podnisła, wchodzi już na schodki które są nad Wisłą. Gdy tak sobie jechałam na rowerku wzdłuż rzeki to widziałam jak wielki konar drzewa sobie płynie :evil_lol:
A syf, bleeeeeeeeee, coś okropnego :mdleje:
Słuchajcie :lol: Jakiego psa idziś widziałam :roflt: Jakiś mieszaniec jaminka ze staffikiem :lol::lol: Całość przerośniętego jamnika a głowa jak u bulla :lol: Komicznie wyglądał.
Zdjęcia? eeee jakie zdjęcia? :siara: :evil_lol:
Mam jakieś domowe Kaji, siedzą w aparacie :p
Patrzcie i podziwiajcie :multi: Komy dzieło :sweetCyb::klacz:
[img]http://images31.fotosik.pl/334/f309fab427aa7f59.jpg[/img]