Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Chciałam powiedzieć że nie zapomniałam o was, zaglądam i czekam na zdjęcia :cool3:
  2. Dobrze że z Majorem lepiej :) Historyjka z jeżem mrożąca krew w żyłach :lol:
  3. Dokładnie Pianka, dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Przyszłam zobaczyć co u Jogurcika a tu nic :(
  5. Witanko, widziałam foty z agility :multi::multi:
  6. Mudik, na upartego można by było ale tylko w tygoniu bo nie ma tłoku. Ale w tygodniu to Ty pracujesz. Więc nici z tego ;) Bety :o Mieszkasz przy Conrada i ani razu Ciebie nie widziałam tzn. psów :lol: A Andżaro to ja też kiedyś spotkałam :lol: Później się dowiedziałam że on to on :evil_lol::evil_lol: [quote]Tam mieszka moja wnuczka - córka I'M EVERYBODYS' DARLING Asiaczek FCI (Buszki). Sunia ma chyba na imię Yori. To chyba ja widział Basenjifiona... Anetta - dziękuję za baskowa czujnośc![/quote] :mdleje: Czy jest jakieś miejsce w którym basek z Twojej hodowli nie mieszka? :evil_lol: Prosze bardzo :evil_lol: Fajne te małe akitki :loveu:
  7. Fajną imprezke mieliście :lol:
  8. [quote name='Torzysława']Nie mam skanera... :-( a kto ją zbił? Co prawda wysiadając z pociągu o mało nie wpadła pod środek transportu...:evil_lol: ale nie przeszkodziło jej to w radości na widok mojego wujka....:evil_lol: Antonina to silna kobieta! To tylko takie pozory bo ma duże oczy..:eviltong: Taaa! A pańcia nawet nie pocieszyła..:eviltong:[/QUOTE] Nie mam skanera, nie mam skanera. Ale aparat masz :cool1: co prawda w telefonie ale zawsze coś :p Spróbuj cyknąć. Ty ją zbiłaś :evil_lol:
  9. Małe te zdjęcie :diabloti:
  10. Fajne to woeczorne zdjęcia :loveu:
  11. No, rzeczywiście, Gizmo dog :evil_lol::evil_lol:
  12. Gdzie wy macie tego robala? :niewiem: Ja tam nic nie widze :evil_lol: Ale się wyszalało towarzystwo! :multi: Własnie, co z okiem?
  13. Hej! Deer, nieeeeeeee :roll: Wszystko w południa idzie. Dziś woda się podnisła, wchodzi już na schodki które są nad Wisłą. Gdy tak sobie jechałam na rowerku wzdłuż rzeki to widziałam jak wielki konar drzewa sobie płynie :evil_lol: A syf, bleeeeeeeeee, coś okropnego :mdleje: Słuchajcie :lol: Jakiego psa idziś widziałam :roflt: Jakiś mieszaniec jaminka ze staffikiem :lol::lol: Całość przerośniętego jamnika a głowa jak u bulla :lol: Komicznie wyglądał. Zdjęcia? eeee jakie zdjęcia? :siara: :evil_lol: Mam jakieś domowe Kaji, siedzą w aparacie :p Patrzcie i podziwiajcie :multi: Komy dzieło :sweetCyb::klacz: [img]http://images31.fotosik.pl/334/f309fab427aa7f59.jpg[/img]
  14. Dobre! Czułego Wojtka nie ma w komentarzach buuuu :lol: [quote]to tajemnica co tam jest taki chwyt[/quote] Aha :razz:
  15. [quote]Co się wchodziło tylko po to, żeby wstawić 15 fiolecików i wyjść[/quote] o to to :p Ehhhhh, stare czasy....
  16. anetta

    Metamorfozy

    Ranyyy :o ale przemiana!
  17. :o Co z Majorem?? Jak Ty biegałaś z tym kolanem??
  18. [quote]fotki od nowej strony[/quote] Już obejrzałam i bardzo mi się podobają zwłaszczaw widoczki:loveu: Miałam na myśli moje zdjęcia :cool1: Coś na obiektywie miałeś? [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3943.jpg[/url] Prawy dolny róg. Czarna kropa.
  19. Ładne [url]http://images28.fotosik.pl/255/6eb16f864a0bf95d.jpg[/url] :evillaug:
  20. anetta

    czarno-ruda galeria

    A ja przyszłam tylko powiedzieć że masz ZAJEB avek :errrr::errrr::bigok:
  21. Mmmmmmmmmmmmmmmmm :loveu::loveu::loveu: Nic dodać nic ująć!
  22. Ufff, bardzo się cieszę :-D
  23. Elitesse, gratuluje!! Asiaczek, widziałam na Kępie Potockiej brązowego baska :cool3: :evil_lol:
  24. :o Długo tak stał? Buuuu, a ja już obiecałam że będę je mieć :sadCyber:
×
×
  • Create New...