-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='dog_master']Ja tam widze dobrą, białą łapkę - z sierścią... ;) Fakt, ze z lewej strony zdjecia przydaloby sie jakies oswietlenie :diabloti: [IMG]http://a.img-dpreview.com/images/grayscale.gif[/IMG] Z dpreview.com, sprawdzcie, czy widzicie wszytkie odcienie... Ja tak ;p[/QUOTE] No świetnie :evil_lol: Od S to Z widze wszystko w jednym kolorze :evil_lol::roll::evil_lol::placz: Masienka, fajne to :cool3: Dog, mrauuuuu :diabloti: milusi :diabloti: Opłaca się??? :niewiem: [url]http://www.allegro.pl/item405164566_...p520_w_wa.html[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Hej! Fota konkursowa :lol::lol: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-04-3010-14-39_0063.jpg[/url] [quote]żeby Nufka nie zginęła pod kopytami Bena, Francy i Halszki[/quote] Tak, tak właśnie mówie! :-D "pańcia zgadzam się na wszystko, niech tylko za fafle mnie nie ciągnie bo i tak już mam za długie" ":roflt::roflt: Komentarz idealny do zdjęcia. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]ale co z nim? chodzi ci o to czy wszystkie zgniatam? jeśli tak - to tak[/quote] :lol: No dobra, bo wtedy tak to napisałeś jakby karton po pomarańczowym nie wiadomo jaki by był góru na innymi sokami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :errrr: [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img] -
Czekam na relacje z agility :p
-
:mdleje: To pierwsze jets baaardzo ładniutkie :)))))))))
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote]cholera zawsze tak mam ze jak ogole nogi to zacznie lac...[/quote] :evil_lol::evil_lol: Nawet z gołąbkiem się zakumplowałaś :evil_lol: -
:hand: Cieszkam się że wpadacie do mnie :lol: mimo że nie mam nic do pokazania :evil_lol: Betty, mmm, fajowo, wypoczywajcie :lol: Orpha, piękny wiek dla jamniczka :loveu::loveu: A masz jakieś jego zdjęcia? z chęcią bym go zobaczyła :) Z kg to faktycznie trzeba uważać.
-
[quote name='Vectra']Anetta , to A560 nie miała Ala ? generalnie z tej serii są fajne te canonki .. za taką cenę .. myślę , że warto Tak będziesz rzucac :diabloti: rzuca się tym genialnie :) i łapy czyste som :evilbat:[/QUOTE] Ni wim :oops: zapytam się jej. Znalazłam taki z drukarką [url]http://www.allegro.pl/item405164566__zestaw_canon_a560_selphy_cp520_w_wa.html[/url] Chyba się opyla, nie? Jeeeeeee :multi: supel :evil_lol:
-
Niesamowity jest :-D
-
Jaka fajna Wandzia :lol::lol: Waszka, może tyczke Ci dać? :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Pamiętajcie o wykąpaniu i popudrowaniu Maji :diabloti: -
[url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_2207060.jpg[/url] :evil_lol: Helooooł
-
Szkoda go. Ale nie męczy się już :(
-
Hej! Przyszłam tu z metamorfoz, zobaczyłam tam Niye. Świetne [url]http://img229.imageshack.us/img229/609/niyacudna12nc1.jpg[/url] :loveu: Masz niezłą gromadke :mdleje: :lol: A jeszcze przybędzie jeden chłopaczek :lol: Poczytałam sobie o sąsiadkach :evil_lol: buhahahah gites, dobrze że ja nie mam takich sąsiadów :evil_lol: Lady (jeśli dobrze pamiętam imię :evil_lol:) jest piękna :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']buuahahah takie 5 wagoników za rowerem :evil_lol:[/QUOTE] [img]http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Buhahhahaha wyobraziłam to sobie i się poplułam. Rowerek wąskotorowy :roflt::roflt: Ja bym chciała taką przyczepkę :evil_lol: Na treningi bym z nim jeździła znaczy się Masaj w nim :evil_lol::evil_lol::multi: W porównaniu z innym który widziałam w supermarkecie to nie jest drogi :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Śliczny baner :)))))))) I avek. Powiedz mi co z tym sokiem pomarańczowym bo mnie to zaintrygowało :razz: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Diabły, nie zalało was? Podobno jakaś wielka nawałnica u was była? :razz: Wrzucaj wszystko po kolei :lol: -
[quote name='rose']Nie wiem co Wy widzicie na tamtym zdjęciu, ale mi to trumny bynajmniej nie przypomina:eviltong: to przecież najzwyklejsza kanapa, jeszcze nawet wzorki widać:eviltong:[/QUOTE] My z rufusową widocznie mamy dużą wyobraźnie :evil_lol: :evil_lol: To przez te kadrowanie tak to wygląda :evil_lol::diabloti: Olek, jak zwykle powaga :evil_lol:
-
Cześć, cześć :hand: Oby szybciutko wrócił do zdrowia :kciuki:
- 78403 replies
-
No i super! Dzielny czarnuch :multi: Język jak u mrówkojada :evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/330/f2a1fe9a8f14a23b.jpg[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]co dużo ????[/quote] Dałam rade :cool3: No i świetnie się składa że go masz, znaczy się, tego dupobicza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rozkoszne :loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/104298/00000019.jpg[/url] -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hejj. Oooo, to Ty masz jeszcze rybki i to na dodatek nieśmiałe :evil_lol: Właśnie nie widziałam do kogo pisała :lol: Hasanek jak bryka :lol: -
No faktycznie troche się różnią te szeleczki :lol: