-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Mówiłam Ci już że Cię nienawidzę? :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: KCM :loveu: [quote name='psiulka'] [I]Już mi się tu u Was podoba :loveu: Ten 'czarny klimat' :loveu: :eviltong:[/I] [I]To jest ich urok i w tym jest ich całe piękno, o :loveu:[/I][/QUOTE] Wazelina :cool1::evil_lol::evil_lol: Dobrze że napisałas że to jest "gwałt językowy na moim TZcie" bo bym pomyślała że coś mu się w szyje stało :evil_lol::evil_lol::diabloti: Na trzecim zdjęciu już widze że tam czarna stoi z wywalonym językiem :evil_lol: Super uchwycony ptak :multi: Ciekawe co to? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Franek nic, za to Klamka ma język jak łopata i usmiech od ucha do ucha :lol::lol::lol::lol: Co zrobiłaś że nie ma prawie wcale białego? :diabloti: -
Dokładnie, sznaucerek szaaaleeejeeee :megagrin: W sumie nie słucham takiej muzyki, ale ten pierwszy film mi się podoba :lol: Kiedyś na Youtube usłyszałam System of a Down Soldier Side, świetny kawałek, był to podkład pod jakiś film z kraksami samochodowymi, muzyka idealna do tego co tam było pokazane :mdleje:
-
[quote] Wczoraj byli tylko murarze, hydraulicy, elektrycy, koparkowy,studniarze oraz przyjechali zalewać wieńce.[/quote] Tylko :evil_lol::evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:evil_lol: mati, pewnie wiry widziałeś i się bałeś że wciągną. -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Hhhahaah faja na zlot :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idealna :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Czeeść. [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3349.jpg[/url] :loveu: Super kolorki [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3502.jpg[/url] :loveu: -
Czytam że Tzcik już w domku. Dużo zdrówka życze!! A co to za suczka, udało wam się wyrwać jedną?
- 78403 replies
-
Missieek, daj znać czy doszła kasa z mojego bazarku, chyba 5 zł. to było i od Beatki 25 zł poza bazarkiem kupiła odemnie tusz.
-
[quote name='wiq']zajebisty pies, to jaki miał wyjść av?:evil_lol: [/QUOTE] zajeb :evil_lol: Wiedziałam, no wiedziałam że ona katuje swoje psy [url]http://img241.imageshack.us/img241/9496/s20lipiec08032bb5.jpg[/url] Tak kopnąć to tylko wiq potrafi :diabloti:
-
[quote name='panienkabubu']:hmmmm: Sajdunia się już większa wydaje :hmmmm::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Selenne']Też mi się tak zdaje:razz:[/QUOTE] :hmmmm: pewnie rośnie :hmmmm:
-
[quote name='bety']Mieszkam kawałek dalej niż Conrada, ale w tamtych rejonach można mnie i moje psy spotkać najczęściej tak właśnie 5 - 6 :cool3: rano jak idziemy na działkę na Bemowie. A potem jak wracamy późnym popołudniem.[/QUOTE] Aaaa i już się wyjaśniło czemu was nie widziałam do tej pory :evil_lol::evil_lol: Ranyyy, czemu te kitki później są takimi duuużyymi kitkami? :placz: Wyściskałabym je wszystkie :loveu::loveu:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ty, Ty, Ty naszą trenerkę to zostaw w spokoju :evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ile psów, wszyscy byli grzeczni? :razz: Dogo canario?? troche mi ta głowa nie pasuje :cool1: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jak afajowa ryjóweczka :loveu::loveu: Agrest?? czerwony?? [url]http://images23.fotosik.pl/254/56edd3fb18e6d71d.jpg[/url] -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
No pewnie że tak :multi: Cześć!! -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Ooo witanko :-D Czemu Atos jest Tosiem? Śliczny banerek :loveu::loveu: Taki tiu tiu tiu :lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buhhahaahaha, co go smyrasz po dopce? http://images30.fotosik.pl/257/a352d790493ec777.jpg :evil_lol::evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Czy one muszą być czarne? :diabloti: Widze tylko czarne plamy z nogami :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bigcycla ma i się nie pochwali :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Świetne zdjęcia :cool2: :o Co to jest przed nią? [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz015-5.jpg[/url] Ja też do poduszki czytałam instrukcje :lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
O jaaaaaaaaaa, ale czad, namiot z szyberdachem :errrr: Poka Lalke w nowej obroży :multi: -
Malva, dzięki za wyjaśnienie, bidulka musiała się z tym strasznie męczyć :(