Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Pysia']Mówiłam Ci już że Cię nienawidzę? :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: KCM :loveu: [quote name='psiulka'] [I]Już mi się tu u Was podoba :loveu: Ten 'czarny klimat' :loveu: :eviltong:[/I] [I]To jest ich urok i w tym jest ich całe piękno, o :loveu:[/I][/QUOTE] Wazelina :cool1::evil_lol::evil_lol: Dobrze że napisałas że to jest "gwałt językowy na moim TZcie" bo bym pomyślała że coś mu się w szyje stało :evil_lol::evil_lol::diabloti: Na trzecim zdjęciu już widze że tam czarna stoi z wywalonym językiem :evil_lol: Super uchwycony ptak :multi: Ciekawe co to?
  2. Franek nic, za to Klamka ma język jak łopata i usmiech od ucha do ucha :lol::lol::lol::lol: Co zrobiłaś że nie ma prawie wcale białego? :diabloti:
  3. Dokładnie, sznaucerek szaaaleeejeeee :megagrin: W sumie nie słucham takiej muzyki, ale ten pierwszy film mi się podoba :lol: Kiedyś na Youtube usłyszałam System of a Down Soldier Side, świetny kawałek, był to podkład pod jakiś film z kraksami samochodowymi, muzyka idealna do tego co tam było pokazane :mdleje:
  4. [quote] Wczoraj byli tylko murarze, hydraulicy, elektrycy, koparkowy,studniarze oraz przyjechali zalewać wieńce.[/quote] Tylko :evil_lol::evil_lol:
  5. :evil_lol: mati, pewnie wiry widziałeś i się bałeś że wciągną.
  6. Hhhahaah faja na zlot :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idealna :evil_lol:
  7. Czeeść. [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3349.jpg[/url] :loveu: Super kolorki [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3502.jpg[/url] :loveu:
  8. Czytam że Tzcik już w domku. Dużo zdrówka życze!! A co to za suczka, udało wam się wyrwać jedną?
  9. Missieek, daj znać czy doszła kasa z mojego bazarku, chyba 5 zł. to było i od Beatki 25 zł poza bazarkiem kupiła odemnie tusz.
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wiq']zajebisty pies, to jaki miał wyjść av?:evil_lol: [/QUOTE] zajeb :evil_lol: Wiedziałam, no wiedziałam że ona katuje swoje psy [url]http://img241.imageshack.us/img241/9496/s20lipiec08032bb5.jpg[/url] Tak kopnąć to tylko wiq potrafi :diabloti:
  11. [quote name='panienkabubu']:hmmmm: Sajdunia się już większa wydaje :hmmmm::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Selenne']Też mi się tak zdaje:razz:[/QUOTE] :hmmmm: pewnie rośnie :hmmmm:
  12. [quote name='bety']Mieszkam kawałek dalej niż Conrada, ale w tamtych rejonach można mnie i moje psy spotkać najczęściej tak właśnie 5 - 6 :cool3: rano jak idziemy na działkę na Bemowie. A potem jak wracamy późnym popołudniem.[/QUOTE] Aaaa i już się wyjaśniło czemu was nie widziałam do tej pory :evil_lol::evil_lol: Ranyyy, czemu te kitki później są takimi duuużyymi kitkami? :placz: Wyściskałabym je wszystkie :loveu::loveu:
  13. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ty, Ty, Ty naszą trenerkę to zostaw w spokoju :evil_lol:
  14. Ile psów, wszyscy byli grzeczni? :razz: Dogo canario?? troche mi ta głowa nie pasuje :cool1:
  15. Jak afajowa ryjóweczka :loveu::loveu: Agrest?? czerwony?? [url]http://images23.fotosik.pl/254/56edd3fb18e6d71d.jpg[/url]
  16. No pewnie że tak :multi: Cześć!!
  17. Ooo witanko :-D Czemu Atos jest Tosiem? Śliczny banerek :loveu::loveu: Taki tiu tiu tiu :lol:
  18. Buhhahaahaha, co go smyrasz po dopce? http://images30.fotosik.pl/257/a352d790493ec777.jpg :evil_lol::evil_lol:
  19. Czy one muszą być czarne? :diabloti: Widze tylko czarne plamy z nogami :diabloti:
  20. Bigcycla ma i się nie pochwali :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Świetne zdjęcia :cool2: :o Co to jest przed nią? [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz015-5.jpg[/url] Ja też do poduszki czytałam instrukcje :lol:
  22. Hej! A ten czarnulek to kto? znajomy z sąsiedztwa? [url]http://img519.imageshack.us/img519/2962/niya39og1.jpg[/url] :evil_lol:
  23. O jaaaaaaaaaa, ale czad, namiot z szyberdachem :errrr: Poka Lalke w nowej obroży :multi:
  24. anetta

    Metamorfozy

    Malva, dzięki za wyjaśnienie, bidulka musiała się z tym strasznie męczyć :(
  25. Ale suuper!!! [url]http://images23.fotosik.pl/254/499231d2ad7bd5e5med.jpg[/url] :cool2: Czy Dumcia tylko do zdjęcia wystawia głowe z samochodu? Noo nieeee, tak się nad Atoskikiem znęcać [url]http://images23.fotosik.pl/255/c66a4b54be363973.jpg[/url] Dobrze że dostał to co chciał :evil_lol:
×
×
  • Create New...